Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pohyblive oci samolepici 100ks

Nalezeno:    32 produktů

Pohyblivé očii APLI oválná / černá / samolepicí / 100ks

Oči s pohyblivou zorničkou polotovar pro výtvarnou práci Lehce oválný tvar očí v mixu velikostí Zadní strana samolepicí Celkem 100 ks v balení Určeno pro výrobu dekorací výtvarné a pedagogické aktivity polotovar pro dotvoření figurek oči s pohyblivou zorničkou permanentně lepicí balení 100 ks

APLI Pohyblivé oči - kulaté, samolepicí - černé (100 ks)

Mix velikostí.. Ideální produkt pro ruční práce, pedagogické a kreativní aktivity. Samolepicí pohyblivé oči. Počet kusů v balení 100.Různé velikosti, kulaté. Barva černá. Baleno v blistru. Vhodné pro děti od 3 let.

Pohyblivé oči APLI kulaté / samolepicí / mix barev / 100 ks

Oči s pohyblivou zorničkou polotovar pro výtvarnou práci Kulatý tvar očí v mixu 5 barev Velikost 10 mm Zadní strana samolepicí Celkem 100 ks v balení Určeno pro výrobu dekorací výtvarné a pedagogické aktivity polotovar pro dotvoření figurek oči s pohyblivou barevnou zorničkou permanentně lepicí balení 100 ks

Pohyblivé oči APLI kulaté s řasami / samolepicí / 100 ks

Oči s pohyblivou zorničkou polotovar pro výtvarnou práci Kulatý tvar očí s řasami v mixu 4 barev Velikost 10 mm Zadní strana samolepicí Celkem 100 ks v balení Určeno pro výrobu dekorací výtvarné a pedagogické aktivity polotovar pro dotvoření figurek oči s pohyblivou zorničkou permanentně lepicí balení 100 ks

Samolepicí pohyblivé oči APLI Jumbo / mix velikostí / 600 ks

Oči s pohyblivou zorničkou polotovar pro výtvarnou práci Kulatý tvar očí v mixu velikostí a barev 300 ks černých 150 ks barevných a 150 ks s očními řasami Celkem 600 ks v balení Určeno pro výrobu dekorací výtvarné a pedagogické aktivity Velikost balení 200 x 140 mm

APLI Pohyblivé oči - kulaté, barevné - 100 ks

Samolepící. Ideální produkt pro ruční práce, pedagogické a kreativní aktivity. Samolepicí pohyblivé oči. Počet kusů v balení 100. Průměr 10 mm. Barevný mix (zelená, modrá, žlutá a červená). Baleno v blistru. Vhodné pro děti od 3 let.

APLI Velká sada - pohyblivé oči - 600 ks

Samolepicí oči, mix velikostí a barev.. Kulaté samolepicí oči s pohyblivou zorničkou v maxi balení. Polotovar pro výtvarnou činnost, vhodný pro ruční práce, pedagogické a kreativní aktivity. Dávají příležitost dětem aktivně tvořit a rozvíjet jejich představivost. Samolepicí oči jsou vhodné pro tvoření, mohou se různě kombinovat i s dalšími prvky, díky kterým mohou vzniknout nejrůznější postavičky a hračky. Mix barev: zelené, modré, červené, růžové a žluté. Mix velikostí: průměr 6, 8, 10, 15, 20 a 25 mm. Balení: 600 ks.

APLI Pohyblivé oči - oválné, mix velikostí - 100 ks

Samolepící. Ideální produkt pro ruční práce, pedagogické a kreativní aktivity. Samolepicí pohyblivé oči. Počet kusů v balení 100.Různé velikosti, ovalné. Barva černá. Baleno v blistru.

APLI Pohyblivé oči - oválné s řasami, barevné - 40 ks

Samolepící. Ideální produkt pro ruční práce, pedagogické a kreativní aktivity. Samolepicí pohyblivé oči. Počet kusů v balení 40. Průměr 16 mm. Barevný mix (zelená, modrá, žlutá a červená).

APLI Pohyblivé oči - kulaté, barevné s řasami - 100 ks

Samolepící. Ideální produkt pro ruční práce, pedagogické a kreativní aktivity. Samolepicí pohyblivé oči - kulaté, barevné s řasami. Průměr oči: 10 mm Počet kusů v balení 100. Barevný mix (zelená, modrá, žlutá a červená). Baleno v blistru. Vhodné pro děti od 3 let.

TYTOO - Dopravní stroje

Vzory: 15 ks. Barva: 2 ks.Vzor obvykle vydrží na kůži 8 – 18 dní. Délka této doby do velké míry závisí na typu kůže a míře opatrnosti, s jakou k tetování přistupujete. Třpytivé tetování je odolné vůči vodě, dá se však lehce odstranit alkoholem nebo dětským olejíčkem.Větší sady obsahují více nástrojů: Pohyblivé oči/samolepící kamínky: Hotový vzor můžete přizdobit. Naneste malé množství lepidla na samolepící kamínky a přitlačte jej na kůži.Přejeme vám hodně zábavy!

TYTOO - Dreamy

Nejpopulárnější dívčí vzory.Vzory: 15 ks. Barva: 2 ks.Vzor obvykle vydrží na kůži 8 – 18 dní. Délka této doby do velké míry závisí na typu kůže a míře opatrnosti, s jakou k tetování přistupujete. Třpytivé tetování je odolné vůči vodě, dá se však lehce odstranit alkoholem nebo dětským olejíčkem.Větší sady obsahují více nástrojů: Pohyblivé oči/samolepící kamínky: Hotový vzor můžete přizdobit.Naneste malé množství lepidla na samolepící kamínky a přitlačte jej na kůži.Přejeme vám hodně zábavy!

TYTOO - Plucky

Nejpopulárnější klučičí vzory.Vzory: 15 ks. Barva: 2 ks.Vzor obvykle vydrží na kůži 8 – 18 dní. Délka této doby do velké míry závisí na typu kůže a míře opatrnosti, s jakou k tetování přistupujete. Třpytivé tetování je odolné vůči vodě, dá se však lehce odstranit alkoholem nebo dětským olejíčkem.Větší sady obsahují více nástrojů: Pohyblivé oči/samolepící kamínky: Hotový vzor můžete přizdobit. Naneste malé množství lepidla na samolepící kamínky a přitlačte jej na kůži.Přejeme vám hodně zábavy!

TYTOO - Disney Cars

Vzory oblíbené licence Auta.Vzory: 12 ks. Barva: 3 ks.Vzor obvykle vydrží na kůži 8 – 18 dní. Délka této doby do velké míry závisí na typu kůže a míře opatrnosti, s jakou k tetování přistupujete. Třpytivé tetování je odolné vůči vodě, dá se však lehce odstranit alkoholem nebo dětským olejíčkem.Větší sady obsahují více nástrojů: Pohyblivé oči/samolepící kamínky: Hotový vzor můžete přizdobit. Naneste malé množství lepidla na samolepící kamínky a přitlačte jej na kůži.Přejeme vám hodně zábavy!

TYTOO - Disney Frozen Ii

Vzory oblíbené licence Ledové království II. Vzory: 12 ks. Barva: 3 ks.Vzor obvykle vydrží na kůži 8 – 18 dní. Délka této doby do velké míry závisí na typu kůže a míře opatrnosti, s jakou k tetování přistupujete. Třpytivé tetování je odolné vůči vodě, dá se však lehce odstranit alkoholem nebo dětským olejíčkem.Větší sady obsahují více nástrojů: Pohyblivé oči/samolepící kamínky: Hotový vzor můžete přizdobit. Naneste malé množství lepidla na samolepící kamínky a přitlačte jej na kůži.Přejeme vám hodně zábavy!