Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pojechali 1 pracovni sesit neuveden

Nalezeno:    384 produktů

Pojechali 1 - Pracovní sešit - neuveden

Publikace: Pojechali 1 - Pracovní sešit - neuveden. Učební soubor Pojechali 1 je určen pro první etapu počátečního vyučování ruštině. První díl postihuje předazbukové a azbukové období a měl by být probrán přibližně během jednoho školního roku. Jednotlivé lekce v předazbukovém období jsou zaměřeny na seznámení žáků se zvukovou stránkou jazyka, žáci si osvojují základní slovní zásobu poslechem, východiskem k řečovým situacím jsou obrázky. Azbukové období začíná seznámením s grafickou podobou jazyka - azbukou. Součástí souboru je pracovní sešit, který je pomůckou k písemnému nácviku. V předazbukovém období se zpočátku využívá jen levá část stránek, vpravo budou děti psát, až se seznámí s azb...

Chicos Chicas 1 - pracovní sešit - neuveden

Publikace: Chicos Chicas 1 - pracovní sešit - neuveden. Každý díl obsahuje 8 tematických okruhů po dvou lekcích (rodina, škola, přátelé, volný čas, prázdniny aj.). Na konci knihy je uveden klíč ke cvičením, přehled gramatiky a několikajazyčný abecední slovníček. Publikace: Chicos Chicas 1 - pracovní sešit - neuveden.

Wir neu 1 – pracovní sešit - neuveden

Publikace: Wir neu 1 – pracovní sešit - neuveden. Wir neu 1 přepracované vydání pracovního sešitu pro 2. stupeň ZŠ a nižší ročníky osmiletých gymnázií. Přepracované vydání je zcela kompatibilní s původní edicí Wir a je upraveno na základě požadavků učitelů německého jazyka. Publikace: Wir neu 1 – pracovní sešit - neuveden.

Extra! 1 Pracovní sešit (francouzské vydání) - neuveden

Publikace: Extra! 1 Pracovní sešit (francouzské vydání) - neuveden. Pracovní sešit k učebnici Extra! 1. Sešit je celý ve francouzštině bez české podpory. Publikace: Extra! 1 Pracovní sešit (francouzské vydání) - neuveden.

Klassnyje druzja Novyje 1 - pracovní sešit - neuveden

Publikace: Klassnyje druzja Novyje 1 - pracovní sešit - neuveden. Ruština pro 2. st. ZŠ - pracovní sešit Publikace: Klassnyje druzja Novyje 1 - pracovní sešit - neuveden.

Raduga po-novomu 1 - pracovní sešit - neuveden

Publikace: Raduga po-novomu 1 - pracovní sešit - neuveden. Pracovní sešit Raduga po-novomu 1 je určen k výuce ruštiny na středních školách a také pro výuku ruštiny jako druhého cizího jazyka na základních školách. Počítá se též s možností uplatnění ve vysokoškolském studiu nefilologických oborů a v jazykových kurzech. Publikace: Raduga po-novomu 1 - pracovní sešit - neuveden.

Nuevo Avancé 1 - pracovní sešit + CD - neuveden

Publikace: Nuevo Avancé 1 - pracovní sešit + CD - neuveden. Nuevo Avance es un método destinado a estudiantes de espańol como lengua extranjera tanto jóvenes como adultos. Se trata de una versión actualizada del antiguo método "Avance" y que, esta vez, está organizado en 6 niveles adaptados a las directrices del Plan Curricular del Instituto Cervantes. En Nuevo Avance Básico se recoge el nivel A1 y A2 en un único volumen. Este nuevo método incluye: - 9 unidades y tres repasos para el nivel A1 - 8 unidades y dos repasos para el nivel A2. - En cada repaso se incluyen actividades dedicadas al repaso de las destrezas y ejercicios recopilatorios de elección múltiple. - El manual se completa con ...

Pojechali 1 (Pracovní sešit ruštiny pro ZŠ) - Hana Žofková, Zuzana Liptáková, Klaudia Eibenová

Učební soubor Pojechali 1 je určen pro první etapu počátečního vyučování ruštině. První díl postihuje předazbukové a azbukové období a měl by být probrán přibližně během jednoho školního roku. Jednotlivé lekce v předazbukovém období jsou zaměřeny na seznámení žáků se zvukovou stránkou jazyka, žáci si osvojují základní slovní zásobu poslechem, východiskem k řečovým situacím jsou obrázky. Azbukové období začíná seznámením s grafickou podobou jazyka - azbukou. Součástí souboru je pracovní sešit, který je pomůckou k písemnému nácviku. V předazbukovém období se zpočátku využívá jen levá část stráne Pojechali 1 (Pracovní sešit ruštiny pro ZŠ) - Hana Žofková, Zuzana Liptáková, Klaudia Eibenová od ...

Procvičujeme zlomky - pracovní sešit - neuveden

Publikace: Procvičujeme zlomky - pracovní sešit - neuveden. Obsah: ** násobená a dělení 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 ** násobení a dělení /velká násobilka/ ** dělení jednociferným číslem ** dělení a násobení dvojciferným číslem ** dělení velkých čísel ** písemné násobení a dělení jednociferným číslem **dělení dvojciferným dělitelem - pomocí číselné osy - se zbytkem ** násobení a dělení /záměna pořadí činitelů ** dělení desetinných čísel deseti a stem Publikace: Procvičujeme zlomky - pracovní sešit - neuveden.

Pojechali 1 pracovní sešit ruštiny pro ZŠ - Hana Žofková; Zuzana Liptáková; Klaudia Eibenová

<p>Učební soubor Pojechali 1 je určen pro první etapu počátečního vyučování ruštině. První díl postihuje předazbukové a azbukové období a měl by být probrán přibližně během jednoho školního roku. Jednotlivé lekce v předazbukovém období jsou zaměřeny na seznámení žáků se zvukovou stránkou jazyka, žáci si osvojují základní slovní zásobu poslechem, východiskem k řečovým situacím jsou obrázky. Azbukové období začíná seznámením s grafickou podobou jazyka - azbukou. Součástí souboru je pracovní sešit, který je pomůckou k písemnému nácviku. V předazbukovém období se zpočátku využívá jen levá část stránek, vpravo budou děti psát, až se seznámí s azbukou. Potom se vrátí k obrázkům, které samy ...

Prvouka pro 1.ročník ZŠ - pracovní sešit - neuveden

Publikace: Prvouka pro 1.ročník ZŠ - pracovní sešit - neuveden. Pracovní sešit k učebnici Prvouka 1 Publikace: Prvouka pro 1.ročník ZŠ - pracovní sešit - neuveden.

Prvouka pro 1.ročník ZŠ - pracovní sešit - neuveden

Publikace: Prvouka pro 1.ročník ZŠ - pracovní sešit - neuveden. Pracovní sešit k učebnici Prvouka pro 1.ročník ZŠ Publikace: Prvouka pro 1.ročník ZŠ - pracovní sešit - neuveden.

Zeměpis 8, 1. díl - Evropa, pracovní sešit - neuveden

Publikace: Zeměpis 8, 1. díl - Evropa, pracovní sešit - neuveden. Publikace: Zeměpis 8, 1. díl - Evropa, pracovní sešit - neuveden.