Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Policka na sroubky

Nalezeno:    25 produktů

Polička koupelnová ORION

Obdélníková polička se skvěle hodí především do vlhkých prostor koupelen, ale využijete ji kdekoli v domácnosti. Je odolná proti rzi. Můžete ji buď připevnit pomocí oboustranné lepicí pásky nebo klasicky přivrtat na šroubky (obojí je součástí balení). Materiál: Eloxovaný hliník (eloxování je druh chemicko-tepelné povrchové úpravy výrobků z hliníku. Spočívá ve vytvoření ochranné vrstvy oxidu hliníku na upravovaném povrchu. Tato vrstva již dále neoxiduje, a tím před oxidací chrání i samotný hliník). Rozměry: š. 31,5 cm, h. 14 cm, v. 4,5 cm.

B2B Stohovatelná polička

Stohovatelná polička, která ušetří spoustu místa v kuchyni! Skvělý doplněk! V balení je vždy jedna stolička. Při zakoupení několik kusů – možnost stohovat poličky na sebe. Tím vznikne ještě mnohem více místa. Poličku lze využít například v kuchyni, kdy na ní či pod ní lze naskládat několik talířů, misek nebo hrnků. Dále je možné jí používat také třeba ve spíži. Obsahem balení je vše potřebné. Nepotřebujete žádné šroubky nebo vrtačku, stačí čtyři nožičky, které jsou součástí balení, zacvaknout přímo do poličky. Obsah balení: 1x stohovatelná polička

Polička koupelnová rohová ORION

Rohová polička se skvěle hodí především do vlhkých prostor koupelen, ale využijete ji kdekoli v domácnosti. Je odolná proti rzi. Můžete ji buď připevnit pomocí oboustranné lepicí pásky nebo klasicky přivrtat na šroubky (obojí je součástí balení). Materiál: Eloxovaný hliník (eloxování je druh chemicko-tepelné povrchové úpravy výrobků z hliníku. Spočívá ve vytvoření ochranné vrstvy oxidu hliníku na upravovaném povrchu. Tato vrstva již dále neoxiduje, a tím před oxidací chrání i samotný hliník). Rozměry: š. 30 cm, h. 22,5 cm, v. 6 cm.

B2B Stohovatelná polička W110

Stohovatelná polička, která ušetří spoustu místa v kuchyni! Skvělý doplněk! V balení je vždy jedna stolička. Při zakoupení několik kusů – možnost stohovat poličky na sebe. Tím vznikne ještě mnohem více místa. Poličku lze využít například v kuchyni, kdy na ní či pod ní lze naskládat několik talířů, misek nebo hrnků. Dále je možné jí používat také třeba ve spíži. Obsahem balení je vše potřebné. Nepotřebujete žádné šroubky nebo vrtačku, stačí čtyři nožičky, které jsou součástí balení, zacvaknout přímo do poličky. Obsah balení: 1x stohovatelná polička

Polička koupelnová 2 patra ORION

Dvoupatrová polička se skvěle hodí především do vlhkých prostor koupelen, ale využijete ji kdekoli v domácnosti. Je odolná proti rzi. Můžete ji buď připevnit pomocí oboustranné lepicí pásky nebo klasicky přivrtat na šroubky (obojí je součástí balení). Materiál: Eloxovaný hliník (eloxování je druh chemicko-tepelné povrchové úpravy výrobků z hliníku. Spočívá ve vytvoření ochranné vrstvy oxidu hliníku na upravovaném povrchu. Tato vrstva již dále neoxiduje, a tím před oxidací chrání i samotný hliník). Rozměry: š. 31,5 cm, h. 14 cm, v. 4,5/40 cm.

Nástěnná polička 60 cm, P-020 WT2 bílá

Moderní nástěnná samonosná polička s jednoduchým designem. Balení obsahuje poličku, kovový držák poličky, šroubky a hmoždinky pro uchycení. Nosnost poličky je 5-15 kg v závislosti na druhu zdiva. V případě nestandardního druhu zdiva je nutné hmoždinky vyměnit za vhodný typ. Polička je vyrobena z materiálu MDF a lamina v dezénu bílá. Poličku nabízíme také v jiných barvách: P-020 Polička je balena ve speciálním přepravním kartonu po 1 kuse.

Nástěnná polička 80 cm, P-021 WT2 bílá

Moderní nástěnná samonosná polička s jednoduchým designem. Balení obsahuje poličku, kovový držák poličky, šroubky a hmoždinky pro uchycení. Nosnost poličky je 5-15 kg v závislosti na druhu zdiva. V případě nestandardního druhu zdiva je nutné hmoždinky vyměnit za vhodný typ. Polička je vyrobena z materiálu MDF a lamina v dezénu bílá. Poličku nabízíme také v jiných barvách: P-021 Polička je balena ve speciálním přepravním kartonu po 1 kuse.

Nástěnná polička 120 cm, P-022 WT2 bílá

Moderní nástěnná samonosná polička s jednoduchým designem. Balení obsahuje poličku, kovový držák poličky, šroubky a hmoždinky pro uchycení. Nosnost poličky je 5-15 kg v závislosti na druhu zdiva. V případě nestandardního druhu zdiva je nutné hmoždinky vyměnit za vhodný typ. Polička je vyrobena z materiálu MDF a lamina v dezénu bílá. Poličku nabízíme také v jiných barvách: P-022 Polička je balena ve speciálním přepravním kartonu po 1 kuse.

Nástěnná polička 60 cm, P-020 BK-WAL wenge

Moderní nástěnná samonosná polička s jednoduchým designem. Balení obsahuje poličku, kovový držák poličky, šroubky a hmoždinky pro uchycení. Nosnost poličky je 5-15 kg v závislosti na druhu zdiva. V případě nestandardního druhu zdiva je nutné hmoždinky vyměnit za vhodný typ. Polička je vyrobena z materiálu MDF a lamina v dezénu wenge. Poličku nabízíme také v jiných barvách: P-020 Polička je balena ve speciálním přepravním kartonu po 1 kuse.

Nástěnná polička 60 cm, P-020 BUK dezén buk

Moderní nástěnná samonosná polička s jednoduchým designem. Balení obsahuje poličku, kovový držák poličky, šroubky a hmoždinky pro uchycení. Nosnost poličky je 5-15 kg v závislosti na druhu zdiva. V případě nestandardního druhu zdiva je nutné hmoždinky vyměnit za vhodný typ. Polička je vyrobena z materiálu MDF a lamina v dezénu buk. Poličku nabízíme také v jiných barvách: P-020 Polička je balena ve speciálním přepravním kartonu po 1 kuse.

Nástěnná polička 80 cm, P-021 BUK dezén buk

Moderní nástěnná samonosná polička s jednoduchým designem. Balení obsahuje poličku, kovový držák poličky, šroubky a hmoždinky pro uchycení. Nosnost poličky je 5-15 kg v závislosti na druhu zdiva. V případě nestandardního druhu zdiva je nutné hmoždinky vyměnit za vhodný typ. Polička je vyrobena z materiálu MDF a lamina v dezénu buk. Poličku nabízíme také v jiných barvách: P-021 Polička je balena ve speciálním přepravním kartonu po 1 kuse.

Nástěnná polička 80 cm, P-021 SON1 dub sonoma

Moderní nástěnná samonosná polička s jednoduchým designem. Balení obsahuje poličku, kovový držák poličky, šroubky a hmoždinky pro uchycení. Nosnost poličky je 5-15 kg v závislosti na druhu zdiva. V případě nestandardního druhu zdiva je nutné hmoždinky vyměnit za vhodný typ. Polička je vyrobena z materiálu MDF a lamina v dezénu dub sonoma. Poličku nabízíme také v jiných barvách: P-021 Polička je balena ve speciálním přepravním kartonu po 1 kuse.

Nástěnná polička 120 cm, P-022 BK-WAL wenge

Moderní nástěnná samonosná polička s jednoduchým designem. Balení obsahuje poličku, kovový držák poličky, šroubky a hmoždinky pro uchycení. Nosnost poličky je 5-15 kg v závislosti na druhu zdiva. V případě nestandardního druhu zdiva je nutné hmoždinky vyměnit za vhodný typ. Polička je vyrobena z materiálu MDF a lamina v dezénu wenge. Poličku nabízíme také v jiných barvách: P-022 Polička je balena ve speciálním přepravním kartonu po 1 kuse.

Nástěnná polička 120 cm, P-022 BUK dezén buk

Moderní nástěnná samonosná polička s jednoduchým designem. Balení obsahuje poličku, kovový držák poličky, šroubky a hmoždinky pro uchycení. Nosnost poličky je 5-15 kg v závislosti na druhu zdiva. V případě nestandardního druhu zdiva je nutné hmoždinky vyměnit za vhodný typ. Polička je vyrobena z materiálu MDF a lamina v dezénu buk. Poličku nabízíme také v jiných barvách: P-022 Polička je balena ve speciálním přepravním kartonu po 1 kuse.

Nástěnná polička 120 cm, P-022 SON1 dub sonoma

Moderní nástěnná samonosná polička s jednoduchým designem. Balení obsahuje poličku, kovový držák poličky, šroubky a hmoždinky pro uchycení. Nosnost poličky je 5-15 kg v závislosti na druhu zdiva. V případě nestandardního druhu zdiva je nutné hmoždinky vyměnit za vhodný typ. Polička je vyrobena z materiálu MDF a lamina v dezénu dub sonoma. Poličku nabízíme také v jiných barvách: P-022 Polička je balena ve speciálním přepravním kartonu po 1 kuse.