Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Polstare na sezeni

Nalezeno:    2177 produktů

Polštář na sezení

Odnímatelný potah polštáře: ne.

Polštář na sezení

Odnímatelný potah polštáře: ne.

Gelový polštář na sezení

Gelový polštář na sezení. Polštář Fusion je výsledkem unikátní nové technologie, která využívá vysoké hustotě pěny a gelu, odolný terapeutický komfort pro okamžité pohodlí. Tradiční polštáře jsou obvykle naplněny vlnou, peřím a polyester, ale polštář Fusion gel se skládá ze 4 vrstev v dvojitou vrstvou s vysokou hustotou pěny, která poskytují dvojí podporu, vyztužení třetí vrstva terapeutický gel pěnou a pokrytí měkkým povrchem. Polštář Fusion poskytuje maximální podporu a pohodlí Gel-naplněný polštář obklopen pěnou pro větší podporu Ideální pro použití doma, v kanceláři, , atd ... Měkký k fleece Lehké, přenosné a omyvatelné Rozměry 46 x 36 x 8 cm....

Polštář na sezení 49x52 cm

Odnímatelný potah polštáře: ANO.Zapínací systém: skrytý zip.

Polštář 50x50 na paletové sezení - maskáčovina

Polštář jako doplněk k pohodlnému sezení na paletovém nábytku. Polštář je vyroben z kvalitní látky v dekoru MASKÁČOVINA, plněný je drceným molitanem. Polštáře jsou pro nás šité v České republice, jsou kvalitně zpracované.

Doppler Polstry na paletové sezení - antracit

Praktický 3-dílny set polstrování. Doppler Polstry na paletové sezení – antracit jsou vyrobeny z kvalitních polyesterových textilií. O komfort sezení se stará výplň z tuhého molitanu (v případě sedáku) a drcený molitan (v případě polštáře). Set se skládá z 2 ks polštářů na opření a 1 ks sedáku.

Gelový Polštář Forever Comfy na sezení

Měkký polštář z paměťové pěny Forever ComfyUrčitě to znáte i vy! Z celodenního sezení vás bolí celá záda, krční páteř, hýždě a dokonce může bolet i hlava. Příčinou těchto problémů může bývá nejčastěji špatné držení těla při sezení. A přitom řešení těchto problémů je tak jednoduché! Stačí použít měkký polštář z paměťové pěny Forever Comfy, se kterým bude sezení mnohem příjemnější a bez následné bolesti.Tajemství polštáře se ukrývá v jeho ergonomicky navrženém provedení. Polštář totiž namísto jen 1 výplně obsahuje až 3 vrstvy výplně, které zajišťují ten nejvyšší komfort při sezení! Uprostřed polštáře se nacház...

Gelový polštář na sezení Egg Sitter

Speciální gelová podložka na sezení1. Zlepší pohodlíPolštář vylepší pohodlí při sezení na každém tvrdším povrchu. Jeho speciální ergonomický tvar umožňuje rozdělit váhu vašeho těla při sezení. Polštář se přizpůsobí vašemu tělu čímž bude tlak na všech místech stejný. Tímto způsobem vám umožní prosedět víc hodin bez pocitu nepohodlí.2. Odstraní bolestiNesprávná poloha při sezení může způsobovat bolesti hýždí, horní...

Egg Sitter Gelový polštář na sezení

Kde všude jej můžeme používat   1. Zlepší pohodlí Polštář vylepší pohodlí při sezení na každém tvrdším povrchu. Jeho speciální ergonomický tvar umožňuje rozdělit váhu vašeho těla při sezení. Polštář se přizpůobí vašemu tělu čímž bude tlak na všech místech stejný. Tímto způsobem vám umožní prosedět víc hodin bez pocitu nepohodlí.

Polštář 50x50 cm na paletové sezení - hnědý melír

Polštář jako doplněk k pohodlnému sezení na paletovém nábytku. Polštář je vyroben z kvalitní látky zvané MELÍR, plněný je drceným molitanem. Polštáře jsou pro nás šité v České republice, jsou kvalitně zpracované.

Polštář 50x50 cm na paletové sezení - vínový melír

Polštář jako doplněk k pohodlnému sezení na paletovém nábytku. Polštář je vyroben z kvalitní látky zvané MELÍR, plněný je drceným molitanem. Polštáře jsou pro nás šité v České republice, jsou kvalitně zpracované.