Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Popruh saxofon

Nalezeno:    26 produktů

Dimavery popruh pro baryton saxofon

Nylonový popruh pro baryton saxofon s plastovou přezkou a upínací karabinou. Nastavitelná délka. Speciální postroj. Barva černá.Weight: 0,15 kg

BG YOKE S70SH - Popruh na saxofon (alt/tenor)

Popruh pro tenor/alt saxofon Materiál: kůže Bavlněné polstrování, které dobře absorbuje pot Karabinka Velikost: L Určeno: muži Barva černá

BG COMFORT S13M - Popruh na saxofon (tenor/baryton)

Popruh pro tenor/baryton saxofon. Materiál: nylon Bavlněná neelastická podložka. Dobrá absorpce potu. Lze prát v pračce nebo v ruce. Kovový háček pro pohodlné a bezpečné držení. Barva černá.

BG STANDARD S30SH - Popruh na saxofon (alt/tenor)

Popruh pro alt/tenor saxofon. Materiál: nylon Dobrá absorpce potu. Lze prát v pračce nebo v ruce. Plastový háček pro pohodlné a bezpečné držení. Barva černá. Velikost: L Určeno pro ženy i muže.

BG COMFORT S12SH - Dětský popruh na saxofon (alt)

Popruhy pro alt saxofon. Materiál: nylon. Pohodlné polstrování z bavlny, které dobře absorbuje pot. Plastová karabina. Určeno pro děti od 7 let. Barva černá.

BG COMFORT S10M - Popruh na saxofon (alt/tenor)

Popruhy pro alt/tenor saxofon. Materiál: nylon. Pohodlné polstrování z bavlny, které dobře absorbuje pot. Kovový háček. Určeno pro muže i ženy. Velikost: L Barva černá.

BG COMFORT S10SH - Popruh na saxofon (alt/tenor)

Popruhy pro alt/tenor saxofon. Materiál: nylon. Pohodlné polstrování z bavlny, které dobře absorbuje pot. Plastová karabina. Určeno pro muže i ženy. Velikost: L Barva černá.

BG LEATHER S20SH - Popruh na saxofon (sopran/alt/tenor)

Popruh pro soprán, alt a tenor saxofon. Materiál: kůže. Plastová karabina. Dobrá absorpce potu. Určeno pro ženy/muže. Barva černá.

BG COMFORT HARNESS S40CSH - Popruhy na saxofon

Popruh pro alt/tenor saxofon. Materiál: nylon, bavlněné polstrování, kůže. Polstrování dobře pohlcuje vlhkost. Plastová karabina. Velikost: L. Určeno pro muže.

BG HARNESS S44SH - Dámské popruhy na saxofon

Popruh pro alt/tenor saxofon. Materiál: nylon. Plastová karabina. Snadné a rychlé použití: 4 spony vpředu pro rychlé seřízení + 1 zadní seřizovač pro optimalizaci pohodlí. Velikost: XL Určeno pro ženy. Barva černá

BG COMFORT XL S14SH - Popruhy na saxofon

Popruh pro alt/tenor saxofon. Materiál: nylon Bavlněná neelastická podložka. Dobrá absorpce potu. Lze prát v pračce nebo v ruce. Plastový háček pro pohodlné a bezpečné držení. Barva černá. Velikost: XL Určeno pro ženy i muže.

BAM SOFTPACK 4002ST - Pouzdro na tenor saxofon

Lehké kompaktní pouzdro na tenor saxofon. Navrženo na model Selmer M6. Vrchní část pouzdra je vyrobená z metalický kolorovaného ABS plastu, spodní část z elastomeru. Obsahuje 1 popruh na rameno. Hmotnost: 3,1 kg Vnější rozměry: 84 x 45 x 18 cm

BAM SOFTPACK 4002SN - Pouzdro na tenor saxofon

Lehké kompaktní pouzdro na tenor saxofon. Navrženo na model Selmer M6. Vrchní část pouzdra je vyrobená z metalický kolorovaného ABS plastu, spodní část z elastomeru. Obsahuje 1 popruh na rameno. Hmotnost: 3,1 kg Vnější rozměry: 84 x 45 x 18 cm

BG COMFORT HARNESS Small S42CSH - Popruhy na saxofon

Popruh pro alt/tenor saxofon. Materiál: nylon, bavlněné polstrování, kůže. Polstrování dobře pohlcuje vlhkost. Plastová karabina. Velikost: S. Určeno pro děti a příp. malé dospělé velikosti. Barva černá

BG HARNESS S40SH - Popruhy na saxofon (alt/tenor)

Popruh pro alt/tenor saxofon. Materiál nylon. Plastová karabina. Snadné a rychlé použití: 4 spony vpředu pro rychlé seřízení + 1 zadní seřizovač pro optimalizaci pohodlí. Velikost: L Určeno pro muže. Barva černá.

Podobné fráze: