Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Poradac na karty cerny

Nalezeno:    1686 produktů

Pořadač na karty e-Raptor 2L Solid - černý

Pořadač se dvěma sloty na karty o rozměru 66x94mm (karty zde lze vkládat i s obaly). Skvěle šetří místo na herním stole, je vyroben z odolného černého plexiskla.

Pořadač na karty 2L Dragon

Krabička na karty 2L Dragon je vyrobena z vysoce kvalitního plexiskla a zdobí ji krásný dračí potisk. Krabičku je snadné složit bez použití lepidla. Krabička je vhodná pro karty (s obaly i bez) k těmto hrám: Age of Conan Bang! Bohnanza Brass Cash and Guns Coloretto Cowboys: The Way of the Gun Fluxx Galaxy Trucker Game of Thrones Board Game Ghost Stories Hannibal Kingsburg Magic the Gathering Mare Nostrum Munchkin Once Upon a Time Poison RoboRally Saboteur Shadows Over Camelot Tichu Ticket To Ride Tide Of Iron War of the Ring Warcraft The Board Game World of Warcraft: The Adventure Game World of Warcraft: The Board Game Yu-Gi-Oh CCG a mnoho dalších...

Pořadač na karty 3L MFF Mech

Krabička na karty 3L MFF Mech je vyrobena z vysoce kvalitního plexiskla a zdobí ji krásný potisk Mecha. Krabička pojme až 170 karet v obalech a 230 karet bez obalů. Krabičku je snadné složit bez použití lepidla. Krabička je vhodná pro karty (s obaly i bez) k těmto hrám: Age of Conan Bang! Bohnanza Brass Cash and Guns Coloretto Cowboys: The Way of the Gun Fluxx Galaxy Trucker Game of Thrones Board Game Ghost Stories Hannibal Kingsburg Magic the Gathering Mare Nostrum Munchkin Once Upon a Time Poison RoboRally Saboteur Shadows Over Camelot Tichu Ticket To Ride Tide Of Iron War of the Ring Warcraft The Board Game World of Warcraft: The Adventure Game World of Warcraft: The Board Game Yu-Gi-Oh ...

Pořadač na karty e-Raptor 3S Solid

Pořadač se třemi sloty na karty o rozměru 42x64mm (karty zde lze vkládat i s obaly), který pojme až 390 karet bez obalu nebo 312 s obalem. Pořadač skvěle šetří místo na herním stole, je vyroben z odolného černého plexiskla. Pořadač lze bezproblému vložit do standartní herní krabice 29 x 29 cm.

Pořadač na karty e-Raptor 6S DIY

Dřevěný pořadač s šesti sloty na karty o rozměru 41 x 63mm (karty zde lze vkládat i s obaly), např. Arkham Horror, Talisman 4.tá edice, apod. Pořadač skvěle šetří místo na herním stole, je vyroben z překližky. Dodáváme rozložený (stojánek si z dílů musíte sami poskládat).

Pořadač na karty e-Raptor 18L DIY

Pořadač na karty z překližky s osmnácti sloty. Prostor pro karty má 66x85+ mm (karty zde lze vkládat i s obaly), celkem pojme okolo 1530 karet. Vhodný např. např. pro hry Magic the Gathering, Ticket to Ride, Yu-Gi-Oh CCG, apod. Pořadač skvěle šetří místo na herním stole, je vyroben z překližky. Dodáváme rozložený (stojánek si z dílů musíte sami poskládat).

Pořadač na karty e-Raptor 2L Solid - průhledný

Průhledný pořadač se dvěma sloty na karty o rozměru 66x94mm (karty zde lze vkládat i s obaly), který pojme až 260 karet bez obalu nebo 280 s obalem. Pořadač skvěle šetří místo na herním stole, je vyroben z odolného průhledného plexiskla. Pořadač lze bezproblému vložit do standartní herní krabice 29 x 29 cm.

Pořadač na karty e-Raptor Basic L Pure

Pořadač na karty e-Raptor Basic L Pure vám poskytne přehled. Karty jsou viditelné pouze pro vás, nikoliv pro vaše soupeře. Vhodné pro karty v obalech. Rozměry držáku na karty: 27 x 4 cm.

Pořadač na karty e-Raptor Basic S Pure

Pořadač na karty e-Raptor Basic S Pure vám poskytne přehled. Karty jsou viditelné pouze pro vás, nikoliv pro vaše soupeře. Vhodné pro karty v obalech. Rozměry držáku na karty: 20 x 4 cm.

Pořadač na karty e-Raptor 6S DIY Elven

Stylový pořadač z překližky s šesti sloty na karty o rozměru 41 x 63mm (karty zde lze vkládat i s obaly), celkem pojme okolo 200 karet. Vhodný např. např. pro hry Arkham Horror, Talisman 4.tá edice, apod. Pořadač skvěle šetří místo na herním stole, je vyroben z překližky. Dodáváme rozložený (stojánek si z dílů musíte sami poskládat).

4kroužkový pořadač Esselte černý

4kroužkový celoplastový pořadač, kroužek o průměru 25 mm. Vyměnitelná hřbetní etiketa. Na dokumenty A4. Hřbet 42 mm.

Pořadač na karty e-Raptor Big Box (29 x 29 cm)

Šikovný pořadač o rozměru 29 x 29 pojme velké množství herních a sběratelských karet a umožní vám je mít přehledně roztříděné. Pořadač šetří místo na herním stole, je vyroben z kvalitní překližky. Dodáváme nesložený, snadná montáž, nevyžaduje lepení.

Pořadač na karty e-Raptor Small Box (25 x 25 cm)

Menší pořadač o rozměru 25 x 25 pojme velké množství herních a sběratelských karet a umožní vám je mít přehledně roztříděné. Pořadač šetří místo na herním stole, je vyroben z kvalitní překližky. Dodáváme nesložený, snadná montáž, nevyžaduje lepení.

Držák na karty - černý PIATNIK 289590

Jste milovníkem karetních her? Plastový držák na karty v černé barvě je efektní pomocník při hraní karetních her. Držák je určen až pro 25 karet . Vhodný do ruky i stabilní při postavení na stole. Délka držáku: 19 cm

OEM Pořadač na vizitky Rotacard AV-225 černý

Rotační pořadač AV-225 na vizitky Rotacard vám umožní uložit si až 450 vizitek a mít je neustále při ruce. Je vhodný především do kanceláří , na úřady, ale stane se také velmi praktickou pomůckou na vašem pracovním stole. Rotační pořadač je opatřen hliníkovým podstavcem v černém provedení , 225 ks plastových obalů pro vizitky a abecedně řazeným rozdělovníkem. Obsah balení: Plastový obal  - 225 ks (pro 450 vizitek) Rotační pořadač Abecedně řazený rozdělovník Baleno v papírové krabici