Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Porto cruz

Nalezeno:    14 produktů

Porto Cruz Pink, 19%, 0,7l

Ovocné aroma obsahuje především tóny červených bobulí, zpestřené jemnou vůní květin. V jeho chuti objevíte náznaky malin, červeného rybízu a jahod. Jakkoli je skvělé samotné, pouze na ledu, je svým svěžím charakterem předurčeno být základem letních koktejlů. Zkombinujte například s light tonikem a jemným citronovým zástřikem! Perfektní k pokrmům z ryb, dezertům z lesního ovoce, ale především romantickým schůzkám ve dvou!

Porto Cruz Pink, 19%, 0,75l

Ovocné aroma obsahuje především tóny červených bobulí, zpestřené jemnou vůní květin. V jeho chuti objevíte náznaky malin, červeného rybízu a jahod. Jakkoli je skvělé samotné, pouze na ledu, je svým svěžím charakterem předurčeno být základem letních koktejlů. Zkombinujte například s light tonikem a jemným citronovým zástřikem! Perfektní k pokrmům z ryb, dezertům z lesního ovoce, ale především romantickým schůzkám ve dvou! ...

Porto Cruz Tawny 0,75l 19% (holá láhev)

Doporučená teplota podávání 15 - 17°C. Porto Cruz je nejprodávanější značka portského na světě !

Porto Cruz Ruby 0,75l 19% (holá láhev)

Doporučená teplota podávání 15 - 17°C. Porto Cruz je nejprodávanější značka portského na světě !

Porto Cruz 10y 0,75l 19% (dárkové balení kazeta)

Blended víno vyrobené z tři nebo čtyři z nejlepších Tawny vín stařených v dubových sudech tak, aby vína byla s průměrným věkem deset let. Proto se jedná o komplexní vína odhalující velkou eleganci při ochutnávání. Doporučená teplota podávání 15 - 17°C. Porto Cruz je nejprodávanější značka portského na světě !

Porto Cruz Pink 0,75l 19% (holá láhev)

Po dekantaci se mošt nechá fermentovat při nízkých teplotách, aby se optimalizovala vůně vína. Průběh fermentace je zastaven přidáním vinného alkoholu, tím se zachová aroma. Obsah cukru 100g na litr. Barva portského vína je růžová, aroma květinové a ovocné s dominantní vůní červeného ovoce (červený rybíz, jahody a maliny). Chuť vína je lehká, sladká s ovocným závěrem. Toto víno se konzumuje chlazené nebo s ledem, přidává se i do koktejlů.

Porto Cruz 20y 0,75l 20% (dárkové balení kazeta)

Toto 20leté portské má jantarovou barvu s topasovými podtóny. Ve vůni ucítíte aroma karamelu a vlašských ořechů. Jeho chuť odhaluje ovocné tóny s komplexními chutěmi, vyváženými jemným dotekem dubového dřeva.

Porto Cruz 30y 0,75l 20% (dárkové balení kazeta)

Toto 30leté portské je vyrobeno ze tří nebo čtyř žlutohnědých vín různého stáří a vysoké kvality, zrající v 1500 litrových dubových sudech za účelem získání fortifikovaného vína s průměrným stářím třicet let. Tato vína jsou tedy velmi komplexní ve vůni a chuti, kde člověk ucítí chutě velkých vín zrající ve dřevě po dlouhou dobu.

Porto Cruz Ruby Reserve 0,75l 19% (holá láhev)

V chuti a vůni tohoto dokonalého blendu portských vín, z nichž některá jsou až 20let stařena v dubových sudech, poznáte tóny vlašských ořechů, sušeného ovoce, fíků s dotekem sladkého marcipánu.

Madeira Zahraničí

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. 1. den 2. den Estr. Francisco Alvares da Nóbrega 53 Hned první výlet nás zavede na nejvýchodnější mys ostrova Sao Lourenco. Jedná se o méně náročnou trasu vyprahlým cípem ostrova vytvořeným sopečnou činností jako je ostatně celý ostrov. Někdy tomuto místu říkáme i měsíční krajina, protože to tak často vypadá, když není zrovna po období dešťů a neskví se záplavou zelené. Ponta de São Lourenço Na trase nejsou žádné stromy ani keře, proto i při zamračené obloze je nutnost přibalit opalovací krém minimálně s faktorem 30. Přidat do batůžku doporučujeme také ideálně i pokrývku hlavy, jo, občas to tam trochu fouká, ale zatím to nikoho neodneslo :-). Celá ...

Degustační set Portugalsko 6x 0,75L

Poznejte vína unikátní a zajímavá, vína ze země nazývané "pokladnicí odrůd". Místní vína nezklamou běžného konzumenta ani renomované znalce. Nalezněte spolu s námi tisíce chutí a vůní v portugalských vínech, která si zaslouží Vaši pozornost balíček obsahuje Plainas Branco Azal+Arinto 2021 Tonel 22 Reserva DOC 2015 Calheiros Cruz Reserva 2017 Casa Santa Eulália Avesso Superior Vinho Verde Lagosta Rose DOC Barros Tawny Porto DOC. Vůně ovocná,plná. Chuť kulaté,plné elegatní. Doporučujeme k top výběr.