Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Potah na autosedacku maxi cosi

Nalezeno:    941 produktů

MAXI-COSI Letní potah na autosedačky Pebble, Pebble+ - Blue

Letní potah na autosedačku Maxi-Cosi Pebble, Pebble +. Vyrobený z froté materiálu, který lze prát v pračce.

MAXI-COSI Letní potah Cabrio Col.8090

MAXI-COSI Letní potah Cabriofix Froté letní potah na autosedačku Maxi-Cosi Cabriofix, šetří vlastní potah autosedačky, omezuje pocení dítěte v autosedačce. Drží na sedačce pomocí gumy. Příjemné silné froté. Lze jej prát v pračce na 30 °C.

ByBoom Univerzální froté potah na autosedačku 0+, např. Maxi Cosi CabrioFix, City, Pebble, Béžová

Univerzální potah na autosedačku s mnoha praktickými detaily. Nejlepší ochrana vašeho dítěte před nadměrným pocením v dětské autosedačce. Současně chrání ByBoom potah vaši autosedačku před znečištěním a opotřebením.Popis:* Univerzální promyšlený tvar, pasující na dětské autosedačky vel. 0+, např. na Maxi Cosi CabrioFix, Pebble, City SPS* Kvalitní materiál z bavlněného froté* Příjemný, savý materiál, který zajišťuje vašemu dítěti v autosedačce optimální klima a ideální komfort* Dobře kopíruje stávající - originální potah autosedačky * Prostřihy na protažení bezpečnostních pásů* Vhodné pro dětské autosedačky se 3 a 5-ti bodovými bezpečnostními p...

Maxi-Cosi Pláštěnka na autosedačku

Pláštěnka ochrání vaše dítě i autosedačku před nepřízní počasí. Vhodné pro autosedačky Maxi-Cosi určené pro děti od narození do 12 měsíců (0-13 kg).

Stokke adaptéry na autosedačku Maxi-Cosi

Adaptéry na uchycení autosedačky Maxi-Cosi na kočárek Stokke. Adaptér lze použít i na uchycení autosedaček mnoha výrobců. Kompatibilní s kočárky Stokke Xplory, Stokke Scoot, Stokke Beat a Stokke Trailz. Testováno a je kompatibilní s:Cybex Aton QCybex Aton MCybex Cloud ZMaxi-Cosi CabrioFixMaxi-Cosi CitiMaxi-Cosi Mico 30Maxi-Cosi Mico Max 30Maxi-Cosi Mico Max PlusMaxi-Cosi PebbleMaxi-Cosi Pebble PlusMaxi-Cosi RockMaxi-Cosi TincaNuna PipaNuna Pipa IconNuna Pipa LiteNuna Pipa Lite XLClek Liing Adaptér není kompatibilní s:Maxi-Cosi CoralBritax-Römer Babysafe 2 i-SizeUppababy MesaCybex Aton 5

Maxi Cosi Síťka proti hmyzu na autosedačku 0-13kg

Síťka proti hymzu na autosedačku 0-13 kg Síťka na autosedačku Maxi-Cosi chrání vaše dítě před obtížným hmyzem.

BUGABOO Adaptér Bee na autosedačku Maxi-Cosi®

Adaptéry Bugaboo umožní snadné připnutí autosedačky Maxi Cosi na kočárky Bugaboo Bee+.

Maxi-Cosi Síťka proti hymzu na autosedačku 0-13 kg

Síťka na autosedačku Maxi-Cosi chrání vaše dítě před obtížným hmyzem. Snadná instalace na autosedačku. Vhodné pro autosedačky Maxi-Cosi kategorie 0-13 kg.

Adaptéry na Wave tandem pro autosedačku Maxi-Cosi

Adaptéry na Wave tandem pro autosedačku Maxi-Cosi Adaptéry umožňuje nasazení a umístění autosedačky Maxi-Cosi na kočárek Silver Cross Wave v konfiguraci pro dvě děti.

Wayfarer adaptéry pro autosedačku Maxi-Cosi

Adaptéry pro umístění autosedačky Maxi-Cosi na kočárek Silver Cross Wave v konfiguraci pro dvě děti.

TUTIS Adaptéry pro autosedačku Maxi-Cosi

Pasuje na všechny modely Tutis: Aero, Uno, Viva Life Adaptéry umožňují připevnit k podvozku kočárku Tutis autosedačky: Maxi Cosi: Cabriofix, Rock, Tinca, Coral, Pebble, Pebble Pro, Pebble 360 Avionaut: Avionaut Kite +, Avionaut Pixel Cybex: Cybex Aton 5, Cybex Aton M, Cybex Aton M I-size Besafe: BeSafe IZI GO Modular

SILVERCROS Adaptéry na Wave pro autosedačku Maxi-Cosi

Adaptéry pro umístění autosedačky Maxi-Cosi na kočárek Silver Cross Wave.

BUGABOO Adaptér na autosedačku Cameleon3 pro Maxi-Cosi®

Pomocí těchto adaptérů můžete na kočárek Bugaboo Cameleon nasadit autosedačky Maxi-Cosi Cabriofix a Pebble. A nejen to, s těmito adaptéry je na kočárek možné nasadit i sedačku Be Safe iZi Go.

Maxi-Cosi potah na kočárek Mura

Přední kolo na kočárek Maxi-Cosi Mura Původní náhradní díl na kočárek

Silver Cross Adaptéry na Wave pro autosedačku Maxi-Cosi

Adaptéry na Wave pro autosedačku Maxi-Cosi Adaptéry pro umístění autosedačky Maxi-Cosi na kočárek Silver Cross Wave.