Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Potah na mandl 120cm

Nalezeno:    43 produktů

Holek Production Potah válce krátký na mandl

Potah válce krátký je náhradní příslušenství pro mandl Ironnette 67, Zetina Steam Ironer 560 a Pfaff 560, který lze použít místo původně dodaného v případě jeho opotřebení. Šířka potahu v rozloženém stavu: 68,7 až 69,8 cm Délka potahu v rozloženém stavu: 140 až 142 cm. Jedná se o horní vrstvu, která se dotýká mandlovaného prádla.

Holek Production Potah válce dlouhý na mandl

Potah válce dlouhý je náhradní příslušenství pro mandl Ironnette 85, Zetina Steam Ironer 580 a Pfaff 580, který lze použít místo původně dodaného v případě jeho opotřebení. Šířka potahu v rozloženém stavu: 86,2 až 87,3 cm Délka potahu v rozloženém stavu: 140 až 142 cm. Jedná se o horní vrstvu, která se dotýká mandlovaného prádla.

Potah válce dlouhý na mandl Ironnette, Zetina, Pfaff

Potah válce dlouhý na mandl Ironnette, Zetina, Pfaff je náhradní příslušenství pro mandl Ironnette 85, Zetina Steam Ironer 580 a Pfaff 580, který lze použít místo původně dodaného v případě jeho opotřebení.Šířka potahu v rozloženém stavu: 86,2 až 87,3 cmDélka potahu v rozloženém stavu: 140 až 142 cm. Jedná se o horní vrstvu, která se dotýká mandlovaného prádla.

Potah válce krátký na mandl Ironnette, Zetina, Pfaff

Potah válce krátký na mandl Ironnette, Zetina, Pfaff je náhradní příslušenství pro mandl Ironnette 67, Zetina Steam Ironer 560 a Pfaff 560, který lze použít místo původně dodaného v případě jeho opotřebení.Šířka potahu v rozloženém stavu: 68,7 až 69,8 cmDélka potahu v rozloženém stavu: 140 až 142 cm. Jedná se o horní vrstvu, která se dotýká mandlovaného prádla.

Mandl Ironnette 85

Vítejte ve světě mandlování. Mandl Ironnette 85 Mandl Ironnette 85 je domácí elektrický mandl, moderní verze mandlovacího stroje. Moderní mandlovací stroj pro domácnost (někdy též žehlič, nebo žehlicí stroj) je elektricky poháněný válec, který vyvíjí tlak a teplo na žehlený materiál a tím ho dokonale vyžehlí. Mandl Ironnette typ 85 je všestranně vybavený mandl s napařováním, vhodný pro rychlé a nenáročné žehlení ložního prádla, ručníků, utěrek apod. i ve větším množství, ale také oblečení jako jsou kalhoty, trička, košile a sukně. Mandly výrazně urychlují a usnadňují práci. Co vám mandl Ironnette 85 nabízí? - široký válec (85 cm), díky kterému můžete mandlovat i velké kusy pr...

Tukan Elastický potah na barový stůl, 75 x 120cm - tmavě šedý

- potah má rozměr 75x 120cm - 90% polyester, 10% elasten - velmi tmavá šedá barva

Hůl násada 120cm kov, potah, hrubý závit KOZÁČEK bílá

- kovová násada s plastovým potahem délky 120 cm, koncovka má hrubý závit, očko na zavěšení

Hůl násada 120cm kov, potah, hrubý závit KOZÁČEK červená

- kovová násada s plastovým potahem délky 120 cm, koncovka má hrubý závit, očko na zavěšení

Hůl násada 120cm kov, potah, hrubý závit KOZÁČEK modrá

- kovová násada s plastovým potahem délky 120 cm, koncovka má hrubý závit, očko na zavěšení

Hůl násada 120cm kov, potah, hrubý závit KOZÁČEK zelená

- kovová násada s plastovým potahem délky 120 cm, koncovka má hrubý závit, očko na zavěšení

Hůl násada 120cm kov, potah, hrubý závit KOZÁČEK mix barev

- kovová násada s plastovým potahem délky 120 cm, koncovka má hrubý závit, očko na zavěšení

Hůl násada 120cm kov, potah, jemný závit SPOKAR - mix variant či barev

- hůl kovová potažená plastem délky 120 cm, koncovka má jemný závit, očko na zavěšení

Hůl násada 120cm kov, potah, hrubý závit BENTOM - mix variant či barev

- kovová násada s plastovým potahem délky 120 cm, koncovka má hrubý závit, očko na zavěšení

Dětský Stan Šedobílý, Ø Cca 120cm

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Tento stan na hraní s hvězdičkami rozzáří dětské oči! Teepee s robustním rámem z topolového dřeva nabízí vašim potomkům hodiny zábavy. 100% polyesterový šedo-bílý potah s hvězdami činí ze stanu ideální místo k snění a úkryt. Stan má průměr cca 120 cm, výšku asi 164 cm a hmotnost přibližně 5 kg. V případě potřeby můžete potah prát v pračce do 30 °C. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix nebo na požádání v kamenných prodejnách.

Schody pro psy a kočky - Jednobarevný potah

Schody pro nemocné a starší psy a kočky. Z vlastní zkušenosti - schody si oblíbili jak naši dva pejci, tak i naše kočičky. Rády na nich odpočívají. Schody se staly nedílnou součástí naší domácnosti a věřím, že se stanou i vaší domácnosti. Specifikace modelu na obrázku: dostupné barvy: béžová, oranžová, červená, lahvově zelená, tmavě modrá, hnědá středně šedá a černá. - velikost KLASIK - hloubka: cca 60cm - šířka: 40cm šířka - výška: 30cm - 2 schody, každý s nášlapem cca 30cm - výška schodu: 15cm Vrchní materiál 100% kočárkovina. Potah ve spodní části na zip, dá se snadno sundat a vyprat na 40°C v pračce. Lze dokoupit i další náhradní potah třeba na výměnu nebo pokud se vám poničí. Cena vžd...