Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Potopapotopa dvd papirovy obal

Nalezeno:    1524 produktů

Kim (DVD) (DVD) (papírový obal)

DVD film Kim [1984]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Na základě rozsáhlé knihy Rudyarda Kiplinga. Proslulý Peter O'Toole v roli Buddhistického učitele. Kim je patnáctiletým klukem ulice, který se snaží v Indii na konci 19. století nalézt svou vlastní identitu. Na jeho osudové cestě ho doprovází buddhistický lama (PETER O´TOOLE). Jediné, co Kimovi zůstalo z minulosti, jsou kousky papíru se záhadnými nápisy: „Červený býk na zeleném poli“ a „Muž na vysokém koni s devíti stovkami ďáblů za zády“. Na společné cestě za poznáním Kim i duchovní učitel zjišťují mnohé skutečnosti nejen o chlapcově životě, ale také o sobě samých....

Rebelové dvd

Celovečerní film režiséra Filipa Renče, který tentokráte nezvolil psychologické drama, ale natočil žánr diváky daleko vítanější, a to muzikál s upřesňujícím podtitulem Písničkový retrofilm z let 60. V půvabném výtvarném stylu atmosféry konce šedesátých let vypráví film zejména o jedné velké lásce, které však dějiny nebyly zrovna nakloněny.

Admirál (DVD) (papírový obal)

DVD film Admirál [2008]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Papírový obal. Za čest a lásku. Tragický příběh admirála Kolčaka, jeho velké lásky, bojů s rudou armádou a ruského zlatého pokladu.

Krakatit (DVD) (papírový obal)

DVD film Krakatit [1948]. Československý film pro pamětníky. Dolby Digital. Papírový obal. Filmový přepis fantastického románu Karla Čapka. Příběh natočený podle románu Karla Čapka varuje před zneužitím vědy. Objev mladého vědce Prokopa, třaskavina Krakatit, vzbudí zájem dvou skupin lidí, kteří s její pomocí chtějí ovládnout svět.

Následník (DVD) (papírový obal)

DVD film Následník [1973]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Papírový obal. Hrají: Jean - Paul Belmondo. Bart Cordell se vrací do Francie převzít impérium svého otce, který zahynul při letecké katastrofě. Je však obviněn z pašování drog a začíná tušit, že otcova nehoda i jeho obvinění jsou součástí rafinovaného spiknutí.

Čest (DVD) (papírový obal)

DVD film Čest [2006]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Papírový obal. Jejich domovem je ulice. Svět pouličních gangů je plný násilí a špinavých akcí, které jsou za hranicemi zákona. Dva nejlepší přátelé Raymond a Gabriel si budou muset vybrat, kam se zařadí. Chystá se totiž rozhodující boj, ve kterém půjde o moc, rodinné vztahy, ale také o čest!

Postřižiny (DVD) (papírový obal)

DVD film Postřižiny [1980]. Český film. Dolby Digital. Papírový obal. Komedie natočená Jiřím Menzelem podle stejnojmenné knížky Bohumila Hrabala. Komedie natočená Jiřím Menzelem podle stejnojmenné knížky Bohumila Hrabala je protkána stále probíhajícím konfliktem správce pivovaru Francinem se správní radou, tvořenou představiteli města. Francinovu kariéru ohrožují ztřeštěné kousky vlastní manželky a jednak příjezd hlučného bratra Pepina. Neodolatelné fluidum paní správcové, kterému všichni pánové podléhají, však Francina bezpečně ochraňuje.

Jánošík (DVD) (papírový obal)

DVD film Jánošík [1935]. Československý film pro pamětníky. Dolby Digital. Papírový obal. Když jste si mě upekli, tak si mě i snězte. Jánošíka nemůžete zabít, Jánošík je svoboda a svoboda je věčná. Juro vracející se ze studií, nenajde doma otce ani matku. Dovídá se, že otec byl ubit ve vězení. Juro odchází do hor a s ním další muži, aby pomstili panskou zvůli. Vrchnost vydá na jeho hlavu odměnu, lid ho však miluje.

Hrdina (DVD) (papírový obal)

DVD film Hrdina [2002]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Hrají: Jet Li, Tony Leung. Papírový obal. Historická válečná superprodukce o sjednocování Číny. Děj se odehrává před 2000 lety za vlády dynastie Qin a vypráví příběh hrdinného válečníka a ochránce krále, před kterým stojí obrovský úkol - sjednotit Čínu a krále tak učinit Imperátorem. Producenti při natáčení spolupracovali s čínskou armádou a tak mohly vzniknout jedny z nejefektnějších scén dějin historického válečného filmu. Tvůrci zvedli laťku pořádně vysoko.

Transport (DVD) (papírový obal)

DVD film Transport [2008]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Papírový obal. Snili o nebi, ale byli v pekle. V zimě roku 1946 je skupina německých zajatců umístěna do tábora hlídaného ženami, který vede krutý důstojník Pavlov. Většina žen cítí k nepříteli, který ve válce zabíjel jejich blízké, odpor. Pouze doktorka Natalia jedná se zajatci slušně. Právě ona je vybrána, aby pronikla do skupiny členů SS mezi nimi. Její poslání však zkomplikuje láska k jednomu ze zajatých mužů.

Konkurs (DVD) (papírový obal)

DVD film Konkurs [1963]. Československý film pro pamětníky. Dolby Digital. Papírový obal. Slavný film režiséra Miloše Formana. Povídky Kdyby ty muziky nebyly a Konkurs pojí společné téma, kterým je hudba v různých podobách a stejně tak různí lidé kolem ní. V prvním příběhu kralují dechové hudby a jejich touha uspět na přehlídce Kmochův Kolín. Druhá povídka je přehlídkou falešných i talentovaných hlasů, které se snaží uspět při výběru nových tváří pro divadlo Semafor, v jehož autentických prostorách se povídka i natáčela.

Robinsonka (DVD) (papírový obal)

DVD film Robinsonka [1956]. Československý film pro pamětníky. Dolby Digital. Papírový obal. Poutavý příběh třináctileté dívky, která musela předčasně dospět. O letních prázdninách se Bláža Borová dozví, že se jí narodil bratříček. Její maminka však při porodu zemřela, a tak tato teprve třináctiletá dívka musí převzít chod celé domácnosti a předčasně dospět. Útěk z reality a chvilky pro nerušené dětské snění nachází v četbě Defoeova románu Robinson Crusoe. Pomocnou ruku jí nabídne Tonička, služebná od sousedů, která se stává Blážinou novou maminkou.

Otčím (DVD) (papírový obal)

DVD film Otčím [1987]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Papírový obal. Hrají: Terry O'Quinn. Jerry (Terry O'Quinn) je celkem normální chlap. Chce rodinu a manželku a děti a chce, aby byli perfektní. A když nějakou takovou rodinu ve svém okolí objeví, zabije nemilosrdně její hlavu a po nějaké době zaujme jeho místo. Jenže málokterá rodina je opravdu perfektní a tak si brzy začne hledat jinou rodinu a té staré se zbaví. A nyní je právě na obhlídce...

Salamandr (DVD) (papírový obal)

DVD film Salamandr [1981]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Papírový obal. Hrají: Franco Nero, Anthony Quinn. Salamandr je krycí jméno bohatého průmyslníka, který zasahuje, aby zabránil fašistickému spiknutí v Itálii. Při objasňování série vražd se totiž Franco Nero dostává až do nejvyšších kruhů. Hlavní role si v drsném a napínavém příběhu o všudypřítomném spiknutí zahrála slavná trojice Franco Nero, Anthony Quinn a Claudia Cardinalová, jimž sekundovali herci jako Martin Balsam nebo Christopher Lee. Film byl v roce 1983 uveden i v československé distribuci.

Amazonka (DVD) (papírový obal)

DVD film Amazonka [2000]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Papírový obal. Hrají: Jean - Paul Belmondo. Maléry vás doženou i na konci světa. Kdesi v povodí Amazonky byl zachycen mimozemský signál. Mladá astronomka Margot se okamžitě vydá do džungle a setká se s mrzoutem Edouardem, který na dívku jménem Lulu, jež tvrdila, že je z cizí planety, skutečně narazil. Margot přemluví Edouarda, aby ji dělal průvodce, aby Lulu našli dřív, než bude pozdě. Do pralesa už dorazila i armáda, a tak nezbývá moc času. Bláznivá pouť džunglí začíná!