Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pouzdro na telefon ferrino tpu waterpoof bag 11 x 20

Nalezeno:    6 produktů

Pouzdro na telefon FERRINO Tpu Waterpoof Bag 11 x 20

Pouzdro na telefon FERRINO TPU Waterpoof Bag 11 x 20 je praktický obal na mobilní telefony. Vodotěsné pouzdro na mobilní telefon z termoplastického polyuretanu je vybaveno systémem zavírání ABS. Přes průhledné přední okénko můžete telefon snadno ovládat. Nepromokavý obal je konstruován speciálními svařovanými švy, které dokonale chrání mobilní telefon i v těch nenáročnějších podmínkách. Pouzdro na telefon FERRINO TPU Waterpoof Bag 11 x 20 je vybaveno praktickým okem na obalu k zavěšení na krk. Technický popis: vhodný pro telefony nepromokavý materiál bezpečnostní systém zavírání ABS možnost ovládání přes průhlednou fólii praktické oko na obalu k zavěšení na krk rozměry: 11 x 20 cm ...

Ferrino Tpu Waterproof Bag 11 X 20

Vodotěsné pouzdro na mobilní telefon z termoplastického polyuretanu a se systémem zavírání ABS. Průhledné přední okénko, přes které je možné ovládat telefon.

Vodotěsné pouzdro na mobil Ferrino TPU WATERPROOF BAG 11 X 20 78450

Vodotěsné pouzdro na mobil Ferrino TPU WATERPROOF BAG 11 X 20 78450 průhledné přední okénko, přes které je možné ovládat telefon Rozměry: 20x11 cm Hmotnost: 70 g Vodáctví » Vodotěsné obaly » Vodotěsné pouzdro na mobil Ferrino TPU WATERPROOF BAG 11 X 20 78450

Ferrino TPU WATERPROOF BAG 11 X 20 Modrá

Vodotěsné pouzdro na mobilní telefon Ferrino TPU WATERPROOF BAG 11 X 20 z termoplastického polyuretanu a se systémem zavírání ABS. Průhledné přední okénko, přes které je možné ovládat telefon.

Ferrino TPU WATERPROOF BAG 11 X 20 Modrá

Ferrino TPU WATERPROOF BAG 11 X 20 nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Vodotěsné pouzdro na mobilní telefon Ferrino TPU WATERPROOF BAG 11 X 20 z termoplastického polyuretanu a se systémem zavírání ABS. Průhledné přední okénko, přes které je možné ovládat telefon.

Ferrino TPU WATERPROOF BAG 11 X 20 blue

Vodotěsné pouzdro na mobilní telefon z termoplastického polyuretanu a se systémem zavírání ABS. Průhledné přední okénko, přes které je možné ovládat telefon.

Podobné fráze:

-->