Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pouzdro neo hybrid samsung s5 neo

Nalezeno:    71 produktů

Hama pouzdro Smart Case pro Samsung Galaxy S5 (Neo), bílé - Pouzdro Hama Smart Case Samsung Galaxy S5 Neo bílé

Pouzdro Smart Case pro Samsung Galaxy S5, bílé - pouzdro na Samsung Galaxy S5 - ochrana před znečištěním a poškrábáním - rychlý přístup k telefonu bez potřeby vyjmutí z pouzdra - obvodový plastový rám pro maximální ochranu - magnetický uzávěr - materiál: kůže - barva: bílá

Pouzdro SPIGEN Neo Hybrid Samsung Galaxy S9 Šedá

Stylové ochranné pouzdro Spigen Signature Neo Hybrid pro Samsung Galaxy S9, jenž je složeno ze třech částí.

Spigen Neo Hybrid pouzdro Samsung Galaxy S8+ šedé

Špičkový Spigen Neo Hybrid kryt pro Samsung Galaxy S8+ se zaměřuje na prémiovou ochranu v moderním stylu.

Pouzdro Hama Touch Samsung Galaxy S5 (Neo) papája

- přesně padnoucí kryt na mobil - ochrana před poškrábáním, znečištěním - pohodlné držení díky pogumovanému povrchu - otvory pro plný přístup ke všem konektorům a ovládacím prvkům - syntetický materiál

Pouzdro Spigen Neo Hybrid Samsung Galaxy S8 fialový

kompatibilita Samsung Galaxy S8 velikost 0 využití obal na telefon šifrový zámek ne kolečka ne kapacita 0 materiál TPU barva fialová

Pouzdro Spigen Neo Hybrid Samsung Galaxy S8+ fialové

kompatibilita Samsung Galaxy S8+ velikost 0 využití obal na telefon šifrový zámek ne kolečka ne kapacita 0 materiál TPU barva fialová

Pouzdro Spigen Neo Hybrid SAMSUNG GALAXY S8 - METAL

kompatibilita Samsung Galaxy S8 velikost 0 využití obal na telefon šifrový zámek ne kolečka ne kapacita 0 materiál TPU barva šedá

Spigen Neo Hybrid pouzdro pro Samsung Galaxy S10+, černá

Moderní pouzdro Spigen Neo Hybrid ve stylovém černém provedení chrání zadní stranu, boky i rohy mobilního telefonu Samsung Galaxy S10+ před nárazy, škrábanci a nečistotami. Vyroben je v kombinaci polykarobonátového rámu a vrstvy TPU, který pohlcuje nárazy. Kopíruje tělo telefonu a i po jeho nasazení umožňuje nadále přístup ke konektorům a všem ovládacím prvkům.

Spigen Neo Hybrid pouzdro pro Samsung Galaxy S10, černá

Moderní pouzdro Spigen Neo Hybrid ve stylovém černém provedení chrání zadní stranu, boky i rohy mobilního telefonu Samsung Galaxy S10 před nárazy, škrábanci a nečistotami. Vyroben je v kombinaci polykarobonátového rámu a vrstvy TPU, který pohlcuje nárazy. Kopíruje tělo telefonu a i po jeho nasazení umožňuje nadále přístup ke konektorům a všem ovládacím prvkům.

Spigen Neo Hybrid pouzdro pro Samsung Galaxy S10, metalická

Moderní pouzdro Spigen Neo Hybrid v elegantním metalickém provedení chrání zadní stranu, boky i rohy mobilního telefonu Samsung Galaxy S10 před nárazy, škrábanci a nečistotami. Vyroben je v kombinaci polykarobonátového rámu a vrstvy TPU, který pohlcuje nárazy. Kopíruje tělo telefonu a i po jeho nasazení umožňuje nadále přístup ke konektorům a všem ovládacím prvkům.

Spigen Neo Hybrid pouzdro pro Samsung Galaxy S10e, černá

Moderní pouzdro Spigen Neo Hybrid ve stylovém černém provedení chrání zadní stranu, boky i rohy mobilního telefonu Samsung Galaxy S10e před nárazy, škrábanci a nečistotami. Vyroben je v kombinaci polykarobonátového rámu a vrstvy TPU, který pohlcuje nárazy. Kopíruje tělo telefonu a i po jeho nasazení umožňuje nadále přístup ke konektorům a všem ovládacím prvkům.

Spigen Neo Hybrid pouzdro pro Samsung Galaxy S10e, metalická

Moderní pouzdro Spigen Neo Hybrid ve stylovém metalickém provedení chrání zadní stranu, boky i rohy mobilního telefonu Samsung Galaxy S10e před nárazy, škrábanci a nečistotami. Vyroben je v kombinaci polykarobonátového rámu a vrstvy TPU, který pohlcuje nárazy. Kopíruje tělo telefonu a i po jeho nasazení umožňuje nadále přístup ke konektorům a všem ovládacím prvkům.

Spigen Neo Hybrid pouzdro pro Samsung Galaxy S10, stříbrná

Moderní pouzdro Spigen Neo Hybrid v elegantním stříbrném provedení chrání zadní stranu, boky i rohy mobilního telefonu Samsung Galaxy S10 před nárazy, škrábanci a nečistotami. Vyroben je v kombinaci polykarobonátového rámu a vrstvy TPU, který pohlcuje nárazy. Kopíruje tělo telefonu a i po jeho nasazení umožňuje nadále přístup ke konektorům a všem ovládacím prvkům.

Spigen Neo Hybrid pouzdro pro Samsung Galaxy S10e, stříbrná

Moderní pouzdro Spigen Neo Hybrid ve stylovém stříbrném provedení chrání zadní stranu, boky i rohy mobilního telefonu Samsung Galaxy S10e před nárazy, škrábanci a nečistotami. Vyroben je v kombinaci polykarobonátového rámu a vrstvy TPU, který pohlcuje nárazy. Kopíruje tělo telefonu a i po jeho nasazení umožňuje nadále přístup ke konektorům a všem ovládacím prvkům.

Spigen Neo Hybrid pouzdro pro Samsung Galaxy S10+, stříbrná

Moderní pouzdro Spigen Neo Hybrid v elegantním stříbrném provedení chrání zadní stranu, boky i rohy mobilního telefonu Samsung Galaxy S10+ před nárazy, škrábanci a nečistotami. Vyroben je v kombinaci polykarobonátového rámu a vrstvy TPU, který pohlcuje nárazy. Kopíruje tělo telefonu a i po jeho nasazení umožňuje nadále přístup ke konektorům a všem ovládacím prvkům.