Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pouzdro zippo

Nalezeno:    21 produktů

pouzdro zippo hnědé se sponou

Pouzdro ZIPPO na zapalovač, hnědé s kovovou sponou Originální kožené pouzdro na Váš benzínový Zippo zapalovač. Parametry pouzdra ZIPPO Materiál: kůže Barva: hnědá Způsob připnutí: kovová spona Způsob zavření: patentka Proč darovat pouzdro ZIPPO? Chcete mít svůj benzínový zapalovač vždy po ruce? Je to snadné. Pouzdro na zapalovač Zipponavíc poskytne ochranu před poškrabáním a uchová tak rytinu stále svěží a dobře čitelnou.

pouzdro zippo černé se sponou

Pouzdro ZIPPO na zapalovač, černé s kovovou sponou Originální kožené pouzdro na Váš benzínový Zippo zapalovač. Parametry pouzdra ZIPPO Materiál: kůže Barva: černá Způsob připnutí: kovová spona Způsob zavření: patentka Proč darovat pouzdro ZIPPO? Chcete mít svůj benzínový zapalovač vždy po ruce? Je to snadné. Pouzdro na zapalovač Zipponavíc poskytne ochranu před poškrabáním a uchová tak rytinu stále svěží a dobře čitelnou.

pouzdro zippo hnědé s poutkem

Pouzdro ZIPPO na zapalovač, hnědé s připínacím poutkem Originální kožené pouzdro na Váš benzínový Zippo zapalovač. Parametry pouzdra ZIPPO Materiál: kůže Barva: hnědá Způsob připnutí: poutko s patentkou Způsob zavření: patentka Proč darovat pouzdro ZIPPO? Chcete mít svůj benzínový zapalovač vždy po ruce? Je to snadné. Pouzdro na zapalovač Zipponavíc poskytne ochranu před poškrabáním a uchová tak rytinu stále svěží a dobře čitelnou.

pouzdro zippo černé s poutkem

Pouzdro ZIPPO na zapalovač, černé s připínacím poutkem Originální kožené pouzdro na Váš benzínový Zippo zapalovač. Parametry pouzdra ZIPPO Materiál: kůže Barva: černá Způsob připnutí: poutko s patentkou Způsob zavření: patentka Proč darovat pouzdro ZIPPO? Chcete mít svůj benzínový zapalovač vždy po ruce? Je to snadné. Pouzdro na zapalovač Zipponavíc poskytne ochranu před poškrabáním a uchová tak rytinu stále svěží a dobře čitelnou.

Pouzdro na Zippo zapalovač Harley Davidson

Stylové černé pouzdro Harley Davidson z pravé kůže na ZIPPO zapalovače

Zippo pouzdro na zapalovač 44129

Tmavě hnědé kožené pouzdro s koženým zacvakávacím poutkem pro ZIPPO zapalovače

Zippo pouzdro na zapalovač 17003 černé

Zippo pouzdro na zapalovač 17003 černé.Barva komponentů: stříbrná Pouzdro na zapalovač z pravé kůže od značky Zippo, zdobeno nápisem výrobce, zapínání patentem, lze připnout na opasek, kovová spona na zavěšení.

Pouzdro na zapalovač Zippo 17002 hnědé

Hnědé pouzdro z pravé kůže na ZIPPO zapalovače ve standardní velikosti

Kožené pouzdro 17004 na zippo zapalovač hnědé

Kožené pouzdro 17004 na zippo zapalovač hnědé, vyrobené z pravé kůže.

Pouzdro na zapalovač 17004 hnědé

Pouzdro na zapalovač Zippo z pravé kůže v hnědé barvě