Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pracovni stoly do kancelare

Nalezeno:    2188 produktů

Northern designové pracovní stoly Shelter

Designové pracovní stoly Shelter od YONOH, vytváří stejně jako přístřešek v bouři bezpečné útočiště pro každého, kdo potřebuje svůj kancelářský koutek. Tento originální stůl s jednoduchou konstrukcí a stolní deskou ohraničenou děrovaným ocelovým plátem vám poskytne to pravé místo vaší oázy klidu. Vhodné jsou do všech typů interiérů.

Ethnicraft designové pracovní stoly Blackbird Desk

Designové pracovní stoly Blackbird narvhl designér Alain Van Havre, který spojuje protikladné prvky, kombinující měkké kulaté nohy a zajímavé grafické linie do světlých a vzdušných designů. Tento stůl Blackbird má dvě zásuvky a je k dispozici také v bílé barvě Whitebird. Stoly Whitebird & Blackbird vyrobila firma Ethnicraft.

Ethnicraft designové pracovní stoly Whitebird Desk

Designové pracovní stoly Whitebird narvhl designér Alain Van Havre, který spojuje protikladné prvky, kombinující měkké kulaté nohy a zajímavé grafické linie do světlých a vzdušných designů. Tento stůl Whitebird má dvě zásuvky a je k dispozici také v černé barvě Blackbird. Stoly Whitebird & Blackbird vyrobila firma Ethnicraft.

Belta Frajumar designové pracovní stoly Besk Desk

Designové pracovní stoly Besk Desk od Belta Frajumar nesou své jméno ze složení anglických slov – Best a Desk. A není tomu náhoda, s těmito stoly totiž máte vše na dosah ruky. Jsou navrženy tak, aby esteticky zapadly do moderního prostředí, aniž by ztratily podstatu starých stolů. Jasanové dřevo je zlehka vyleštěno, aby stůl působil mnohem lehčeji a přirozeněji. Funkčnost a vizuální čistota byly hlavním záměrem designérů z DSIGNIO. Vpravo stolu je malý prostor pro tužky a gumy. Prostornou desku stolu nesou nohy z kvalitního masivního dřeva. Stůl se dodává nesmontovaný, včetně šroubů pro montáž.

&tradition designové konzolové/ pracovní stoly Palette JH9

„Vytvořil jsem nový design, který zapadá do dnešního světa plného multi-taskingu“, říká o svém Konzolovém pracovním stolu Palette JH9 španělský umělec a designér Jaime Hayon.

Držák hadice vysavače pro pracovní stoly Wolfcraft 6891000

Držák hadice vysavače pro pracovní stoly Wolfcraft . Uchycení držáku do otvoru v pracovních stolech. EAN: 4006885689107

Pop Up Home designové pracovní stoly Loft Desk

Pracovní stůl Loft je navržen ve skandinávském stylu. Díky tomuto stolu vás bude práce bavit. Je zpracován do nejmenších detailů například v podobě slotu na odložení tabletu nebo mobilu zabudovaného na pracovní desce.