Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Prasek spirulina

Nalezeno:    197 produktů

Spirulina prášek 125g

Spirulina je sladkovodní řasa, která obsahuje velké množství proteinů, vitamínů, minerálů a enzymů. Má skvělé detoxikační vlastnosti, zlepšuje imunitu a je zdrojem antioxidantů.

BIO Spirulina (prášek) 125g

BIO Spirulina (prášek) 125g Spirulina je zelenomodrá řasa, která se vyskytuje zejména v jezerech tropických a subtropických oblastí a v říčních tocích. Je velice bohatá na kvalitní bílkovinu (58 % proteinů, např. maso 25 %, vejce 50 %) obsahující všechny aminokyseliny. Kromě toho je spirulina skvělý detoxikant, zdroj beta-karotenů, vitamínů, antioxidantů a řady zdraví velmi prospěšných látek. Spirulina od Iswari je v práškové lehce stravitelné formě a chutná podobně jako ostatní řasy. Lze ji tedy použít do salátů, polévek, kuskusu, rizota, guacamole, rýže (sushi), apod.

Spirulina prášek 100 g

Spirulina je zelená superpotravina s antioxidačními schopnostmi, jejíž celkovým objem tvoří téměř 70 % bílkovin.

Organis Spirulina prášek BIO 100g

Organis Spirulina prášek BIO 100 g Spirulina je zelená superpotravina nabitá celou řadou unikátních výživných látek.

Nupreme BIO Spirulina prášek 100g

Spirulina prášek 100g BIO NUPREME Sladkovodní sinice Spirulina podporuje hubnutí, snižuje únavu, upevňuje imunitu a znovunastartuje trávení.

BONITAS Bio Spirulina prášek 100g

BONITAS Bio Spirulina prášek 100g Prášek z sladkovodní řasy představuje úžasný zdroj živin důležitých při redukčních dietách. Příznivě ovlivňuje imunitu i zdraví vlasů a pokožky.

Allnature Spirulina prášek BIO 100g

Allnature Spirulina prášek BIO 100g Má antioxidační schopnosti a navíc napomáhá k normální hladině cukru v krvi, přirozené obranyschopnosti, imunitnímu systému, tonusu, vitalitě, kontrole tělesné hmotnosti, svalové hmotě a hubnutí.

SPIRULINA prášek NUTRISTAR 200 g

Výrobek české firmy s vlastním výrobním zázemím. Spirulina prášek, hmotnost 200 g. Doplněk stravy. Přidává se do nápojů a pokrmů. Spirulina je sladkovodní řasa, bohatá na rostlinné bílkoviny, minerály, beta-karoten, železo, vitaminy a vzácnou esenciální mastnou kyselinu GLA. Výživové hodnoty ve 100 g prášku: Energetická hodnota 1324 kJ, 312 kcal, bílkoviny 58 g, sacharidy 13 g, tuky 3 g. Uchovejte v suchu.

NATU Spirulina prášek 180g Bio

Spirulina (Arthrospira platensis) je modrozelená sladkovodní sinice s velmi intenzivní chutí a bohatým nutričním profilem. Obsahuje celou řadu vitaminů a minerálních látek a díky vysokému obsahu bílkovin (přes 60 %) je ideální volbou pro vegany, vegatariány a sportovce. Jedná se o velmi silný antioxidant, který nejenže podporuje imunitní systém, ale pomáhá regulovat tělesnou hmotnost. Pravidelná konzumace nápoje ze spiruliny pomáhá při hubnutí, spalování tukových zásob a při budování svalové hmoty. Náš prášek ze spiruliny je v organické BIO kvalitě. Zpracovává se velmi šetrným způsobem, neobsahuje geneticky modifikované složky GMO. Účinky •je antioxidant •pomáhá udržovat normální hlad...

Spirulina prášek 100g BIO NUPREME

Nupreme BIO Spirulina je doplněk stravy ve formě prášku, který obsahuje sladkovodní sinici Spirulina a sladkovodní řasu Chlorella vulgaris. Spirulina je antioxidant, podporuje normální hladinu cukru v krvi, přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, vitalitu, napomáhá při kontrole tělesné hmotnosti a udržení svalové hmoty. Spirulina je sladkovodní sinice a je pěstována na ostrově Hainan v Jihočínském moři v nádržích s čerstvou vodou. Balení obsahuje 100 g.

Spirulina prášek BIO - Wolfberry 100g

Spirulina je naprosto výjimečná tím, že její celkový objem tvoří téměř 70 % bílkovin, takže je jedním z největších zdrojů proteinů v rostlinné říši. Díky této vlastnosti ji často využívají jako ideální doplněk stravy sportovci, vegetariáni, starší osoby, nebo lidé vysílení nemocemi. Kromě toho v ní najdete i celou řadu vitamínů a minerálů. Tato zelená “superpotravina“ je také bohatá na chlorofyl, který napomáhá při tvorbě hemoglobinu. Právě toto krevní barvivo, které obsahují červené krvinky, napomáhá transportu kyslíku z plic do celého těla. Spirulinu konzumovali už Aztékové a používali ji dokonce jako platidlo, takže byla už pro ně velice důležitá. V roce 1960 byla “znovuobjevena“, zkoumá...

Vitalvibe Spirulina prášek BIO 125 g

Spirulina prášek BIO obsahuje široké spektrum vitamínů, minerálních látek a stopových prvků.

Vitalvibe Spirulina prášek BIO 125 g

Spirulina prášek BIO obsahuje široké spektrum vitamínů, minerálních látek a stopových prvků.

Vitalvibe Spirulina prášek BIO 125 g

Spirulina prášek BIO obsahuje široké spektrum vitamínů, minerálních látek a stopových prvků.

Vitalvibe Spirulina prášek BIO 125 g

Spirulina prášek BIO obsahuje široké spektrum vitamínů, minerálních látek a stopových prvků.

-->