Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pravitka na tabuli

Nalezeno:    3 produkty

Podobné fráze:

Sada tabulová - Linex 792 BB-S

Sada tabulová - Linex 792 BB-S.Sada pro rýsování na tabuli.Obsah sady:Pravítko 100 cm.Trojúhelník pravoúhlý 47 cm.Trojúhelník rovnoramenný, pravoúhlý 34 cm.Úhloměr.Kružítko s maximálním použitelným poloměrem cca 60 cm.Vlastnosti:Sada je vyrobena z kvalitní umělé hmoty. Na spodní části pravítka, trojúhelníků a úhloměru jsou opěrky z pěnové gumy, které se nekloužou po tabuli a zároveň tabuli neponičí. Kružítko je opatřeno místo bodce nesmekavou gumou, která zabraňuje poškození tabule a zranění při neopatrné manipulaci.

PLAYMOBIL Hodina dějepisu 9455

Hodina dějepisu s velkým množstvím historických exponátů je pro děti mnohem zábavnější. Na otočnou tabuli je možné psát bílou pastelkou, která je součástí balení. Balení obsahuje: 1 figurku (7,5 cm), 2 figurky (5,25 cm), otočnou tabuli, učitelskou katedru s křeslem, školní lavici se dvěma židlemi, 2 pravítka, houbu, bílou pastelku, koš, 2 batohy, 2 knihy, ukazovátko, lupu, regál, rohovou část třídy s okny a podlahou a další doplňky. PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporu...

PLAYMOBIL Třída slečny Floresové 70121

Slečna Floresová, učitelka ve škole v Miraderu, učí Lucky a její spolužáky. Balení obsahuje: 2 figurky, tabuli, 2 stoly, 3 židle, 2 pravítka, podnos s dortem, lopatku na dort, 3 knihy, kufřík a další doplňky. Playmobil jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.