Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pravitko na tabuli

Nalezeno:    3 produkty

HELLO KITTY - podložka na kreslení s příslušenstvím - neuveden

Podložka na kreslení s příslušenstvím. Design s oblíbenou Hello Kitty. Perfektní dárek pro holky! Na tabuli (podložku) lze psát a kreslit pomocí přiloženého smývatelného fixu nebo jiného fixu, který je určený pro mazací tabule. Sada obsahuje: podložku Hello Kitty o velikosti 42 x 34 cm, 30 různých doplňků - fixy, tužky, gumu, pravítko, tvořítko, sešit, razítko.

Sada tabulová - Linex 792 BB-S

Sada tabulová - Linex 792 BB-S.Sada pro rýsování na tabuli.Obsah sady:Pravítko 100 cm.Trojúhelník pravoúhlý 47 cm.Trojúhelník rovnoramenný, pravoúhlý 34 cm.Úhloměr.Kružítko s maximálním použitelným poloměrem cca 60 cm.Vlastnosti:Sada je vyrobena z kvalitní umělé hmoty. Na spodní části pravítka, trojúhelníků a úhloměru jsou opěrky z pěnové gumy, které se nekloužou po tabuli a zároveň tabuli neponičí. Kružítko je opatřeno místo bodce nesmekavou gumou, která zabraňuje poškození tabule a zranění při neopatrné manipulaci.

AVE Tech Sada geometrických pomůcek pro velké magnetické tabule P-AS140

Sada geometrických pomůcek pro velké magnetické tabule P-AS140 Pomůcky jsou opatřeny magnety a držáky - snadná manipulace a dobře drží na tabuli.Vyrobeno z lehké umělé hmoty.Sada obsahuje:Pravítko 100 cmÚhloměr 39 cmPravoúhlý trojúhelník 58 cm ( 30⁰/ 60⁰/ 90⁰)Rovnoramenný trojúhelník 50 cm (45⁰ / 45⁰ / 90⁰ )Kružítko