Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Prepazka zavazadloveho prostoru mondeo

Nalezeno:    95 produktů

Přepážka zavazadlového prostoru

Ford S-MAX 07/2015, s výjimkou vozidel s třízónovou klimatizací. Pro upevnění za 2. řadu sedadel. Poloviční výška přepážky pokrývá prostor nad sedadly.

Přepážka do zavazadlového prostoru

Pro upevnění za druhou řadu sedadel. Originální systém pro zajištění nákladu Ford splňují bezpečnostní normy ISO 27955 a zadržují náklad tam, kde má zůstat - uvnitř zavazadlového prostoru.

Přepážka do zavazadlového prostoru

Pro upevnění za první řadu sedadel. Originální systém pro zajištění nákladu Ford splňují bezpečnostní normy ISO 27955 a zadržují náklad tam, kde má zůstat - uvnitř zavazadlového prostoru.

Přepážka zavazadlového prostoru Focus

Originální systémy pro zajištění nákladu Ford splňují bezpečnostní normy ISO 27955 a zadržují náklad tam, kde má zůstat - uvnitř zavazadlového prostoru. Pro upevnění ke standardním úchytům za druhou řadu sedadel, lze použít v kombinaci se standardní roletou zavazadlového prostoru a rohoží do zavazadlového prostoru.

Přepážka zavazadlového prostoru Ford Galaxy

Přepážka do zavazadlového prostoru - nastavitelná, rozděluje zavazadlový prostor na dvě poloviny. Určená pro použití ve spojení s přepážkou pro převoz psů.

Přepážka zavazadlového prostoru Ford Edge

Pro upevnění za 2. řadu sedadel poloviční výška

Přepážka zavazadlového prostoru pro převoz psů

Přepážka do zavazadlového prostoru pro převoz psů - plná výška pro uchycení za 1. řadu sedadel (pouze ve spojení s rozšiřující soupravou) a 2. druhou řadu sedadel, pouze pro vozidla bez volitelné zadní střešní konzole. Obrázek slouží pouze pro ilusraci.

Dělící přepážka pro mříž zavazadlového prostoru

Nastavitelná, rozděluje zavazadlový prostor na dvě části, pro použití se zádržnou příčkou v poloviční výšce.

Přepážka do zavazadlového prostoru poloviční výška

Horní polovina musí být upevněna za první řadu sedadel.