Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Presidential porto ruby 0 75 l

Nalezeno:    16 produktů

Presidential Porto Colheita 20 % 0,75 l (kazeta)

Porto Presidential je ucelená a atraktivní řada prémiových portských s více než 150-letou historií, tradicí a standardy kvality, které jsou přenášeny z generace na generaci a představují pro společnost jak pýchu a hrdost, tak i závazek k jeho neustálému zdokonalování. COLHEITA je termín pro ta nejlepší jednoročníková portská kategorie Tawny přesto je u nás mezi širokou obcí konzumentů méně známý termín než Vintage pro jednoročníková Ruby. Vyzrávají (jako ostatní Tawny), nejprve v dubových sudech, vína Colheita však vždy minimálně 7 let 

Presidential Porto 2013 LBV 20 % 0,75 l (kazeta)

Vyrábí se jen v dobrých ročnících. Je to bohaté, plné, lahodné a vyvážené víno. Dozrává v dřevěných sudech. Jedná se o velmi kvalitní portská vína ve stylu ruby. Po otevření ovšem není nutné ihned vypít, víno nemá tolik výrazné množství sedliny a vydrží otevřené i několik týdnů.

Presidential Porto White 19 % 0,75 l (karton)

Porto Presidential je ucelená a atraktivní řada premiových portských s více než 150-letou historii, tradicí a standarty kvality, které jsou přenášeny z generace na generaci a představují pro společnost, jak pýchu a hrdost, tak i závazek a jeho zdokonalování.Porto Presidente White: Kompozice z mnoha druhů vín (jako Malvasi Fina, Viosinho, Douzelinho a Gouveio) vyzrávajících 3roky v sudech.Vyrobeno exkluzivně z bílých hroznů s aromaty a příchutěmi čerstvého ovoce. Na závěr je jemný medový dotek a dlouhé, příjemné zakončení. Podávejte chlazené, jako aperitiv samo o sobě, na ledu či s kapkou kvalitního tonicu....

Presidential Porto 30 years old 20 % 0,75 l (holá láhev)

Porto Presidential je ucelená a atraktivní řada prémiových portských s více než 150-letou historií, tradicí a standarty, které jsou přenášeny z generace na generaci a představují pro společnost, jak pýchu a hrdost, tak i závazek k jeho zdokonalování.Výborná jako dárek k 30tým narozeninám.Ocení znalci portských vín..

Barros Porto Ruby 0,75 l

Červené portské víno s příjemným aroma zralého bobulovitého ovoce a koření. Chuť je svěží, ovocná, harmonická a příjemně dlouhá. Může být podáváno jako aperitiv nebo v kombinaci s čokoládovými dezerty. DOP. Vůně zralé červené ovoce, bohatá. Chuť silná, živá, harmonická, svěží. Doporučujeme k aperitiv, dezerty, středně vyzrálé sýry.

Barros Porto Special Reserve Ruby 0,75 l

Vůně sušeného ovoce doplněná o dřevité tóny. Chuť sametová, hluboká s dlouhým rozvíjejícím závěrem. Vyšší třída Reserve Ruby zrající více než 3 roky ve velkých dřevěných sudech. Velký objem vína zabraňuje přístupu vzduchu, nedochází k oxidaci a víno si zachovává původní rubínovou barvu, ovocnou chuť a sílu mladého vína. Sladké víno skvěle se párující s aromatickými deserty. Portské - jeden ze symbolů Portugalska, fortifikované, neboli dolihované víno, pochází z vinic ze severní části Portugalska, z oblasti Douro, nazvané podle stejnojmenné řeky. Své jméno zí...

Taylors Porto Fine Ruby 0,75 l

Portské víno vyrobené ze směsi tělnatých vín, jejichž hrozny dozrávaly na nejlepších vinicích v údolí Douro. Zraje 2-3 roky v dřevěných kádích. Víno si nejlépe vychutnáte ve spojení s dezerty z čokolády či tmavého bobulového ovoce nebo se sýry s modrou plísní. DOP. Vůně ovocná vůně, černý rybíz, třešně. Chuť čerstvé zralé ovoce, lehce kořeněná. Doporučujeme k čokoládové dezerty.

Barros Porto Special Reserve Ruby 0,75 l

Sladké, červené víno dezertního typu s lahodnou chutí zralého ovoce,medu a nasládlou vůní. Skvělé na vychutnání u krbu nebo jako aperitiv před jídlem. Lahev je balena v originální krabičce. DOP. Vůně sušené ovoce doplněno dřevitými tóny. Chuť sametová, hluboká, rozvíjející se závěr. Doporučujeme k aperitiv, aromatické dezerty.

J. H. Andresen Fine Ruby Port 0,75 l (holá láhev)

Toto základní portské „ruby“ má v podání J. H. Andresena špičkovou kvalitu. Charakterizuje jej typická rubínová barva. Ve vůní je zřetelné krásné aroma lesního ovoce společně s tóny kvalitní čokolády a rozinek. Chuť je celkově harmonická s příjemným džemovým závěrem. Toto portské je dokonalým aperitivem a skvěle se hodí k jemným dezertům.

J.H. Andresen Special Reserve Ruby Port 0,75 l (holá láhev)

Pečlivě sestavená směs portských vín, které zrály pod doby více 4 roky. Vyniká nezaměnitelnou temně rudou barvou se zářivými odlesky. Aroma je plné intenzivních tónů lesního ovoce, vyzrálých třešní, ostružinové marmelády a švestkových povidel. Chuť tohoto vína je energická a dlouhotrvající s jemně kořeněným závěrem. Ideální v kombinaci s čokoládovými dezerty a sýry s bílou plísní na povrchu. Výrazné aroma lesního ovoce s tóny čokolády a rozinek. Vhodné jako aperitiv, doplňek k dezertům, čokoládovému dortu nebo měkkým sýrům. Odrůdy: Touriga Franca, Tinta Roriz, Tinta Barroca

Porto Réccua Ruby 0,75l

Druh: červené portské víno, Množství / Objem: 0,75 l, Obsah alkoholu: 19 %, Oblast: Španělsko, Podoblast: Douro, Servírování: 12 - 16 °C, Gastro doporučení: Výborně chutná s čokoládou, sladkými pokrmy, dezerty, ale je vynikající též samotné., Další informace: Víno má intenzivní a ovocný bouquet s aroma červených plodů a bobulí, plné tělo a vyvážený obsah taninů. Sytě rubínové, marmeládově sladké portské, které zrálo před lahvováním dva až tři roky v sudech. Míchá se z několika ročníků. Pije se mladé, zráním v lahvi na kvalitě nezíská.

Barros Tawny Porto 0,75 l

Příjemné portské víno s komplexním buketem, v němž najdeme zralé čerstvé i sušené ovoce - fíky, švestky, podpořené tóny koření a sladkého dřeva. Na patře působí hladce, sametově a svěže, chuť je strukturovaná a dlouhá.

Don Pablo Porto Ruby 750ml

<p><strong>ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY</strong><br>PORTO DON PABLO RUBY. Likérové víno. Víno z Portugalska.</p><p><strong>SLOŽENÍ</strong><br>neuvedeno</p><p><strong>ALERGENY</strong><br>Oxid siřičitý a siřičitany</p><p><strong>VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/JEDNOTKA</strong><br>Objem: 0,75 l</p><p><strong>HMOTNOST/OBJEM</strong><br>Objem: 0,75 l</p><p><strong>PŮVOD</strong><br>Portugalsko</p><p><strong>VÝROBCE</strong><br>Dovozce do EU: Les Grands Chais de France, 1 rue de la Division Leclerc,67290 Petersbach...

Porto Réccua Reserva Especial 0,75l

Druh: červené portské víno, Množství / Objem: 0,75 l, Obsah alkoholu: 19,5 %, Podoblast: Douro, Servírování: 12 - 16 °C, Gastro doporučení: Vhodný doplněk k hovězím pečením a marinovaným masům., Další informace: Výběrové cuvée tmavě rubínové barvy a ovosné vůně s tóny zralých hroznů, hořké čokolády, kávy a černého rybízu. Reserva se označuje ruby připravené z hroznů nejvyšší kvality, zraje v průměru tři až pět let. Je hladší a má koncentrovanější aroma než klasické ruby.

Royal Oporto Ruby 0,75l (5601109111281)

Víno - sladké, porto, Sherry, Tokaj, Royal Oporto, oblast Douro, Portugalsko, Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Potom vám zaručeně bude chutnat víno s názvem Royal Oporto Ruby 0,75l. Víno řadíme mezi sladká protože je vyrobeno z hroznů s vysokou cukernatostí. Zemí původu tohoto typu vína je Portugalsko, přesněji oblast Douro. Konzumace tohoto typu vína se skvěle hodí k čokoládové dezerty a jako aperitiv. Objem vína od vinařství Royal Oporto se rovná 0,75 l. Víno získáte ve skleněné lahvi. Zásadní parametry vína Royal Oporto Ruby 0,75l Obsah zbytkového cukru: sladké Víno bylo zhotoveno ve vinařství Royal Oporto bohatá a plná chuť lesního ovoce Obsah ...