Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Privodni kabel veritas

Nalezeno:    6 produktů

Přívodní kabel pro staré stroje VERITAS (konektory II)

Přívodní kabel pro staré stroje VERITAS (konektory II) k nožnímu spouštěči je dokoupitelné příslušenství určené pro staré šicí stroje Veritas. Slouží k zapojení šicího stroje do sítě a ke spojení nožního spouštěče se šicím strojem. Menší koncovka pro nožní spouštěč má zdířky pro konektory uspořádané ve tvaru II.

Přívodní kabel pro staré stroje VERITAS (konektory "L")

Přívodní kabel pro staré stroje VERITAS (konektory "L") k nožnímu spouštěči je dokoupitelné příslušenství určené pro staré šicí stroje Veritas. Slouží k zapojení šicího stroje do sítě a ke spojení nožního spouštěče se šicím strojem. Menší koncovka pro nožní spouštěč má zdířky pro konektory ve tvaru L (jeden svisle a jeden kolmo).

Přívodní kabel pro staré stroje VERITAS Famula (3 kolíky)

Přívodní kabel k nožnímu spouštěči je dokoupitelné příslušenství určené pro staré šicí stroje Veritas Famula.Přívodní kabel slouží k zapojení šicího stroje do sítě a ke spojení nožního spouštěče se šicím strojem. Koncovka pro nožní spouštěč má zdířky na 3 kolíky.Přívodní kabel pro staré šicí stroje Veritas nemusí být vhodný pro všechny typy šicích strojů Veritas. Proto si zvětšete obrázek a zkontrolujte, jsou-li koncovky kabelu a konektory vhodné pro váš šicí stroj Veritas.

Přívodní kabel pro staré stroje Lucznik (konektory

Přívodní kabel pro staré stroje Lucznik, Veritas (konektory "L") k nožnímu spouštěči je dokoupitelné příslušenství určené pro staré šicí stroje Lucznik a Veritas. Přívodní kabel pro staré stroje Lucznik, Veritas slouží k zapojení šicího stroje do sítě a ke spojení nožního spouštěče se šicím strojem. Menší koncovka pro nožní spouštěč má zdířky pro konektory ve tvaru L (jeden svisle a jeden kolmo).

VERITAS Šicí stroj Veritas Rubina

Šicí stroj Veritas Rubina je novinkou mezi elektronickými šicími stroji. Jedná se o šicí stroj známé značky Veritas, který se může pochlubit tichým chodem, a to i když má kovovou konstrukci a kovové součástky v šicím mechanismu. Šicí stroj Veritas Rubina je vybavený horizontálním rotačním chapačem, volným ramenem, plynulou regulací šířky a délky stehu a LCD displejem. Šicí stroj nabízí 100 šicích programů, včetně 7 typů plně automatických knoflíkových dírek, automatický navlékač jehly. Extra vysoký zdvih patky, patchworkové stehy. Hlavní funkce pro šicí stroj Veritas Rubina: Přehledný a pohodlný LCD display 100 typů stehů vč. overlockových, pružných, elastických, užitkových, dekorativníc...

Přívodní kabel pro staré stroje Lucznik (konektory II)

Přívodní kabel pro staré stroje Lucznik, Veritas (konektory II) k nožnímu spouštěči je dokoupitelné příslušenství určené pro staré šicí stroje Lucznik. Přívodní kabel pro staré stroje Lucznik, Veritas (konektory II) slouží k zapojení šicího stroje do sítě a ke spojení nožního spouštěče se šicím strojem. Menší koncovka pro nožní spouštěč má zdířky pro konektory uspořádané ve tvaru II.