Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pro krecka

Nalezeno:    166 produktů

Šustící jeskyň pro křečka

Šustící jeskyň pro křečka na zavěšení do klece. rozměr: 10x9cm

ZÁVĚSNÉ ODPOČÍVADLO PRO KŘEČKA

Závěsné levné odpočívadlo pro křečka 18x18cm od Trixie, které dobře poslouží jako houpačka. Pelíšek je vyroben z nylonu s měkkým vnitřkem z plyše. Do klece ho zavěsíte pomocí čtyř úchytů. Odpočívadlo je možné vyprat v ruce na 30 °C.

Vlněný pelíšek pro křečka

Vlněný pelíšek pro křečky. rozměr 16x13cm

Závěsné odpočívadlo pro křečka

Pohodlné závěsné odpočívadlo pro křečky. rozměr: 18x18cm

KLEC PRO KŘEČKA 40x38x30cm

Klec pro křečky o velikosti 40 x 38 x 30 cm s kompletní výbavou. Součástí jsou dvě patra, která jsou vzájemně propojená průlezy a kolotoč na blbnutí. Vanička klece a její příslušenství je vyrobeno z pevného plastového materiálu. Otevření klece je možné buď zhora nebo na její přední části. Díky tomu je možné klícku pohodlně vyčistit. Ve výbavě klece najdete: 2 tunely, výcvikový kolotoč, 2 misky, 2 plastová patra, jejichž výška je velmi snadno nastavitelná Klec je vhodná jak pro křečky, tak i myši i pískomily.

DŘEVĚNÝ DOMEK PRO KŘEČKA STŘEDNÍ

Dřevěný domek pro křečka se zelenou střechou. Výrobek je určen pro chovatelské účely.

VÁPNO CIHLA PRO KŘEČKA 120g

Vápno - cihla pro křečka 120g. Vitamínový přípravek, dolomitový vápník, který má příznivé účinky na kosti, klouby, srdce a cévy, je vhodný k čištění a posílení zubů.

ZÁVĚSNÝ PELÍŠEK PRO KŘEČKA 11x12cm

Sáček pro křečka či jiného malého hlodavce s kožešinou od Trixie. Nylonový pelíšek je pevně sešitý, uvnitž z jemného flísu pro maximální pohodlnost. Je závěsnou postýlkou, ale křečci si ho oblíbí i jako houpačku.

PORCELÁNOVÁ MISKA PRO KŘEČKA 90ml

Porcelánová miska pro křečka 90ml/8cm od Trixie. S porcelánovou miskou na pití se nemusíte bát rizika převrácení a vylití vody do klícky. Mistička je těžká a tak bude mít vaše zvířátko klícku suchou a potravu neznehodnocenou. Tato mistička má dostatečný objem pro menší hlodavce. Barevné provedení je velmi povedené a hodí se pro malé děti. Na vnější straně misky jsou komické obrázky křečků s mkrví a uvnitř je křečkova podobizna.

Furries PETHOUPY Houpačka pro křečka

Domeček HoupackaFurries PETHOUPY Houpačka pro křečka Proti nudě je nejlepší zábava a tu zajistí houpačka české výroby, kterou vašemu drobečkovi jednoduše poskládáte z dřevěných dílků. Dřevo, ze kterého je originální skládací hračka vyrobená, má certifikaci nezávadnosti. Jednotlivé dílky jsou dodávány na dřevěné kartě o rozměru 275 x 9 x 185 mm. Originální hračka pro hlodavce Český výrobek Z certifikovaného dřeva Skládací Dřevěná karta s dílky o ...

Furries PETPROLEZ Prolézačka pro křečka

Domeček ProlezackaFurries PETPROLEZ Prolézačka pro křečka Konec nudě, originální hračka z české dílny zabaví zkoumáním a prolézáním i vašeho drobečka na dlouhé hodiny. Z dřevěných dílků stačí jen jednoduše sestavit prolézačku a zábava může začít. Hračka pro hlodavce je zdravotně nezávadná, vyrobená z certifikovaného dřeva. Dílky skládačky jsou součástí dřevěné karty o rozměru 370 x 9 x 175 mm (d x v x š), ze které se vylamují.

Furries PETHOUSETERASSO Domeček pro křečka

Domeček TerassoFurries PETHOUSETERASSO Domeček pro křečka Postavte svému drobečkovi luxusní domek s terasou, který bude vonět dřevem. Rychle a rád si ho zabydlí. Domeček se sestavuje z dřevěných dílků, které jsou uloženy na dřevěné kartě o rozměru  410 x 9 x 240 mm (d x v x š). Jedná se o zdravotně nezávadný výrobek, který je vyrobený v České republice, z certifikovaného dřeva. Lze poskládat levou i pravou variantu. Originální domek pro hlodavce Český výrobek

Kameleon - krmení pro křečka 500g

100% přírodní prémiové krmivo pro křečky, které jim bude zaručeně chutnat.