Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Proclear multifocal xr 6 cocek

Nalezeno:    16 produktů

Proclear Multifocal XR (6 čoček)

Proclear Multifocal XR- měsíční multifokální kontaktní čočky pro denní nošení. Čočky Proclear Multifocal XR mají unikátní design, čímž dosáhnete velmi ostrého obrazu do blízka, do dálky i na střední vzdálenost. Proclear Multifocal XR jsou určeny pro nositele s vysokými hodnotami adice. Balení Proclear Multifocal XR obsahuje 6 čoček.

Proclear Multifocal XR (6 čoček)

Proclear Multifocal XR jsou měsíční hydrogelové kontaktní čočky ke korekci presbyopie od výrobce CooperVision, dodávány s vysokou adicí - obsahuje 6 čoček.

Proclear Multifocal XR (6 čoček)

Multifokální hydrogelové kontaktní čočky s měsíčním cyklem výměny pro perfektní korekci presbyopie včetně vyšších stupňů adice.

Proclear Multifocal XR (6 čoček)

Velmi komfortní měsíční multifokální čočky z hydrogelového materiálu vhodné i ke korekci vyšších hodnot adice.

Proclear Multifocal XR (6 čoček)

Velice kvalitní hydrogelové měsíční kontaktní čočky určené ke korekci presbyopie s vyššími stupni adice.

Proclear Multifocal (6 čoček)

Proclear Multifocal patří mezi měsíční multifokální kontaktní čočky pro denní nošení. Čočky mají unikátní design, který umožňuje velmi ostrý obraz do blízka, do dálky i na střední vzdálenost. Kontaktní čočky Proclear Multifocal vyrábí společnost CooperVision. Balení kontaktních čoček Proclear Multifocal obsahuje 6 čoček.

Proclear Multifocal (6 čoček)

Měsíční hydrogelové multifokální kontaktní čočky ke korekci presbyopie vyvinuté společností CooperVision umožňují ostré vidění na všechny vzdálenosti - v balení po 6 kusech.

Proclear Multifocal (6 čoček)

Velmi komfortní měsíční multifokální čočky z hydrogelového materiálu ke korekci presbyopie.

Proclear Multifocal (6 čoček) Proclear Měsíční čočky multifokální

Proclear Multifocal jsou víceohniskové kontaktní čočky, určené ke korekci presbyopie (vetchozrakosti). Umožňují bezproblémové vidění na dálku, na střední vzdálenost i do blízka. Mají výbornou propustnost pro kyslík. Jsou jemně zabarveny pro snazší manipulaci. Kontaktní čočky Proclear Multifocal jsou měsíční kontaktní čočky pro denní nošení.

Cooper Vision Proclear Multifocal (6 čoček)

Multifokální hydrogelové kontaktní čočky s měsíčním cyklem výměny pro perfektní korekci presbyopie.

Cooper Vision Proclear Multifocal (6 čoček)

Velice kvalitní hydrogelové měsíční kontaktní čočky určené ke korekci presbyopie.

Proclear Toric XR (6 čoček)

Komfortní měsíční hydrogelové kontaktní čočky ke korekci vyšších astigmatických hodnot. Proclear Toric XR nabízí rozšíření dioptrických hodnot kontaktních čoček Proclear Toric.

Proclear Toric XR (6 čoček)

Proclear Toric XR jsou měkké torické měsíční kontaktní čočky určené pro korekci vysokých hodnot astigmatismu od společnosti CooperVision. Díky vysoké cylindrické hodnotě až do -5.75 zlepšuje vízus u nositelů, kteří trpí vysokým astigmatismem. Patentovaná technologie PC nabízí celodenní pohodlí a vynikající kvalitu vidění. Svým specifickým materiálovým složením jsou tyto kontaktní čočky velmi vhodné pro uživatele trpící syndromem suchého oka. Čočky Proclear Toric XR udrží ve srovnání s jinými měkkými čočkami až třikrát více vody. Tuto vlastnost zvláště ocení nositelé, kteří mají potíže právě se suchostí nebo tráví mnoho času před obrazovkou počítače či v klimatizovaných podmínkách. Výrobc...

Proclear Toric XR (6 čoček)

Velmi pohodlné hydrogelové kontaktní čočky určené ke korekci vyšších hodnot astigmatismu. Proclear Toric XR rozšiřují nabídku dioptrických kombinací Proclear Toric.

Proclear Toric XR (6 čoček)

Proclear Toric XR od výrobce CooperVision jsou měsíční torické kontaktní čočky s patentovanou hydratační technologií PC určené ke korekci astigmatismu - dodávané ve vysokých cylindrických hodnotách v balení po 6 kusech.

-->