Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Proclear toric 6 cocek

Nalezeno:    67 produktů

Proclear Toric (6 čoček)

Měsíční torické kontaktní čočky Proclear Toric od výrobce CooperVision pro korekci astigmatismu s patentovanou zvlhčující technologií PC v balení po 6 čočkách.

Proclear Toric (6 čoček)

Proclear Toric jsou měsíční hydrogelové kontaktní čočky určené pro korekci astigmatismu.

Proclear Toric (6 čoček)

Velice komfortní měsíční hydrogelové kontaktní čočky ke korekci astigmatismu.

Proclear Toric (6 čoček)

Přirozeně smáčivé hydrogelové kontaktní čočky určené ke korekci astigmatismu.

Proclear Toric (6 čoček)

Velmi pohodlné hydrogelové kontaktní čočky určené ke korekci astigmatismu.

Proclear Toric (6 čoček) Proclear Měsíční čočky torické

Proclear Toric (6 čoček) jsou měkké torické kontaktní čočky určené pro korekci astigmatismu. Proclear Toric nabízí celodenní pohodlí a vynikající kvalitu vidění. Jsou zvláště výhodné pro nositele, kteří mají potíže se suchostí nebo pokud tráví spoustu času při pohledu na obrazovku počítače nebo v klimatizovaných podmínkách. Díky využití unikátního materiálu nazvaný Phosphorylcholine, který přitahuje a drží molekuly vody, Proclear udrží až třikrát více vody než jiné měkké kontaktní čočky.

Proclear Toric XR (6 čoček)

Komfortní měsíční hydrogelové kontaktní čočky ke korekci vyšších astigmatických hodnot. Proclear Toric XR nabízí rozšíření dioptrických hodnot kontaktních čoček Proclear Toric.

Proclear Toric XR (6 čoček)

Proclear Toric XR od výrobce CooperVision jsou měsíční torické kontaktní čočky s patentovanou hydratační technologií PC určené ke korekci astigmatismu - dodávané ve vysokých cylindrických hodnotách v balení po 6 kusech.

Proclear Toric XR (6 čoček)

Velmi pohodlné hydrogelové kontaktní čočky určené ke korekci vyšších hodnot astigmatismu. Proclear Toric XR rozšiřují nabídku dioptrických kombinací Proclear Toric.

Proclear Toric XR (6 čoček)

Přirozeně smáčivé hydrogelové kontaktní čočky určené ke korekci vyšších astigmatických hodnot. Jedná se o rozšiřující řadu Proclear Toric.

Proclear Multifocal (6 čoček)

Měsíční hydrogelové multifokální kontaktní čočky ke korekci presbyopie vyvinuté společností CooperVision umožňují ostré vidění na všechny vzdálenosti - v balení po 6 kusech.

Proclear Multifocal (6 čoček)

Velmi komfortní měsíční multifokální čočky z hydrogelového materiálu ke korekci presbyopie.

Proclear Compatibles Sphere (6 čoček)

Měsíční kontaktní čočky Proclear Compatibles patří do skupiny vysoce kvalitních hydrogelových čoček. Balení Proclear Compatibles obsahuje 6 měkkých kontaktních čoček.

Proclear Compatibles Sphere (6 čoček)

Proclear Compatibles Sphere jsou měsíční kontaktní čočky složené z 38% polymerem Omafilkon B a ze zbývajících 62% vodou. Složení a nízká středová tloušťka čoček Proclear Compatibles (sphere) přináší výbornou propustnost pro kyslík a vysokou hydrataci oka. Kontaktní čočky Proclear Compatibles jsou určeny pro denní nošení s měsíčním cyklem výměny. Kontaktní čočky Proclear Compatibles jsou velmi vhodné pro uživatelé trpící tzv. syndromem suchého oka, osoby, které nosí kontaktní čočky po 12 a více hodin denně a ty, kteří pracují v klimatizovaném prostředí. Balení Proclear Compatibles obsahuje 6 měkkých kontaktních čoček.

Proclear Multifocal XR (6 čoček)

Proclear Multifocal XR jsou měsíční hydrogelové kontaktní čočky ke korekci presbyopie od výrobce CooperVision, dodávány s vysokou adicí - obsahuje 6 čoček.

-->