Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Prodej reminku do hodinek

Nalezeno:    1249 produktů

Orient FAC0A003W + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA, 3 měsíce na vrácení

Dámské hodinky Orient FAC0A003W z řady Orient Sports nabízí atraktivní sportovní vzhled inspirovaný potápěčskými hodinkami. Dámy potěší decentní zdobení v podobě PVD úpravy povrchu a kamínků na číselníku. Ocelové pouzdro hodinek Orient AC0A003W je zdobeno růžovozlatou PVD úpravou povrchu a skrývá v sobě mechanický strojek Orient F6722 s automatickým nátahem, rezervou chodu 40 hodin, 22 kamennými uloženími a frekvencí chodu 21600 polokmitů za hodinu. Strojek disponuje také možností ručního nátahu a zastavením sekundové ručky při nařizování hodinek, tzv. hackingem a na pozici 3. hodiny nechybí vyobrazení data. Bílý gilošovaný číselník je zdobený kamínky na pozicích hodinových indexů. Výrazným...

Seiko SXB436P1 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA, 3 měsíce na vrácení

Dámské hodinky Seiko SXB436P1 nabízí elegantní, přehledně zpracovaný ciferník v kombinaci s pouzdrem berveným do růžového zlata. Hodinky jsou vyrobeny v kombinaci ocelového pouzdra a koženého řemínku. Analogový ciferník chrání safírové sklíčko, které je odolné vůči poškrábání. Z funkcí hodinky nabízí ukazatel data na 6. pozici. Vodotěsnost tohoto modelu je 30M (určeno pro vodní sporty). Model Seiko SXB436P1 ocení každá žena hledající hodinky s moderním vzhledem, které budou sloužit zároveň jako vhodný módní doplněk.

Boccia Titanium 3607-01 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA, 3 měsíce na vrácení

Pánské hodinky Boccia Titanium 3607-01 mají kulaté titanové pouzdro, které drží na ruce díky černému koženému řemínku. Ciferník se stejnobarevným podkladem je navíc doplněn o ukazatel data. Model disponuje vodotěsností do 30M.

Boccia Titanium 3607-02 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA, 3 měsíce na vrácení

Pánské hodinky Boccia Titanium 3607-02 mají kulaté titanové pouzdro, které drží na ruce díky černému koženému řemínku. Ciferník s bílým podkladem je navíc doplněn o ukazatel data. Model disponuje vodotěsností do 30M.

Orient Classic FUB8Y002B + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA, 3 měsíce na vrácení

Dámské hodinky orient Classic FUB8Y002B zaujmou elegantním vzhledem, ale mimo jiné také druhým číselníčkem pro jinou časovou zónu. Hodinky jsou vhodné jak do společnosti, tak i ke každodennímu nošení. Pouzdro hodinek Orient FUB8Y002B je vyrobeno z ušlechtilé oceli a skrývá v sobě bateriový strojek. Tmavý číselník je chráněn minerálním sklíčkem. Voděodolnost hodinek je 30 m, je tedy dobré se vyhnout kontaktu s vodou. Na ruce hodinky drží koženému řemínku.

Orient Classic FUB8Y003W + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA, 3 měsíce na vrácení

Dámské hodinky orient Classic FUB8Y003W zaujmou elegantním vzhledem, ale mimo jiné také druhým číselníčkem pro jinou časovou zónu. Hodinky jsou vhodné jak do společnosti, tak i ke každodennímu nošení. Pouzdro hodinek Orient FUB8Y003W je vyrobeno z ušlechtilé oceli a skrývá v sobě bateriový strojek. Světlý číselník je chráněn minerálním sklíčkem. Voděodolnost hodinek je 30 m, je tedy dobré se vyhnout kontaktu s vodou. Na ruce hodinky drží koženému řemínku.

Boccia Titanium 3607-03 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA, 3 měsíce na vrácení

Pánské hodinky Boccia Titanium 3607-03 mají kulaté titanové pouzdro, které drží na ruce díky řemínku rovněž z titanu. Ciferník s modrým podkladem je navíc doplněn o ukazatel data. Model disponuje vodotěsností do 30M.

Boccia Titanium 3290-02 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA, 3 měsíce na vrácení

Dámské hodinky Boccia Titanium 3290-02 mají velmi povedený design založený na kulatém tvaru titanového pouzdra s PVD úpravou a neotřelém provedení ciferníku s perleťovou barvou. Model disponuje celotitanovým provedením, jak pouzdra, tak řemínku (na řemínku se také nacházejí části s úpravou PVD)... Novinka pro rok 2018 hodinek Boccia Titanium jsou přesně tím, co na dámském zápěstí nesmí chybět. Hodinky, které se dají využít jak do společnosti, tak i na běžné nošení či do práce. Disponují vodotěsností do 50m, což vystačí na mytí rukou, sprchování a déšť. Díky provedení z titanu jsou hodinky velice lehké a ani neucítíte, že je máte na ruce. Titan je také vhodný pro alergiky, kteří nesnášejí do...

Boccia Titanium 3756-02 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA, 3 měsíce na vrácení

Pánské hodinky Boccia Titanium 3756-02 mají kulaté titanové pouzdro, které drží na ruce díky koženému řemínku. Ciferník hodinek je vyveden v černé barvě, obsahuje ukazatel data a chronograf. Hodinky jsou vodotěsné do 5 atmosfér. Hodinky působí velmi elegantním a svěžím dojmem. Recenze, testy: Retro od Boccie

Victorinox Night Vision Chrono 241731 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA, 3 měsíce na vrácení

Victorinox Night Vision Chrono 241731 jsou univerzální hodinky na sport i do společnosti. Z nabité výbavy hodinek oceníte vodotěsnost, safírové sklíčko s antireflexní úpravou, luminiscenci, stopky a kvalitní ocelové pouzdro zpracované PVD úpravou. Hodinky drží na ruce díky pryžovému řemínku. Řada hodinek Night Vision Chrono je výjimečná svými praktickými světelnými funkcemi. V řemínku hodinek najdete bílou LED svítilnu, pro lepší čitelnost lze zapnout modré podsvícení číselníku a v nouzi se může hodit funkce SOS, která dokáže vyslat nouzový signál v Morseově abecedě.

Orient Classic FUB8Y001W + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA, 3 měsíce na vrácení

Dámské hodinky orient Classic FUB8Y001W zaujmou elegantním vzhledem, ale mimo jiné také druhým číselníčkem pro jinou časovou zónu. Hodinky jsou vhodné jak do společnosti, tak i ke každodennímu nošení. Pouzdro hodinek Orient FUB8Y001W je vyrobeno z ušlechtilé oceli se zlatou PVD úpravou a skrývá v sobě bateriový strojek. Světlý číselník je chráněn minerálním sklíčkem. Voděodolnost hodinek je 30 m, je tedy dobré se vyhnout kontaktu s vodou. Na ruce hodinky drží koženému řemínku. FUB8Y001W

Boccia Titanium 3599-02 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA, 3 měsíce na vrácení

Pánské hodinky Boccia Titanium 3599-01. Hodinky mají kulaté titanové pouzdro, které drží na ruce díky černému koženému řemínku. Hodinky jsou vyrobeny ve sportovním duchu. Minerální sklíčko chrání černá luneta. Ciferník disponuje datumovkou ve spodní části. Hodinky jsou voděodolné do 100m.

Boccia Titanium 3589-01 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA, 3 měsíce na vrácení

Pánské hodinky Boccia Titanium 3589-01 patří do modelové řady ROYCE. Hodinky mají kulaté titanové pouzdro, které drží na ruce díky koženému řemínku. Hodinky působí velmi decentním dojmem, k čemuž přispívá nenápadný ciferník s bílým podkladem a datumovkou ve spodní části. Ciferník chrání safírové sklíčko a hodinky jsou voděodolné do 30m.

Boccia Titanium 3589-02 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA, 3 měsíce na vrácení

Pánské hodinky Boccia Titanium 3589-02 patří do modelové řady ROYCE. Hodinky mají kulaté titanové pouzdro, které drží na ruce díky koženému řemínku. Hodinky působí velmi decentním dojmem, k čemuž přispívá nenápadný ciferník s černým podkladem a datumovkou ve spodní části. Ciferník chrání safírové sklíčko a hodinky jsou voděodolné do 30m.

Boccia Titanium 3589-03 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA, 3 měsíce na vrácení

Pánské hodinky Boccia Titanium 3589-03 patří do modelové řady ROYCE. Hodinky mají kulaté titanové pouzdro, které drží na ruce díky koženému řemínku. Hodinky působí velmi decentním dojmem, k čemuž přispívá nenápadný ciferník s bílým podkladem a datumovkou ve spodní části. Ciferník chrání safírové sklíčko a hodinky jsou voděodolné do 30m.

-->