Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Prosavon mydlo tekute 5l

Nalezeno:    37 produktů

Prosavon 1l krémové tekuté mýdlo

Jemné krémové tekuté mýdlo s olivovým olejem a ošetřujícími přísadami, pro časté a šetrné mytí rukou i pro hygienu celého těla.

Prosavon krémové tek.mýdlo 5l

Prosavon krémové tekuté mýdlo je přípravek pro časté a šetrné mytí rukou i pro hygienu celého těla. Prosavon výrazně redukuje výskyt mikroorganismů a pomáhá proti nadměrnému vysoušení pokožky. Přípravek je vhodný nejen pro mytí a dezinfekci rukou, ale také pro hygienu celého těla. Mýdlo má neutrální pH, příjemnou vůni a jemné deodorační účinky.

Prosavon 500ml antibakteriální tekuté mýdlo s mechanickou pumpou

Krémové tekuté mýdlo s olivovým olejem pro každodenní mytí a ošetřování rukou.

Vakavo tekuté mýdlo - herbal 5l

Tekuté mýdlo s uklidňující vůní květin a bylin pro každodenní používání. Výrobek je dermatologicky příznivý a dlouhodobě oblíbený pro svou kvalitu a cenovou dostupnost. Velké balení je vhodné zejména pro plnění dávkovačů tekutých mýdel.

Mýdlo tekuté LAVON bílé 5L

Tekuté mýdlo pro čisté, hebké a voňavé ruce. S glycerinem, který udržuje hydrataci pokožky, s vůní sněženek. Barva bílá, obsah 5 litrů. Vhodné do zásobníku. ROZVOZ POUZE PO OSTRAVĚ A OKOLÍ NEBO OSOBNÍ ODBĚR. NENÍ MOŽNÉ DODÁNÍ PŘEPRAVNÍ SLUŽBOU ANI ZÁSILKOVNOU.

Mýdlo tekuté LAVON modré 5L

Tekuté mýdlo pro čisté, hebké a voňavé ruce. S glycerinem, který udržuje hydrataci pokožky. Barva modrá, s vůní pomněnek, obsah 5 litrů. Vhodné do zásobníku. ROZVOZ POUZE PO OSTRAVĚ A OKOLÍ NEBO OSOBNÍ ODBĚR. NENÍ MOŽNÉ DODÁNÍ PŘEPRAVNÍ SLUŽBOU ANI ZÁSILKOVNOU.

Mýdlo tekuté LAVON růžové 5L

Tekuté mýdlo pro čisté, hebké a voňavé ruce. S glycerinem, který udržuje hydrataci pokožky, s vůní magnolie. Barva růžová, obsah 5 litrů. Vhodné do zásobníku. ROZVOZ POUZE PO OSTRAVĚ A OKOLÍ NEBO OSOBNÍ ODBĚR. NENÍ MOŽNÉ DODÁNÍ PŘEPRAVNÍ SLUŽBOU ANI ZÁSILKOVNOU.

ARO Mýdlo tekuté oceán 5L

<p><strong>Původ</strong><br>Česká republika</p>

ARO Mýdlo tekuté pěnivé 5L

<p><strong>Původ</strong><br>Česká republika</p>

ARO Mýdlo tekuté jablko 5L

<p><strong>Původ</strong><br>Česká republika</p>

ARO Tekuté mýdlo hydratační 5L

<p><strong>Původ</strong><br>Česká republika</p>

Feel Eco Tekuté mýdlo Panthenol 5l

PH 5,5 je neutrální vůči pokožce. Mýdlo čistí a zanechává příjemnou vůni. Použité parfémy neobsahují alergeny. Dermatologicky testováno u osob s citlivou pokožkou (NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH). Jemného účinku mýdla je dosaženo díky kombinaci snadno biologicky odbouratelných složek s příznivým dermatologickým účinkem. Díky navrženému složení se lehce oplachuje, dovoluje menší dávkování = ekonomičtější & ekologičtější. Pokyny: Malé množství přípravku naneste na zvlhčenou pokožku. Dobře rozetřete-vmasírujte. Nakonec opláchněte ve vodě. Tekuté mýdlo s Panthenolem Feel Eco 5l od výrobce Feel eco v kategorii Kosmetika | Péče o tělo | Mýdla | Tekuté mýdla za skvělé ceny na e-shopu Alpik.cz...

Mýdlo tekuté Tip Line jasmín 5L

Tekuté mýdlo s jasmínovou vůní k mytí rukou i celého těla. Obsah 5 litrů. Vhodné do zásobníků. ROZVOZ POUZE PO OSTRAVĚ A OKOLÍ NEBO OSOBNÍ ODBĚR. NENÍ MOŽNÉ DODÁNÍ PŘEPRAVNÍ SLUŽBOU ANI ZÁSILKOVNOU.