Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pupalkovy olej 200 kapsli

Nalezeno:    276 produktů

Sanct Bernhard Pupalkový olej 200 kapslí

Sanct Bernhard Pupalkový olej 200 kapslí Pupalkový olej přispívá k normálnímu stavu pokožky a k hormonální rovnováze. Příznivě působí také na vzhled a zdraví vlasů a nehtů.

Jamieson Pupalkový olej 180 kapslí

Pupalkový olej 180 kps. Doplněk stravy Pupalkový za studena lisovaný olej je bohatým zdrojem esenciálních nenasycených mastných kyselin, které příznivě ovlivňují kardiovaskulární systém a hladinu cholesterolu v krvi. Olej spolu s vitamínem E posiluje imunitní systém, zmírňuje menstruační bolesti, pomáhá řešit problémy žen v menopauze a celkově zlepšuje stav pokožky.

Jamieson Pupalkový olej 180 kapslí

Doplněk stravy s pupalkovým olejem bohatým na esenciální nenasycené mastné kyseliny a vitamínem E, vhodný pro ženy.

Dromy Pupalkový olej 200 ml

Pupalkový olej pro doplňkovou léčbu při dermatologických onemocněních, při alergických reakcích na živočišné tuky.Země původu: Anglie.Za studena lisovaný.

Dromy Pupalkový olej 200 ml

Pupalkový olej pro psy a kočky bez konzervantů a barviv ve farmaceutické kvalitě původem z Anglie. Pupalkový olej je získáván ze semen rostliny pupalky dvouleté (Oenothera biennis) bohaté na esenciální mastné kyseliny. Je zdrojem nenasycených mastných kyselin, které organismus potřebuje k biosyntéze životně důležitých látek. Nenasycené mastné kyseliny označované souhrnně jako vitamin F, jsou součástí fosfolipidů, které tvoří stavební jednotky buněčných membrán. Zároveň jsou výchozími látkami pro synt...

Pupalkový olej - Eliksír - 60 kapslí - (1/300 mg)

Pupalkový olej se získává ze semen pupalky dvouroční, Oenothera biennis. Tato rostlina pochází ze Severní Ameriky, kde ji původní obyvatelé poznají už po století. Je součástí tamější tradiční medicíny. Pupalkový olej se vyrábí lisováním semen za studena. Tím si zachovává přirozené složení a nedochází ke ztrátě významných látek. Pupalkový olej obsahuje omega 6 nenasycené mastné kyseliny, vitamí...

Sanct Bernhard Pupalkový olej 200 cps.

podporuje ženské zdraví přispívá k normálnímu stavu pokožky, vlasů a nehtů

GREENDAY Pupalkový olej s vitamínem E 90 kapslí

Doplněk stravy s olejem ze semen pupalky dvouleté, která je bohatým přírodním zdrojem polynenasycené mastné kyseliny GLA, také známé jako omega 6.

Sanct Bernhard Sanct Bernhard Pupalkový olej 200 tablet

Pupalkový olej přispívá k normálnímu stavu pokožky a k hormonální rovnováze. Příznivě působí také na vzhled a zdraví vlasů a nehtů.

Sanct Bernhard Sanct Bernhard Pupalkový olej 200 tablet

Pupalkový olej přispívá k normálnímu stavu pokožky a k hormonální rovnováze. Příznivě působí také na vzhled a zdraví vlasů a nehtů.

JAMIESON Pupalkový olej cps.180

JAMIESON Pupalkový olej obsahuje Vitamin E, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Balení obsahuje 180 kapslí. Při zhoršení nebo přetrvávání kožních problémů navštivte lékaře. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Pupalkový olej 90 kaps. - GymBeam

Pupalkový olej obsahuje 500 mg pupalkového oleje v jedné měkké kapsli. V jeho složení najdete esenciální mastné kyseliny - kyselinu linolovou a gama-linolenovou, které patří mezi zdravé tuky. Navíc je obohacen o vitamín E, který se podílí na ochraně buněk před oxidačním stresem. Dále může pomoci s regenerací pokožky a vlasů.

AMIX PUPALKOVÝ OLEJ Balení: 90 cps

GreenDay® Pupalkový olej s vitamínem E je doplněk stravy ve formě měkkých želatinových kapslí pro snadnější polknutí a vstřebávání.

Australian Remedy Evening Primrose oil - Pupalkový olej 1000 mg 100 kapslí

Evening Primrose oil - Pupalkový olej obsahuje důležité mastné kyseliny pro udržení normální hormonální rovnováhy a zdravé pokožky.