Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pupalkovy olej

Nalezeno:    544 produktů

Hadek Pupálkový olej

Je jemný, dobře vstřebatelný. Fyzikální vlastnosti:Světle žlutá olejovitá kapalina, téměř bez vůně.Relativní hustota: Při 20 °C cca 0,925 g/cm3. Základní obsahové složky:Nenasycené mastné kyseliny - hlavní podíl kyselina linolová (C18:2) cca 74%, gamalinolenová (C18:3) cca 8–10%, olejová (C18:1) cca 6%, vitamíny, lecitin. Použití:K zevnímu použití se doporučuje jako komponent exkluzivních regeneračních olejů, krémů a masek. Zklidňuje pleť. Má velice příznivý vliv na citlivou, podrážděnou, popálenou (například slunečním zářením) a zánětlivou pokožku. Doporučujeme pro ošetřování pleti postižené lupenkou, neurodermatitidou a ekzémy. INCI:Oenothera biennis Oil Pupálkový olej Hadek od výrobce Ha...

DROMY Pupalkový olej 200ml

DROMY Pupalkový olej 200mlPupalkový olej pro psy a kočkySpecifikace produktuza studena lisovaný olej ze semen rostliny Pupalky dvouletézdroj nenasycených mastných kyselin, které organismus potřebuje k biosyntéze životně důležitých látekvhodný při doplňkové léčbě dermatologických onemocnění, při alergických reakcích, alergii na živočišné tukyDalší parametrySložení: Evening primrose oil - Oenothera Biennis L. Vyhovující Evropskému lékopisu Ph. Eur. za studena lisovaný..

Amix Pupalkový olej 90 kapslí

Amix Pupalkový olej 90 kapslí Pupalkový olej s vitamínem E je doplněk stravy ve formě měkkých želatinových kapslí pro snadnější polknutí a vstřebávání.

SOAPHORIA Pupalkový olej 50 ml

PUPALKOVÝ OLEJ Semená Pupalky dvojročnej sú najvyužívanejším zdrojom kyseliny gama-linolénovej. Popri 8 až 14% kyseliny gama-linolénovej obsahuje ...

Solgar Pupalkový olej 500mg 180cps

Solgar Pupalkový olej 500mg cps. 180 - SOLGAR Doplněk stravy s pupalkovým olejem. Za studeny lisovaný 10% GLA. Pěstováno bez herbicidů a pesticidů.

Solgar Pupalkový olej 500mg 30cps

Solgar Pupalkový olej 500mg cps. 30 - SOLGAR Doplněk stravy s pupalkovým olejem. Za studeny lisovaný 10% GLA. Pěstováno bez herbicidů a pesticidů.

Vivaco Pupalkový olej BIO 100ml

Pupalkový olej BIO 100ml Vhodný pro citlivou, podrážděnou, popálenou a zánětlivou pokožku. Doporučuje se pro ošetření pokožky postižené lupénkou, neurodermatitidou a ekzémy.

Wolfberry Pupalkový olej BIO 100ml

Pupalkový olej BIO 100 ml Wolfberry Olej lisovaný za studena ze zralých semen pupalky dvouleté. Je určený pro vnitřní použití, ale i pro kosmetické účely. Je ceněný pro vysoký obsah nenasycených mastných kyselin.

Jamieson Pupalkový olej 180 kapslí

Pupalkový olej 180 kps. Doplněk stravy Pupalkový za studena lisovaný olej je bohatým zdrojem esenciálních nenasycených mastných kyselin, které příznivě ovlivňují kardiovaskulární systém a hladinu cholesterolu v krvi. Olej spolu s vitamínem E posiluje imunitní systém, zmírňuje menstruační bolesti, pomáhá řešit problémy žen v menopauze a celkově zlepšuje stav pokožky.

Dromy Pupalkový olej 200 ml

Pupalkový olej pro doplňkovou léčbu při dermatologických onemocněních, při alergických reakcích na živočišné tuky.Země původu: Anglie.Za studena lisovaný.

JAMIESON Pupalkový olej cps.180

JAMIESON Pupalkový olej obsahuje Vitamin E, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Balení obsahuje 180 kapslí. Při zhoršení nebo přetrvávání kožních problémů navštivte lékaře. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Pupalkový olej 90 kaps. - GymBeam

Pupalkový olej obsahuje 500 mg pupalkového oleje v jedné měkké kapsli. V jeho složení najdete esenciální mastné kyseliny - kyselinu linolovou a gama-linolenovou, které patří mezi zdravé tuky. Navíc je obohacen o vitamín E, který se podílí na ochraně buněk před oxidačním stresem. Dále může pomoci s regenerací pokožky a vlasů.

Dromy Pupalkový olej 200 ml

Pupalkový olej pro psy a kočky bez konzervantů a barviv ve farmaceutické kvalitě původem z Anglie. Pupalkový olej je získáván ze semen rostliny pupalky dvouleté (Oenothera biennis) bohaté na esenciální mastné kyseliny. Je zdrojem nenasycených mastných kyselin, které organismus potřebuje k biosyntéze životně důležitých látek. Nenasycené mastné kyseliny označované souhrnně jako vitamin F, jsou součástí fosfolipidů, které tvoří stavební jednotky buněčných membrán. Zároveň jsou výchozími látkami pro synt...

Jamieson Pupalkový olej 180 kapslí

Doplněk stravy s pupalkovým olejem bohatým na esenciální nenasycené mastné kyseliny a vitamínem E, vhodný pro ženy.