Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Purevision multifocal 6 cocek

Nalezeno:    167 produktů

PureVision Multifocal (6 čoček)

KOntaktní čočky PureVision Multi-Focal jsou moderní silikon-hydrogelové kontaktní čočky ke korekci presbyopie.

PureVision Multi-Focal (6 čoček)

Kontaktní čočky PureVision Multi-Focal jsou určené ke korekci presbyopie neboli vetchozrakosti. Čočky jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu, který poskytuje nositelům výhody zdravého nošení a jsou výrobcem doporučeny (po dohodě s očním specialistou) i k nepřetržitému nošení s měsíční výměnou. Kontaktní čočky PureVision Multi-Focal zjednodušují zaostření na střední vzdálenost a umožňují velmi dobré vidění do dálky. Kontaktní čočky PureVision Multi-Focal vyrábí společnost Bausch and Lomb. Balení kontaktních čoček PureVision Multi-Focal obsahuje 6 ks.

PureVision Multi-Focal (6 čoček)

Purevision Multi-Focal jsou silikon hydrogelové kontaktní čočky na měsíc od výrobce Bausch and Lomb navržené k nápravě astigmatismu - vhodné i na spaní, balené po 6 kusech.

PureVision Multi-Focal (6 čoček)

Kontaktní čočky ze silikon-hydrogelového materiálu ke korekci presbyopie s možností kontinuálního nošení.

PureVision Multi-Focal (6 čoček)

Měsíční silikon-hydrogelové kontaktní čočky zaměřené na korekci presbyopie s možností kontinuálního nošení.

PureVision Multi-Focal (6 čoček)

Kontaktní čočky určené ke korekci presbyopie. Výborné vlastnosti silikon-hydrogelového materiálu umožňují i kontinuální režim nošení.

PureVision Multi-Focal (6 čoček) PureVision Kontinuální čočky silikon-hydrogelové multifokální

PureVision Multi-Focal (6 čoček) jsou silikon-hydrogelové kontaktní čočky, určené ke korekci presbyopie. Jsou předepsány k nepřetržitému dennímu nošení s měsíční výměnou. Díky modernímu silikon-hydrogelovému materiálu představují velmi zdravý způsob nošení kontaktních čoček s dostatečným vyživováním rohovky. Uživatelé čoček PureVision Multi-Focal mohou přejít na nové čočky PureVision 2 for Presbyopia po konzultaci s očním lékařem a přeaplikací značky.

PureVision Multi-Focal (6 čoček) + Solunate Multi-Purpose 400 ml s pouzdrem PureVision Kontinuální čočky silikon-hydrogelové multifokální balíčky

Měsíční kontaktní čočky PureVision Multi-Focal nabízíme ve zvýhodněném balíčku s roztokem Solunate Multi-Purpose 400 ml. PureVision Multi-Focal (6 čoček) jsou silikon-hydrogelové kontaktní čočky, určené ke korekci presbyopie. Jsou předepsány k nepřetržitému dennímu nošení s měsíční výměnou. Díky modernímu silikon-hydrogelovému materiálu představují velmi zdravý způsob nošení kontaktních čoček s dostatečným vyživováním rohovky. Solunate je nový víceúčelový roztok italské výroby, který uživatelům kromě vysoké kvality nabízí i ekonomicky výhodné balení za příznivou cenu. Větší balení 400 ml vám poskytne možnost používat roztok o 5 dní déle než roztoky v běžné velikosti (360 ml) a to za srovn...

PureVision (6 čoček)

Kontaktní čočky PureVision od společnosti Bausch&Lomb jsou měsíční kontaktní čočky určené po nepřetržité nošení. Díky neobyčejně vysoké propustnosti kyslíku kontaktních čoček PureVision zajištěné nejmodernější technologií AerGel a vysoce kvalitnímu silikon-hydrogelovému materiálu Batafilcon A umožňují nepřetržité nošení 24 hodin po dobu 30 dní a 29 nocí bez vyjmutí z oka. Povrch kontaktních čoček PureVision je změněn do hloubky revoluční technologií Performa, která zajišťuje maximální zvlhčení a redukuje pocit suchých očí. Balení kontaktních čoček PureVision obsahuje 6 čoček.

PureVision (6 čoček)

Kontaktní čočky sférické, průměr 14 mm, vlastnosti zabarvení pro manipulaci, materiál balafilcon A. Zboží je určeno pouze pro osoby starší 15 let. PureVision (6 čoček) jsou kontaktní čočky na měsíc pro každodenní nošení. Pro jejich výrobu se použil Balafilcon A. Vzhledem k speciálnímu zabarvení čočky v roztoku hned najdete. V balení naleznete 6 kontaktních čoček. Nejdůležitější funkce kontaktních čoček PureVision (6 čoček) Kontaktní čočky ideální k nošení po dobu jednoho měsíce Materiálem použitým pro výrobu je Balafilcon A Sférické kontaktní čočky se přesně přizpůsobí tvaru oka Díky speciálnímu zabarvení čočky v roztoku hned najdete Celkový obsah vody 36 % Kontaktní čočky Bausch&Lomb sp...

PureVision (6 čoček)

PureVision od Bauch and Lomb jsou měsíční silikonhydrogelové kontaktní čočky využívající technologie Aer-Gel, která zajišťuje vysokou propustnost kyslíku a značný obsah vody - vhodné i ke kontinuálnímu nošení. Balení obsahuje 6 čoček.

PureVision (6 čoček)

Tyto kontaktní čočky vás překvapí jedinečnou kombinací pohodlí, zdravého nošení a jasného vidění.

PureVision (6 čoček)

Úžasně pohodlné a dostatečně prodyšné kontaktní čočky ze silikon hydrogelového materiálu, které umožňují několik režimů nošení.

PureVision (6 čoček)

Měsíční silikon hydrogelové kontaktní čočky s asférickým designem, díky kterému bude vaše zraková ostrost perfektní.

PureVision (6 čoček)

Měsíční silikon hydrogelové kontaktní čočky od společnosti Bausch&Lomb určené pro denní, prodloužené i kontinuální nošení.