Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Purevision multifocal 6 cocek

Nalezeno:    145 produktů

PureVision Multifocal (6 čoček)

KOntaktní čočky PureVision Multi-Focal jsou moderní silikon-hydrogelové kontaktní čočky ke korekci presbyopie.

PureVision Multi-Focal (6 čoček)

Purevision Multi-Focal jsou silikon hydrogelové kontaktní čočky na měsíc od výrobce Bausch and Lomb navržené k nápravě astigmatismu - vhodné i na spaní, balené po 6 kusech.

PureVision Multi-Focal (6 čoček)

Kontaktní čočky určené ke korekci presbyopie. Výborné vlastnosti silikon-hydrogelového materiálu umožňují i kontinuální režim nošení.

PureVision Multi-Focal (6 čoček)

Měsíční silikon-hydrogelové kontaktní čočky zaměřené na korekci presbyopie s možností kontinuálního nošení.

PureVision Multi-Focal (6 čoček)

Kontaktní čočky ze silikon-hydrogelového materiálu ke korekci presbyopie s možností kontinuálního nošení.

PureVision Multi-Focal (6 čoček) PureVision Kontinuální čočky silikon-hydrogelové multifokální

PureVision Multi-Focal (6 čoček) jsou silikon-hydrogelové kontaktní čočky, určené ke korekci presbyopie. Jsou předepsány k nepřetržitému dennímu nošení s měsíční výměnou. Díky modernímu silikon-hydrogelovému materiálu představují velmi zdravý způsob nošení kontaktních čoček s dostatečným vyživováním rohovky. Uživatelé čoček PureVision Multi-Focal mohou přejít na nové čočky PureVision 2 for Presbyopia po konzultaci s očním lékařem a přeaplikací značky.

PureVision (6 čoček)

PureVision od Bauch and Lomb jsou měsíční silikonhydrogelové kontaktní čočky využívající technologie Aer-Gel, která zajišťuje vysokou propustnost kyslíku a značný obsah vody - vhodné i ke kontinuálnímu nošení. Balení obsahuje 6 čoček.

PureVision (6 čoček)

ZDARMA poštovné, většina dioptrií skladem-> expedujeme ihned!

PureVision (6 čoček)

Tyto kontaktní čočky vás překvapí jedinečnou kombinací pohodlí, zdravého nošení a jasného vidění.

PureVision (6 čoček)

Úžasně pohodlné a dostatečně prodyšné kontaktní čočky ze silikon hydrogelového materiálu, které umožňují několik režimů nošení.

PureVision (6 čoček)

Měsíční silikon hydrogelové kontaktní čočky od společnosti Bausch&Lomb určené pro denní, prodloužené i kontinuální nošení.

PureVision (6 čoček)

Měsíční silikon hydrogelové kontaktní čočky s asférickým designem, díky kterému bude vaše zraková ostrost perfektní.

Biofinity Multifocal (6 čoček)

Měsíční kontaktní čočky Biofinity Multifocal jsou určené pro nositele kontaktních čoček trpícími presbyopií v balení po 6 kusech od výrobce CooperVision.

Biofinity Multifocal (6 čoček)

Měsíční kontaktní čočky Biofinity Multifocal jsou určené pro nositele kontaktních čoček trpícími presbyopií v balení po 6 kusech od výrobce CooperVision. t600

Air Multifocal (6 čoček)

TopVue Air Multifocal jsou silikon-hydrogelové měsíční kontaktní čočky, které kombinují optické zóny. Touto moderní technologií jsou mulfifokální čočky schopny korigovat presbyopii a tedy vidění na blízkou, stření i dalekou vzdálenost - s TopVue Air Multifokal si užijete každý detail i výhled. TopVue Air Multifocal jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu - Innofilcon A s obsahem vody 45 % a propustností kyslíku 100 Dk/t. Kontaktní čočky jsou dodávány v blistru, kde jsou naloženy do roztoku, jehož součástí je hyaluronát sodný - velmi efektivní lubrikační látka. Hyaluronát sodný je navíc naprosto kompatibilní s fyziologickým prostředím oka. TopVue Air Multifocal jsou díky této látce ...

-->