Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Purevision multifocal 6 cocek

Nalezeno:    112 produktů

PureVision Multifocal (6 čoček)

KOntaktní čočky PureVision Multi-Focal jsou moderní silikon-hydrogelové kontaktní čočky ke korekci presbyopie.

PureVision Multi-Focal (6 čoček)

Kontaktní čočky PureVision Multi-Focal jsou určené ke korekci presbyopie neboli vetchozrakosti. Čočky jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu, který poskytuje nositelům výhody zdravého nošení a jsou výrobcem doporučeny (po dohodě s očním specialistou) i k nepřetržitému nošení s měsíční výměnou. Kontaktní čočky PureVision Multi-Focal zjednodušují zaostření na střední vzdálenost a umožňují velmi dobré vidění do dálky. Kontaktní čočky PureVision Multi-Focal vyrábí společnost Bausch and Lomb. Balení kontaktních čoček PureVision Multi-Focal obsahuje 6 ks.

PureVision Multi-Focal (6 čoček)

Purevision Multi-Focal jsou silikon hydrogelové kontaktní čočky na měsíc od výrobce Bausch and Lomb navržené k nápravě astigmatismu - vhodné i na spaní, balené po 6 kusech.

PureVision Multi-Focal (6 čoček)

Měsíční silikon-hydrogelové kontaktní čočky zaměřené na korekci presbyopie s možností kontinuálního nošení.

PureVision Multi-Focal (6 čoček)

Kontaktní čočky ze silikon-hydrogelového materiálu ke korekci presbyopie s možností kontinuálního nošení.

PureVision Multi-Focal (6 čoček)

Kontaktní čočky určené ke korekci presbyopie. Výborné vlastnosti silikon-hydrogelového materiálu umožňují i kontinuální režim nošení.

PureVision Multi-Focal (6 čoček) PureVision Kontinuální čočky silikon-hydrogelové multifokální

PureVision Multi-Focal (6 čoček) jsou silikon-hydrogelové kontaktní čočky, určené ke korekci presbyopie. Jsou předepsány k nepřetržitému dennímu nošení s měsíční výměnou. Díky modernímu silikon-hydrogelovému materiálu představují velmi zdravý způsob nošení kontaktních čoček s dostatečným vyživováním rohovky. Uživatelé čoček PureVision Multi-Focal mohou přejít na nové čočky PureVision 2 for Presbyopia po konzultaci s očním lékařem a přeaplikací značky.

PureVision Multi-Focal (6 čoček) + Solunate Multi-Purpose 400 ml s pouzdrem PureVision Kontinuální čočky silikon-hydrogelové multifokální balíčky

Měsíční kontaktní čočky PureVision Multi-Focal nabízíme ve zvýhodněném balíčku s roztokem Solunate Multi-Purpose 400 ml. PureVision Multi-Focal (6 čoček) jsou silikon-hydrogelové kontaktní čočky, určené ke korekci presbyopie. Jsou předepsány k nepřetržitému dennímu nošení s měsíční výměnou. Díky modernímu silikon-hydrogelovému materiálu představují velmi zdravý způsob nošení kontaktních čoček s dostatečným vyživováním rohovky. Solunate je nový víceúčelový roztok italské výroby, který uživatelům kromě vysoké kvality nabízí i ekonomicky výhodné balení za příznivou cenu. Větší balení 400 ml vám poskytne možnost používat roztok o 5 dní déle než roztoky v běžné velikosti (360 ml) a to za srovn...

PureVision (6 čoček)

Kontaktní čočky sférické a dioptrické, průměr 14 mm, materiál balafilcon A PureVision (6 čoček) jsou kontaktní čočky na měsíc dělané pro každodenní užívání. Při jejich výrobě byl použit Balafilcon A. Balení obsahuje 6 kontaktních čoček. Zásadní parametry kontaktních čoček PureVision (6 čoček) Kontaktní čočky na měsíc K jejich výrobě byl využit Balafilcon A Sférické kontaktní čočky nabízejí skvělou kvalitu obrazu Dioptrické kontaktní čočky mají pozitivní vliv na kvalitu vidění Celkový obsah vody 36 % Kontaktní čočky Bausch&Lomb náleží do řady PureVision Kontaktní čočka s průměrem 14 mm Balení zahrnuje 6 ks kontaktních čoček...

PureVision (6 čoček)

Kontaktní čočky PureVision od společnosti Bausch&Lomb jsou měsíční kontaktní čočky určené po nepřetržité nošení. Díky neobyčejně vysoké propustnosti kyslíku kontaktních čoček PureVision zajištěné nejmodernější technologií AerGel a vysoce kvalitnímu silikon-hydrogelovému materiálu Batafilcon A umožňují nepřetržité nošení 24 hodin po dobu 30 dní a 29 nocí bez vyjmutí z oka. Povrch kontaktních čoček PureVision je změněn do hloubky revoluční technologií Performa, která zajišťuje maximální zvlhčení a redukuje pocit suchých očí. Balení kontaktních čoček PureVision obsahuje 6 čoček.

PureVision (6 čoček)

PureVision od Bauch and Lomb jsou měsíční silikonhydrogelové kontaktní čočky využívající technologie Aer-Gel, která zajišťuje vysokou propustnost kyslíku a značný obsah vody - vhodné i ke kontinuálnímu nošení. Balení obsahuje 6 čoček.

PureVision (6 čoček)

ZDARMA poštovné, většina dioptrií skladem-> expedujeme ihned!

PureVision (6 čoček)

Tyto kontaktní čočky vás překvapí jedinečnou kombinací pohodlí, zdravého nošení a jasného vidění.

PureVision (6 čoček)

Úžasně pohodlné a dostatečně prodyšné kontaktní čočky ze silikon hydrogelového materiálu, které umožňují několik režimů nošení.

PureVision (6 čoček)

Měsíční silikon hydrogelové kontaktní čočky s asférickým designem, díky kterému bude vaše zraková ostrost perfektní.

-->