Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Puzzle tajemna zena 1000 dilku dino

Nalezeno:    4 produkty

Puzzle Tajemná žena 1000 dílků - neuveden

Publikace: Puzzle Tajemná žena 1000 dílků - neuveden. Puzzle obsahující/1000 dílků. rozměr motivu je 66x47 cm. věk: 15+ Publikace: Puzzle Tajemná žena 1000 dílků - neuveden.

Dino Pop Art: Tajemná žena 1000 dílků

Za moderní umění nemusíte utrácet statisíce, zvlášť když se na jeho tvorbě sami podílíte. Poskládejte si sami vlastní pop-artový obraz z 1000 dílků puzzle. Hotovou kresbu tajemné dámy, která se chystá vkročit do potemnělého zámku, si pak podlepte a vystavte jako originální plakát. Při skládání si navíc protáhnete mozkové závity a spolehlivě se odreagujete. Puzzle bylo vyrobeno v ČR z kvalitního pevného kartonu. Kompletnost všech skládaček zaručuje precizní laserová technologie.

Puzzle 1000 dílků Tajemná žena - pop art - Deglingos

<p></p><p> Za moderní umění nemusíte utrácet statisíce, zvlášť když se na jeho tvorbě sami podílíte. Poskládejte si sami vlastní pop-artový obraz z 1000 dílků puzzle. Hotovou kresbu tajemné dámy, která se chystá vkročit do potemnělého zámku, si pak podlepte a vystavte jako originální plakát. Při skládání si navíc protáhnete mozkové závity a spolehlivě se odreagujete.</p> <p> Puzzle bylo vyrobeno v ČR z kvalitního pevného kartonu. Kompletnost všech skládaček zaručuje precizní laserová technologie.</p>