Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Rack case 19

Nalezeno:    110 produktů

EBS 4UB Rack Case 19"

Rackový case pro zesilovač, výška: 4U, velikost: 19", kompatibilní s kabinety řady NeoLine / ProLine

EBS 3UB Rack Case 19"

Rackový case pro zesilovač, výška: 3U, velikost: 19", kompatibilní s kabinety řady NeoLine / ProLine

EBS 4UCL Rack Case 19"

Rackový case pro zesilovač, výška: 4U, velikost: 19", kompatibilní s kabinety řady ClassicLine

FrontStage SC-R6U, rack case, kufr, 19", 6U

Rack caseSC-R6U je ideálním společníkem, kterývaší citlivétechnice poskytne spolehlivouochranu. 2 odnímatelnékryty umožňují vkládánívhodných 19" zařízení z obou stran. Pro instalacitypické rack techniky (CD přehrávačů, koncových zesilovačů a mixážních pultů)jsou k dispoziciintegrovanémontážní úhelníky. Konstrukcekufru je vybavena ochrannými hliníkovými profilya kulovými rohy z kovu. Navzdory svépevnosti není těžká a dá se pomocí sklápěcíchúchytů jednoduše přenášet. 4 gumové podložky zajišťují perfektní stabilitua butterfly zámky chrání obsah před nechtěnými zásahy.

CASE RACK 19" IPC970 BK 480mm bez zdroje, black - černý

Specifikace: Model: IPC970 - 480mm BK (short)4U chassis; Kompatibilita s MB: všechny typy základních desek ATX, maximálně však velikosti 305 x 330 mm; Ventilátory: průměr 8 cm 2x, průměr 12 cm 1x; Počet a velikost pozic: 2 x 5.25" + 11 x 3.5"; Rozměry:...

Netrack sliding rail for server case RACK 19'', 25-55 cm depth - NP5115

CAEC022B Netrack sliding rail for server case RACK 19'', 25-55 cm depth Výška 49 mm Délka 457 mm 914 mm Barva stříbrná

FrontStage ABS-Trolley flightcase, rack case, kufr, 19", 6U

Rack caseje ideálnímspolečníkem, kterývaší citlivétechnice poskytne spolehlivouochranu. 2 odnímatelné kryty umožňují vkládánívhodných 19" zařízení z obou stran. Pro instalacitypické rack techniky (CD přehrávačů, koncových zesilovačů a mixážních pultů)jsou k dispoziciintegrovanémontážní úhelníky. Konstrukcekufru je vybavena ochrannými hliníkovými profily. Navzdory svépevnosti není těžká a dá se pomocí vytahovacích úchytů a koleček jednoduše přenášet. 4 gumové podložky zajišťují perfektní stabilitua butterfly zámky chrání obsah před nechtěnými zásahy.

FrontStage ABS-Trolley flightcase, rack case, kufr, 19", 4 U

Rack caseje ideálnímspolečníkem, kterývaší citlivétechnice poskytne spolehlivouochranu. 2 odnímatelné kryty umožňují vkládánívhodných 19" zařízení z obou stran. Pro instalacitypické rack techniky (CD přehrávačů, koncových zesilovačů a mixážních pultů)jsou k dispoziciintegrovanémontážní úhelníky. Konstrukcekufru je vybavena ochrannými hliníkovými profily. Navzdory svépevnosti není těžká a dá se pomocí vytahovacích úchytů a koleček jednoduše přenášet. 4 gumové podložky zajišťují perfektní stabilitua butterfly zámky chrání obsah před nechtěnými zásahy.

FrontStage SC-MC U4, rack case, kufr, 19", 10U, 4U

Rack caseSC-MC U6 je ideálním společníkem, kterývaší citlivétechnice poskytne spolehlivouochranu. Pro instalacitypické rack techniky (CD přehrávačů, koncových zesilovačů a mixážních pultů)jsou k dispoziciintegrovanémontážní úhelníky(10U, 4U). Konstrukcekufru je vybavena ochrannými hliníkovými profilya kulovými rohy z kovu. Navzdory svépevnosti není těžká a dá se pomocí sklápěcíchúchytů jednoduše přenášet. 4 gumové podložky zajišťují perfektní stabilitua butterfly zámky chrání obsah před nechtěnými zásahy.

FrontStage SC-MLT4U, rack case, kufr, 19",10U,4U

Rack caseSC-MLT4U je ideálním společníkem, kterývaší citlivétechnice poskytne spolehlivouochranu. 2 odnímatelné kryty umožňují vkládánívhodných 19" zařízení z obou stran. Pro instalacitypické rack techniky (CD přehrávačů, koncových zesilovačů a mixážních pultů)jsou k dispoziciintegrovanémontážní úhelníky. Kromě toho můžetento kufr díky úložné ploše s filcovým potahem a rozměrech 50 x 43 cm posloužit na umístění notebooku. Konstrukcekufru je vybavena ochrannými hliníkovými profilya kulovými rohy z kovu. Navzdory svépevnosti není těžká a dá se pomocí sklápěcíúchyty jednoduše přenášet. 4 gumové podložky zajišťují perfektní stabilitua butterfly zámky chrání obsah před nechtěnými zásahy....

FrontStage SC-MC U6, rack case, kufr, 19", 10U, 6U

Rack caseSC-MC U6 je ideálním společníkem, kterývaší citlivétechnice poskytne spolehlivouochranu. Pro instalacitypické rack techniky (CD přehrávačů, koncových zesilovačů a mixážních pultů)jsou k dispoziciintegrovanémontážní úhelníky(10 U, 6 U). Konstrukcekufru je vybavena ochrannými hliníkovými profilya kulovými rohy z kovu. Navzdory svépevnosti není těžká a dá se pomocí sklápěcíchúchytů jednoduše přenášet. 4 gumové podložky zajišťují perfektní stabilitua butterfly zámky chrání obsah před nechtěnými zásahy.

NetRack sliding rail for server case RACK 19'', 25-55 cm depth

Výrobce: NetRack Třída produktu: Příslušenství pro 19'' skříně Typ počítačové skříně:   4U Rack Výška:   49 mm Délka:   457 mm 914

Rockcase RC 24004 B Rack case

Rack case. Pevný 19" Case pro rack 4 HE. Slide-Mounting System – lišty pro snadné posouvání.

FrontStage SC-R2U, 19", rack case, box, 2U

SC-R2U rack box je ideálním průvodcem na cestách pro citlivá zařízení. Díky dvěma krytům lze do boxu vložit dvě 19" zařízení, jako např. CD přehrávač, koncový zesilovač či zesilovač. Instalaci zařízení usnadňuje i použití montážní úhlové lišty. Dřevěná konstrukce odolná vůči nárazům je vyztužená hliníkovými profily a kulovými rohy. Navzdory robustnosti je snadno přenosný. 4 gumové stojanové nožičky zajišťují dokonalou stabilitu, zatímco motýlkové uzávěry chrání box před nechtěným otevřením. Vyklopitelná držadla ještě více usnadňují celé přenášení.

EBS 3UCL Rack Case Classic Line

Rackový case pro zesilovač, výška: 3U, velikost: 19", kompatibilní s kabinety řady ClassicLine