Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Radioprehravac s cd a kazetovym vstupem

Nalezeno:    29 produktů

Luvianta CD-BP-L08 černý

Praktický radiopřehrávač Luvianta CD-BP-L08 v černé barvě Vás zaujme svým vzhledem a hlavně kvalitou přehrávaného zvuku. Ten plyne ze dvou reproduktorů s celkovým výkonem 5 W. Kromě běžného FM rádia (s 20 předvolbami pro uložení rozhlasových stanic) nabízí i klasický CD přehrávač, který je kompatibilní s CD, CD-R či CD-RW, radiopřehrávači nedělá problém ani přehrát zvukový formát MP3. Nejpodstatnější informace jsou zobrazovány na přehledném podsvíceném LCD displeji. Na předním panelu se nacházejí tlačítka pro ovládání hlasitosti, přetáčení skladeb či play/pause tlačítka. Disponuje USB vstupem, AUX vstupem a výstupem pro sluchátka....

Denver TLP-40 černý

Klasický radiopřehrávač Denver TLP-40 v černém barevném provedení vám nabízí možnost vychutnat si svou oblíbenou hudbu v pohodlí s funkcemi, které vám usnadní život. Obsahuje přehledný LCD displej a tlačítka, díky kterým si zvolíte funkci opakování skladeb či náhodného přehrávání. Je určen k přehrávání CD, CD-R, CD-RW. Je vybaven kazetovým přehrávačem, AUX vstupem 3,5 mm jack, sluchátkovým výstupem a PLL FM rádiem. Radiopřehrávač disponuje výkonem 2 x 1 W. Rádio je možné spustit zapojené do elektrické sítě, ale také při používání osmi C baterií.

Trevi CD 512 oranžovo-stříbrný

Praktický radiopřehrávač Trevi CD 512 v oranžovo-stříbrném barevném provedení se stane univerzálním audio prvkem vaší domácnosti. Preferované rozhlasové relace si snadno naladíte díky stereo FM rádiu a jeho příjem umocníte integrovanou teleskopickou anténou. Zvládne přehrát disky CD, CD-R/RW a navíc je vybaven Aux-In vstupem pro přehrávání playlistů z externích přehrávačů či chytrých telefonů. Na přední straně najdete přehledné ovládací prvky a LED displej, na kterém se budou zobrazovat důležité informace. S určitostí potěší i přítomnost výstupu pro sluchátka, abyste si mohli poslechnout skladby v soukromí bez rušení ostatních členů domácnosti....

Trevi CD 512 tyrkysově-stříbrný

Praktický radiopřehrávač Trevi CD 512 v tyrkysovo-stříbrném barevném provedení se stane univerzálním audio prvkem vaší domácnosti. Preferované rozhlasové relace si snadno naladíte díky stereo FM rádiu a jeho příjem umocníte integrovanou teleskopickou anténou. Zvládne přehrát disky CD, CD-R/RW a navíc je vybaven Aux-In vstupem pro přehrávání playlistů z externích přehrávačů či chytrých telefonů. Na přední straně najdete přehledné ovládací prvky a LED displej, na kterém se budou zobrazovat důležité informace. S určitostí potěší i přítomnost výstupu pro sluchátka, abyste si mohli poslechnout skladby v soukromí bez rušení ostatních členů domácnosti....

Trevi CD 512 černo-stříbrný

Praktický radiopřehrávač Trevi CD 512 v černo-stříbrném barevném provedení se stane univerzálním audio prvkem vaší domácnosti. Preferované rozhlasové relace si snadno naladíte díky stereo FM rádiu a jeho příjem umocníte integrovanou teleskopickou anténou. Zvládne přehrát disky CD, CD-R/RW a navíc je vybaven Aux-In vstupem pro přehrávání playlistů z externích přehrávačů či chytrých telefonů. Na přední straně najdete přehledné ovládací prvky a LED displej, na kterém se budou zobrazovat důležité informace. S určitostí potěší i přítomnost výstupu pro sluchátka, abyste si mohli poslechnout skladby v soukromí bez rušení ostatních členů domácnosti....

Philips AZB600

Radiomagnetofon Philips s CD a DAB rádiem, kazetovým magnetofonem a vstupem Audio-in.

Denver TCU-211 bílý

Kompaktní radiopřehrávač Denver TCU-211 v bílém provedení nabízí možnost vychutnat si svou oblíbenou hudbu v pohodlí s funkcemi, které vám usnadní život. Obsahuje přehledný LCD displej a tlačítka, díky kterým si zvolíte to správné nastavení a potřebné číslo skladby. Je určen k přehrávání CD, CD-R, CD-RW a MP3. Navíc je vybaven USB vstupem, AUX vstupem 3,5 mm jack a FM rádiem. Radiopřehrávač disponuje výkonem 2 x 1 W. Rádio je napájené buď z elektrické sítě a nebo šesti C bateriemi.

Denver TCU-211 černý

Kompaktní radiopřehrávač Denver TCU-211 v černém provedení nabízí možnost vychutnat si svou oblíbenou hudbu v pohodlí s funkcemi, které vám usnadní život. Obsahuje přehledný LCD displej a tlačítka, díky kterým si zvolíte to správné nastavení a potřebné číslo skladby. Je určen k přehrávání CD, CD-R, CD-RW a MP3. Navíc je vybaven USB vstupem, AUX vstupem 3,5 mm jack a FM rádiem. Radiopřehrávač disponuje výkonem 2 x 1 W. Rádio je napájené buď z elektrické sítě a nebo šesti C bateriemi.

Denver TCU-211 červený

Kompaktní radiopřehrávač Denver TCU-211 v červeném provedení nabízí možnost vychutnat si svou oblíbenou hudbu v pohodlí s funkcemi, které vám usnadní život. Obsahuje přehledný LCD displej a tlačítka, díky kterým si zvolíte to správné nastavení a potřebné číslo skladby. Je určen k přehrávání CD, CD-R, CD-RW a MP3. Navíc je vybaven USB vstupem, AUX vstupem 3,5 mm jack a FM rádiem. Radiopřehrávač disponuje výkonem 2 x 1 W. Rádio je napájené buď z elektrické sítě a nebo šesti C bateriemi.

Denver TLC-212 modrý

Stylový radiopřehrávač Denver TLC-212 v modrém provedení nabízí možnost vychutnat si svou oblíbenou hudbu v pohodlí s funkcemi, které vám usnadní život. Vaši pozornost upoutá barevným LED osvětlením okolo reproduktorů. Obsahuje přehledný LCD displej a tlačítka, díky kterým si zvolíte to správné nastavení a potřebné číslo skladby. Je určen k přehrávání CD, CD-R, CD-RW a MP3. Je vybaven USB vstupem, AUX vstupem 3,5 mm jack, sluchátkovým výstupem, technologií Bluetooth a FM rádiem s pamětí až 30 stanic. Radiopřehrávač disponuje výkonem 2 x 2 W. Rádio je možné pouštět zapojené do elektrické sítě, ale i při používání baterií.

Denver TLC-212 šedý

Stylový radiopřehrávač Denver TLC-212 v šedém provedení nabízí možnost vychutnat si svou oblíbenou hudbu v pohodlí s funkcemi, které vám usnadní život. Vaši pozornost upoutá barevným LED osvětlením okolo reproduktorů. Obsahuje přehledný LCD displej a tlačítka, díky kterým si zvolíte to správné nastavení a potřebné číslo skladby. Je určen k přehrávání CD, CD-R, CD-RW a MP3. Je vybaven USB vstupem, AUX vstupem 3,5 mm jack, sluchátkovým výstupem, technologií Bluetooth a FM rádiem s pamětí až 30 stanic. Radiopřehrávač disponuje výkonem 2 x 2 W. Rádio je možné pouštět zapojené do elektrické sítě, ale i při používání baterií.

Denver TLC-212 růžový

Stylový radiopřehrávač Denver TLC-212 v růžovém provedení nabízí možnost vychutnat si svou oblíbenou hudbu v pohodlí s funkcemi, které vám usnadní život. Vaši pozornost upoutá barevným LED osvětlením okolo reproduktorů. Obsahuje přehledný LCD displej a tlačítka, díky kterým si zvolíte to správné nastavení a potřebné číslo skladby. Je určen k přehrávání CD, CD-R, CD-RW a MP3. Je vybaven USB vstupem, AUX vstupem 3,5 mm jack, sluchátkovým výstupem, technologií Bluetooth a FM rádiem s pamětí až 30 stanic. Radiopřehrávač disponuje výkonem 2 x 2 W. Rádio je možné pouštět zapojené do elektrické sítě, ale i při používání baterií.

Philips AZB200/12 černý

Kompaktní přenosný radiopřehrávač Philips AZB200/12 v černé barvě vám nabízí možnost vychutnat si svou oblíbenou hudbu v pohodlí s funkcemi, které vám usnadní život. Je určen k přehrávání CD, CD-R, CD-RW. Navíc je vybaven vstupem Audio-in a tunerem FM, DAB a DAB+ s automatickým digitálním laděním. Radiopřehrávač je vybaven stereo systémem se dvěma vestavěnými reproduktory a výstupním výkonem 2x1 RMS. Napájení je zajištěno ze sítě nebo šesti C bateriemi.

Muse M-28 DG černý

Kompaktní radiopřehrávač Muse M-28 DG v černém provedení vám nabízí možnost vychutnat si svou oblíbenou hudbu v pohodlí s funkcemi, které vám usnadní život. Je určen k přehrávání z různých zdrojů jako CD, CD-R/RW. Disponuje USB portem pro snadné přehrávání hudby ve formátu MP3. Navíc je vybaven vstupem Aux-In a tunerem FM/MW PLL s 20+10 předvolbami. Všechny důležité informace se vám zobrazí na LCD displeji s funkcí opakování jedné nebo všech skladeb. Radiopřehrávač disponuje otočnou tyčovou FM anténou. Radiopřehrávač je vybaven zvukovým systémem se dvěma vestavěnými reproduktory s celkovým výstupním výkonem 6 W RMS.

Philips AZB1839/12 černý

Kompaktní přenosný radiopřehrávač Philips AZB1839/12 v černé barvě vám nabízí možnost vychutnat si svou oblíbenou hudbu v pohodlí s funkcemi, které vám usnadní život. Je určen k přehrávání z různých zdrojů jako CD, CD-R/RW, MP3-CD. Disponuje připojením USB-Direct pro přehrávaní hudby ve formátu MP3. Navíc je vybaven vstupem Audio-in a tunerem FM, DAB a DAB+ s automatickým digitálním laděním. Radiopřehrávač disponuje stereo systémem se dvěma vestavěnými reproduktory a výstupním výkonem 2x 1 RMS. Napájení je zajištěno ze sítě nebo šesti C bateriemi.