Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Rakytnikovy olej virde

Nalezeno:    8 produktů

Virde Rakytníkový olej 100% 50ml

Rakytníkový olej 100% 50ml 100% rakytníkový olej lisovaný za studena je významný svým přirozeným obsahem vitamínů A, řady B, C, E, F, K, P-rutinu, nenasycených mastných kyselin omega-3, omega-6 a omega-9, karotenoidů, flavonoidů a dalších biologicky aktivních látek.

Virde Rakytníkový olej 90 tobolek

Rakytník olej tob.90 Přispívá k přirozeným obranným reakcím organismu, podporuje imunitní systém. Příznivě ovlivňuje aktivitu trávicího traktu, povzbuzuje metabolismus, posiluje kardiovaskulární systém. Pomáhá udržovat funkce sliznic oka, úst i pochvy (i při jejich sušším stavu) a normální stav a kvalitu kůže.

VIRDE Rakytníkový olej 100% 50 ml

100% rakytníkový olej lisovaný za studena, který ovlivňuje aktivitu trávicího traktu, povzbuzuje metabolismus, posiluje kardiovaskulární systém.

VIRDE Rakytníkový olej 100% 100 ml

100% rakytníkový olej lisovaný za studena je významný svým přirozeným obsahem vitamínů a nenasycených mastných kyselin.

Virde Rakytník 100% olej 250ml

Rakytník 100% olej 250 ml 100% rakytníkový olej lisovaný za studena je významný svým přirozeným obsahem karotenoidů a dalších biologicky aktivních látek.

Virde Rakytník olej 100% 100ml

Rakytník olej 100 % 100ml 100% rakytníkový olej lisovaný za studena je významný svým přirozeným obsahem vitamínů A, řady B, C, E, F, K, P-rutinu, nenasycených mastných kyselin omega-3, omega-6 a omega-9, karotenoidů, flavonoidů a dalších biologicky aktivních látek.

Rakytník olej 100% 100ml

100% rakytníkový olej lisovaný za studena je doplněk stravy. Je významný svým přirozeným obsahem vitamínů A, řady B, C, E, F, K, P-rutinu, nenasycených mastných kyselin omega-3, omega-6 a omega-9, karotenoidů, flavonoidů a dalších biologicky aktivních látek. Rakytník přispívá k přirozeným obranným reakcím organismu, podporuje imunitní systém. Příznivě ovlivňuje aktivitu trávicího traktu, povzbuzuje metabolismus, posiluje kardiovaskulární systém. Pomáhá udržovat funkce sliznic oka, úst i pochvy (i při jejich sušším stavu) a normální stav a kvalitu kůže. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Balení obsahuje 100 ml....

Virde spol.s.r.o. RAKYTNÍK OLEJ 100% 50 ml

Rakytníkový 100% olej je určen pro lidi, ale s rakytníkovým 100% olejem mám dobrou zkušenost u papoušků. Nabízený rakytníkový olej 100% splňuje všechny schvalovací certifikáty Ministerstva zdravotnictví. 100% rakytníkový olej je výborným doplňkem ve výživě papoušků. Podporuje pohlavní aktivitu v době toku. Zabezpečuje správný vývoj srdce a kosterní svaloviny u rostoucích mláďat. Působí jako stimulátor životních procesů. Má příznivé účinky na zažívací ústrojí. Působí jako silný antioxidant, pomáhá odstraňovat škodlivé látky z těla. Rakytník řešetlákový je přírodním koncentrátem vitaminu A, vitaminů řady B, vitaminů C, E, F, K, P-rutin, obsahuje dále látku hypophein, která byla poprvé objeven...