Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Rammstein 0 7l 40

Nalezeno:    2564 produktů

Rammstein Rum 0,7l 40% (tuba)

Rammstein Rum rozhodně není jen láhev s velkým jménem na etiketě. Je to parádní směs rumů z Jamajky, Trinidadu a Guayany, které zrály v tropickém klimatu Karibiku až 12 let v sudech po bourbonu. Ve vůni i chuti dominují kouřové, dřevité a ovocné tóny. Na patře přechází od mírně nahořklého nádechu k ovocné chuti. Pro fanoušky kapely skvělý dárek, pro milovníky rumu velké překvapení.

Rammstein Gin 0,7l 40% (holá láhev)

Vůně: Typické tóny jalovců a koriandrů, následované bujnými citrusovými tóny připomínajícími citronovou šťávu s květinovými nádechy. Chuť: Velmi klasická na patře s dávkou citrusových příchutí. Sladký a jemný konec.

Rammstein Pink Gin 0,7l 40% (holá láhev) + nalévatko zdarma

Základem pro výrobu tohoto ginu jsou tradiční suroviny jako je jalovec, koriandr, kardamon a citrusová kůra. Po destilaci následuje infůzování přírodními výtažky jahod a jasmínu, které dávají ginu svěží aroma a růžovou barvu.

Rammstein Rum 40% 0,7l

V blendu se spojily skvělé, až 12leté rumy z karibských zemí: Jamajky, Trinidadu a Guayany. Najdete tu jak kousky vyráběné tradiční kotlíkovou destilací, tak rumy z klasických destilačních kolon. Výsledkem je parádně vyvážený rum s mocnou vůní kouře, dřeva a ovoce a překvapivě jemnou chutí, která přechází od mírně nahořklého startu k ovocnému závěru.

Rammstein Rum 40% 0,7L

<p><strong>ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY</strong><br>RAMMSTEIN RUM 40% 0,7L 6x</p><p><strong>SLOŽENÍ</strong><br>třtinový rum</p><p><strong>HMOTNOST/OBJEM</strong><br>700 ml</p><p><strong>VÝROBCE</strong><br>United Drinks s.r.o., Staropramenná 6, 150 00, Praha 5</p><p><strong>SKUTEČNÝ OBSAH ALKOHOLU</strong><br>40%</p>

1423 Aps Rammstein VODKA, 40%, 0,7l

Aroma: měkké a hladké, s tóny citrusů a pomerančové kůry.Chuť: Ostrý a trvalý pocit v ústech, s hedvábnou hladkostí a dlouhotrvajícím sladkým závěrem.

1423 Aps Rammstein VODKA, 40%, 0,7l

Aroma: měkké a hladké, s tóny citrusů a pomerančové kůry.Chuť: Ostrý a trvalý pocit v ústech, s hedvábnou hladkostí a dlouhotrvajícím sladkým závěrem.

Rammstein Port Cask Finish 0,7l 46% (tuba)

Výsledkem je dokonale vyvážený rum s jemnými tóny svěžího červeného ovoce, hořké čokolády a tabáku ze sudů od portského vína. Vůně: jemné aroma zralého červeného ovoce, jako jsou třešně, švestky a ostružiny s příjemným nádechem dubu. Chuť: ovocná a jemná s komplexními tóny hořké čokolády, sušeného tabáku a dubu.

Rammstein Rum Sauternes Cask Limited Editon 46% 0,7l

Rammstein Rum je unikátní směs rumů z Jamajky, Trinidadu a Guyany, které jsou staré až 12 let. Rum jantarové barvy přesvědčí svým harmonickým a rafinovaným charakterem s kořenitými a ovocnými vůněmi a nádechem dřeva. Jedná se o limitovanou edici získanou při dodatečném zrání  dalších 9 měsíců ve francouzských sudech ex Sauterners. Výsledkem je dokonale vyvážený rum s jemnými tóny tropického ovoce, rozinek a medu ze sudu vína Sauternes., Na zdraví! ...

Rammstein Rum 40,0% 0,7 l

Kapela Rammstein propůjčila své jméno karibskému rumu, ale nejde jen o láhev s velkým jménem na etiketě. Rammstein Rum je blend kvalitních rumů z Jamajky, Trinidadu a Guyany, které zrály až 12 let v tropickém podnebí Karibiku, a to v sudech po bourbonu. Fanoušky kapely jistě potěší, milovníci rumu budou překvapeni. Aroma: převážně kouřové, dřevité a ovocné tóny. Chuť: zprvu mírně nahořklá, postupně přechází v ovocné tóny.

Rammstein Premium Rum 0,04l 40%

Výrobce:  1423 – World Class Spirit , Rammstein GbR Původ: Guyana, Jamajka, Trinidad Země lahvování: Dánsko (1423) Způsob destilace: Pot Still, Column Still Stáří: Až 12 let Z...