Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Rappa klobouk cylindr pro dospele

Nalezeno:    11 produktů

klobouk cylindr pro dospělé

Stylový cylindr pro dospělé je vysoký 12 cm. Tento černý elegán je zdoben černou saténovou stuhou. Staňte se hvězdou večírku díky tomuto nepřehlédnutelnému klobouku a ohromte tak všechny své přátele!

Klobouk čarodějnice/Halloween pro dospělé

Čarodějnický klobouk s potiskem pro dospělé Staňte se hvězdou karnevalového večírku díky tomuto nepřehlédnutelnému klobouku a ohromte tak všechny své přátele

Klobouk disco růžový s LED světlem pro dospělé

Rozjeď tu pravou disko párty s tímto senzačním kloboukem! Stylový klobouček růžové barvy je zdoben flitry, a navíc po zapnutí barevně bliká - 3 rychlosti blikání (při každém dalším zmáčknutí se rychlost blikání změní). K aktivaci světýlek použijete nenápadné tlačítko, které je umístěno na boku klobouku. 3 baterie typu LR44 jsou jeho součástí.

Klobouk disco červený s LED světlem pro dospělé

Rozjeď tu pravou disko párty s tímto senzačním kloboukem! Stylový klobouček červené barvy je zdoben flitry, a navíc po zapnutí barevně bliká - 3 rychlosti blikání (při každém dalším zmáčknutí se rychlost blikání změní). K aktivaci světýlek použijete nenápadné tlačítko, které je umístěno na boku klobouku. 3 baterie typu LR44 jsou jeho součástí.

KARNEVAL Klobouk cylindr dospělý *KARNEVALOVÝ DOPLNĚK*

Stylový cylindr pro dospělé nebo starší děti je vysoký 12cm Tento černý elegantní klobouk je zdoben černou saténovou stuhou Karneval neboli masopust v původním slova smyslu opuštění masa slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare dát pryč maso tedy začátek postního období před Velikonocemi Karnevalový rej začíná 6 ledna a končí na Popeleční středu Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu kdy lidé organizují různé hlučné výstupy zábavy a parády oblékají karnevalové kostýmy Lidově též fašank V současném slova smyslu jde o taneční zábavy hýření lidové zábavy v maskách maškarní bály Připravte se na karneval a pořiďte si karnevalový doplněk již dříve než karnevalové období...

Čarodějnický plášť s kloboukem pro dospělé/Halloween

Perfektní souprava pro dospělé na Halloween párty nebo karneval Balení obsahuje čarodějnický plášť šedé barvy a perfektně sladěný klobouk V těchto exkluzivních doplňcích tě zaručeně nikdo nepřehlédne

Klobouk dámský

Karnevalový dámský klobouk, zdoben černou saténovou stuhou a mašlí. S tímto kloboukem budete hvězdou každé párty i večírku! Určen pro dospělé.

Klobouk dámský

Karnevalový dámský klobouk, zdoben černou saténovou stuhou a mašlí. S tímto kloboukem budete hvězdou každé párty i večírku! Určen pro dospělé.

Cylindr černý s pavučinou

Černý vysoký klobouk pro dospělé s pavoukem a pavučinou Ideální doplněk na karneval, halloweenskou nebo čarodějnickou párty. Materiál : polyester - plsť Výška 40 cm

Klobouk s flitry zlatý

Zlatý klobouk s flitry je elegantní a slušivý a je určen pro dospělé. Je nápadný díky flitrům, které jsou po celé ploše klobouku. Tento zlatý cylindr je vhodný na silvestrovskou párty, disco nebo retro večírky, karnevalovou párty, narozeninovou oslavu, různé tématické večírky. V tomto zářivém zlatém klobouku budete nápadní a nikdo vás nepřehlédne. Velikost : jedna velikost Vhodný pro muže i ženy.

Klobouk s flitry růžový

Růžový klobouk s flitry je elegantní a slušivý a je určený pro dospělé. Je nápadný díky flitrům, které jsou rozseté po celé ploše klobouku. Tento růžový cylindr je vhodný na silvestrovskou párty, disco nebo retro večírky, karnevalovou párty, narozeninovou oslavu, různé tématické večírky. Zaručeně vás v tomto klobouku nikdo nepřehlédne a budete zářit na dálku. Velikost : jedna velikost Vhodný pro muže i ženy.