Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Rapunzel drozdi susene aktivni 9 g bio

Nalezeno:    3 produkty

Rapunzel Droždí sušené aktivní 9 g Bio

Šetrně sušené pekařské droždí, které je kultivováno na substrátu z bio obilí. Bez použití chemických živin, emulgátorů a regelátorů kyselosti! Obsah 9 g sušeného pekařského droždí postačuje na 500g mouky (= 1/2 kostce čerstvého droždí). Droždí důkladně promícháme s prosátou moukou a zpracujeme s dalšími přísadami dle receptu. Není nutno předem rozmíchat v tekutině! Těsto necháme vykynout jako obvykle. Země původu: Německo. 9g. Složení: sušené čerstvé droždí kultivované na Bio obilí DE-003-Öko-Kontrollstelle.

Rapunzel Bio sušené droždí aktivní 9 g

Praktické šetrně sušené pekařské droždí, které je kultivováno na substrátu z bio obilí. Bez použití chemických živin, emulgátorů a regulátorů kyselosti! Obsah 9 g sušeného pekařského droždí postačuje na 500g mouky (= 1 kostce čerstvého drož

Sušené droždí aktivní BIO 9 g RAPUNZEL

Bez použití chemických živin, emulgátorů a regelátorů kyselosti! Obsah 9 g sušeného pekařského droždí postačuje na 500g mouky (= ? kostce čerstvého droždí). SLOŽENÍ: sušené droždí kultivované na bio obilí, bramborový škrob. Všechny složky pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství. SKLADOVÁNÍ: Baleno v ochranné atmosféře. Skladujte v chladu a suchu.

-->