Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Rasenka max factor false lash effect

Nalezeno:    31 produktů

Max Factor False Lash Effect XXL vyživující řasenka pro objem odstín Black 13,1 ml

Max Factor False Lash Effect XXL, 13,1 ml, Řasenky, péče a úprava řas pro ženy, Řasenka Max Factor False Lash Effect XXL dodá vašim řasám maximální délku i neskutečný objem. Vlastnosti: prodlouží délku řas neslepuje řasy má intenzivní barvu zajišťuje plný objem už v jedné vrstvě Jak používat: Řasenku nanášejte jemnými tahy na řasy od kořínků až ke konečkům. Pro větší zvýraznění aplikujte více vrstev.

Max Factor False Lash Effect řasenka pro objem a oddělení řas odstín Black 13.1 ml

Max Factor False Lash Effect, 13.1 ml, Řasenky, péče a úprava řas pro ženy, Řasenka Max Factor False Lash Effect dodá vašim řasám maximální délku i neskutečný objem. Vlastnosti: výrazně řasy zahustí má efekt umělých řas zajišťuje plný objem už v jedné vrstvě neslepuje řasy Jak používat: Řasenku nanášejte jemnými tahy na řasy od kořínků až ke konečkům. Pro větší zvýraznění aplikujte více vrstev.

Max Factor False Lash Effect voděodolná řasenka pro objem a oddělení řas odstín Black 13.1 ml

Max Factor False Lash Effect, 13.1 ml, Řasenky, péče a úprava řas pro ženy, Řasenka Max Factor False Lash Effect dodá vašim řasám maximální délku i neskutečný objem. Vlastnosti: výrazně řasy zahustí má efekt umělých řas nerozmazává se má dlouhotrvající efekt Jak používat: Řasenku nanášejte jemnými tahy na řasy od kořínků až ke konečkům. Pro větší zvýraznění aplikujte více vrstev.

Max Factor False Lash Effect řasenka pro objem a oddělení řas odstín Black Brown 13.1 ml

Max Factor False Lash Effect, 13.1 ml, Řasenky, péče a úprava řas pro ženy, Řasenka Max Factor False Lash Effect dodá vašim řasám maximální délku i neskutečný objem. Vlastnosti: výrazně řasy zahustí má efekt umělých řas zajišťuje plný objem už v jedné vrstvě neslepuje řasy Jak používat: Řasenku nanášejte jemnými tahy na řasy od kořínků až ke konečkům. Pro větší zvýraznění aplikujte více vrstev.

Max Factor False Lash Effect řasenka pro objem a definici řas odstín Deep Raven Black 13.1 ml

Max Factor False Lash Effect, 13.1 ml, Řasenky, péče a úprava řas pro ženy, Řasenka Max Factor False Lash Effect dodá vašim řasám maximální délku i neskutečný objem. Vlastnosti: zvýrazní tvar očí má efekt umělých řas má intenzivní barvu Jak používat: Řasenku nanášejte jemnými tahy na řasy od kořínků až ke konečkům. Pro větší zvýraznění aplikujte více vrstev.

Max Factor False Lash Effect řasenka 1 Black 13,1 ml

Užijte si efekt umělých řas i bez jejich aplikace. Řasenka Max Factor False Lash Effect má široký silikonový kartáček s hustými štětinkami, které se postarají o dokonalé pokrytí a oddělení každé řasy. Díky jedinečné Liquid Lash™ formuli bude tloušťka řas 2× silnější a vaše řasy získají skutečně maximální objem. Vlastnosti: vytváří efekt umělých řas v jediné vrstvě dodává řasám výrazný objem a hustotu nerozmazává se, nedrolí se, neopadává pod oči silikonový kartáček řasy precizně odděluje oftalmologicky testováno Aktivní složky:

MAX FACTOR False Lash Effect Mascara 01 Black 13 ml (3614225257841)

Řasenka - typ řasenky: klasická, barva: černá, efekt: objem   Řasenka Max Factor False Lash Effect Black 01 je unikátní černá řasenka pro maximální objem vašich řas. Získejte oči, které dokonale vyniknou! Pomocí velkého kartáčku a patentované formule Liquid LashTM zdůrazníte každou jednotlivou řasu už prvním tahem. Barva se dostává po celé délce řasy od kořene až ke konečku a protože zasychá už v průběhu nanášení, ponechává řasám přirozenou ohebnost. Díky patentovanému složení nepůsobí řasy uměle a přirozeně zdůrazňují okouzlující pohled. Řasenky Max Factor používají k líčení také profesionálové, díky své vysoké kvalitě se tak staly make-upem maskérů ...

Max Factor False Lash Effect voděodolná řasenka pro objem a oddělení řas odstín Black 13,1 ml

Řasenka Max Factor False Lash Effect s bohatými silikonovými vlákny na širokém kartáčku dodá řasám efekt umělých řas. Již první vrstva poskytne několikanásobný objem, délku a dokonalé oddělení. Vlastnosti: má hustý kartáček se silikonovými štětinami, který řasy precizně pročeše perfektně obalí každou řasu zvlášť a dodá extra objem je intezivně pigmentovaná a má sytou barvu efekt umělých řas vytvoří díky jediné vrstvě dodává výrazný objem a prodloužení voděodolné složení zamezuje rozmazávání a prodlužuje výdrž Použití: Naneste kartáčkem na řasy kolmo k linii řas a pro...

MAX FACTOR False Lash Effect Waterproof Mascara 01 Black 13 ml (5011321471795)

Řasenka - typ řasenky: voděodolná, barva: černá, efekt: objem a oddělení řas Řasenka Max Factor False Lash Effect Waterproof Black 01 je unikátní voděodolná černá řasenka pro maximální objem vašich řas. Získejte oči, které dokonale vyniknou! Pomocí velkého kartáčku a patentované formuli Liquid LashTM zdůrazníte každou jednotlivou řasu už prvním tahem. Barva se dostává po celé délce řasy od kořene až ke konečkům a protože zasychá už v průběhu nanášení, ponechává řasám přirozenou ohebnost. Díky patentovanému složení nepůsobí řasy uměle a přirozeně zdůrazňují okouzlující pohled. Řasenky Max Factor používají k líčení také profesionálové, díky své vysoké kvalitě se tak sta...

Max Factor False Lash Effect řasenka Brown 13,1 ml

Max Factor Max Factor False Lash Effect Mascara Brown Řasenka pro extrémně výrazný objem a dokonalý vzhled řas.

Max Factor False Lash Effect řasenka 1 Black 13,1 ml

Max Factor Max Factor False Lash Effect Mascara Voděodolná řasenka pro maximální objem řas.

Max Factor False Lash Effect řasenka 1 Black 13,1 ml

Řasenka False Lash Effect Mascara poskytuje řasám maximální možný objem a zvýrazňuje přirozený tvar očí.