Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Razitka cislice

Nalezeno:    19 produktů

razítka - číslice

Sada číslice obsahuje 45 ks razítek. Gumový štoček je nalepený na vysoké lisované pěně - 1,5 cm. Jednotlivé číslice jednoduše vymáčknete z pěny a po použití je zase vrátíte zpět :) Razítko od našich inkoustů jednoduše očistíte vlhkým hadříkem. Při použití voděodolných inkoustů doporučujeme použít k čištění speciální čistič na voděodolný razítkovací inkoust. Velikost číslic jsou 2cm. K razítkům máme spoustu barevných inkoustů, takže kreativitě se meze nekladou :)

Samonamáčecí razítka Aladine - Číslice

Sada razítek Aladine Stampo Easy obsahuje 10 tématických razítek..

Velká razítka - Číslice 1-9/10 ks/

VÝHODY RAZÍTEK-dostatečně velká pro malé děti již od 3 let - průměr 7 cm-snadno uchopitelné a vyjmutelné držátko-průhledná vrchní část pro snadné a přesné otisknutí-s šipkou označující směr tisku-bale

Razítka StampoBullet Journal -Číslice

Nápaditá diářová razítka. Razítka jsou ideální na kreativní plánování, dozdobení diářů či deníků, motivy se dají vybarvit, využít na výrobu vlastních nálepek, záložek, rozdělovníků, ale i přáníček a d

Gumová razítka Aladine - Abeceda + číslice - 54 ks

Sada gumových razítek na pěnové hmotě. 54 ks razítek a 1x černý inkoustový pošltářek. Moderní grafika a jednoduchost umožňuje široké využítí ve všech papírových i textilních projektech. Abeceda obsahuje i číslice 0-9 a speciální znaky.

Gelová razítka - Písmenka a číslice - v kroužku

<p>Jednoduše odlepíte gelový obrázek od folie, lehce přitisknete k razítkovací podložce ( akrylový blok nebo jakákoliv jiná hladká plocha) a razítko je připraveno. Pro výměnu obrázku jen odlepíte a nalepíte jiný. Po použití lze vše jednoduše omýt vodou, nalepit zpět na fólii a uzavřít. Lze snadno používat také k tisknutí na textil, hedvábí, keramiku, scrapbooking apod.</p>

Gelová razítka - Písmenka a číslice - v kroužku - neuveden

Publikace: Gelová razítka - Písmenka a číslice - v kroužku - neuveden. Jednoduše odlepíte gelový obrázek od folie, lehce přitisknete k razítkovací podložce ( akrylový blok nebo jakákoliv jiná hladká plocha) a razítko je připraveno. Pro výměnu obrázku jen odlepíte a nalepíte jiný. Po použití lze vše jednoduše omýt vodou, nalepit zpět na fólii a uzavřít. Lze snadno používat také k tisknutí na textil, hedvábí, keramiku, scrapbooking apod. Publikace: Gelová razítka - Písmenka a číslice - v kroužku - neuveden.

Razítka Stampo Bullet Journal -Číslice

<p>Nápaditá diářová razítka. Razítka jsou ideální na kreativní plánování, dozdobení diářů či deníků, motivy se dají vybarvit, využít na výrobu vlastních nálepek, záložek, rozdělovníků, ale i přáníček a drobných dárků.</p>

Razítka Stampo Bullet Journal -Číslice - neuveden

Publikace: Razítka Stampo Bullet Journal -Číslice - neuveden. Nápaditá diářová razítka. Razítka jsou ideální na kreativní plánování, dozdobení diářů či deníků, motivy se dají vybarvit, využít na výrobu vlastních nálepek, záložek, rozdělovníků, ale i přáníček a drobných dárků. Publikace: Razítka Stampo Bullet Journal -Číslice - neuveden.

Aladine razítka na textil StampoScrap, Abeceda a číslice

Razítka vhodná ke zdobení různých textílií. Ať už se jedná o trička, kabelky aj.Set gumových razítek na pěnové hmotě, které má hlubokou texturu.Součástí balení je i polštářek s textilní barvou! Teď vám již nic nebrání v tvorbě dle vlastní fantazie. Abeceda obsahuje i číslice 0-9 a speciální znaky. Balení obsahuje 54 ks razítek a 1 razítkovací polštářek s černou barvou na textil.Věk: 8+.

Razítka Stampo Scrap - abeceda a číslice 54 ks - neuveden

Publikace: Razítka Stampo Scrap - abeceda a číslice 54 ks - neuveden. Umělecká gumová razítka na pěnové hmotě. Ideální na výrobu originálních přání, visaček, dekoraci deníků, či diářů. Razítka maljí hlubokou texturu, hodí se na potisk papíru, kartonu, použitím textilní barvy lze razítkovat i textil. Efektní použití je i dek Publikace: Razítka Stampo Scrap - abeceda a číslice 54 ks - neuveden.

Aladine razítka na textil StampoScrap, Abeceda a číslice 54 ks

Razítka vhodná ke zdobení různých textílií. Ať už se jedná o trička, kabelky aj.Set gumových razítek na pěnové hmotě, které má hlubokou texturu.Součástí balení je i polštářek s textilní černou barvou! Teď vám již nic nebrání v tvorbě dle vlastní fantazie. Razítka jsou vhodná pro papírové, textilní projekty. Razítka se hodí i do keramiky, samotvdrnoucích hmot a polymerů. Abeceda obsahuje i číslice 0-9 a speciální znaky.Balení obsahuje 54 ks razítek a 1 razítkovací polštářek s černou barvou na textil.Věk: 8+.

razítka - písmenka Comix

Sada písmen obsahuje 26 malých a 26 velkých písmen + 10 znaků včetně háčku, čárky a tečky. Celkem je tady v sadě 62ks razítek. Gumový štoček je nalepený na vysoké lisované pěně - 1,5 cm. Jednotlivé číslice jednoduše vymáčknete z pěny a po použití je zase vrátíte zpět :) Razítko od našich inkoustů jednoduše očistíte vlhkým hadříkem. Při použití voděodolných inkoustů doporučujeme použít k čištění speciální čistič na voděodolný razítkovací inkoust. Výška malých písmen je cca 1,5cm, výška velkých písmen je cca 2cm. K razítkům máme spoustu barevných inkoustů, takže kreativitě se meze nekladou :)

razítka - písmenka Kurzíva

Sada písmen obsahuje 26 malých a 26 velkých písmen + 10 znaků včetně háčku, čárky a tečky. Celkem je tady v sadě 62ks razítek. Gumový štoček je nalepený na vysoké lisované pěně - 1,5 cm. Jednotlivé číslice jednoduše vymáčknete z pěny a po použití je zase vrátíte zpět :) Razítko od našich inkoustů jednoduše očistíte vlhkým hadříkem. Při použití voděodolných inkoustů doporučujeme použít k čištění speciální čistič na voděodolný razítkovací inkoust. Výška malých písmen je cca 1,5cm, výška velkých písmen je cca 2cm. K razítkům máme spoustu barevných inkoustů, takže kreativitě se meze nekladou :)

Razítka čísla (5060138824669)

Vzdělávací sada - pomůcka do výuky s tématem matematika, vhodná pro děti od 3 let Vzdělávací hračky rozvíjí hned šest oblastí učení a vývoje: hrubé a jemné motorické dovednosti, sociální a emoční rozvoj, řeč a jazyk, kognitivní myšlení a zvídavost. Sada Razítka čísla pro děti od 3 let obsahuje číslice od 0 do 10, tečky a matematická znaménka. Robustní tiskátka disponují praktickými držátky vhodnými pro malé dětské ruce a dodávají se v praktickém kufříku pro snadnější přenášení. Díky vzdělávací sadě razítek se kluci a holky snadněji naučí rozpoznávat čísla, jejich tvoření a skládání pomocí číslic i vytváření a správné výpočty rovnic. Osvojí si i základy tisku. Souprava ob...