Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Rc tarantule

Nalezeno:    10 produktů

RC Tarantule

Realisticky vyvedený model pavouka na dálkové ovládání, který potěší každého vtipálka. Vystrašit maminku nebo babičku s tímhle pavoukem opravdu není velký problém. Chlupaté robustní tělo velké cca 20cm a věrné pohyby nohou. Tarantule se pohybuje všemi směry. Vhodné do interiéru a na rovný povrch. Provoz na baterie: 1x 9V blok do DO a 4x 1,5V AA do pavouka (nejsou součástí) Vhodné pro děti od 6 let.

BUKI RC Tarantule

Tato RC Tarantule je vyvedený model pavouka na dálkové ovládání a může být zábavnou, ale i strašidelnou hračkou. Vzhled pavouka je velmi realistický a vystrašit maminku nebo babičku s tímhle pavoukem opravdu nebude velký problém. Tarantule má chlupaté robustní tělo dlouhé cca 17 cm a rozměr celého pavouka je v průměru cca. 25 cm. Tarantule se pohybuje všemi směry. Hračka je vhodná do interiéru a na rovný povrch. Provoz na baterie: 1x 9V blok do DO a 4x 1,5V AA do pavouka (nejsou součástí)

BUKI RC Tarantule

skladem, k okamžitému odeslání Realisticky vyvedený model pavouka na dálkové ovládání, který potěší každého vtipálka. Vystrašit maminku nebo babičku s tímhle pavoukem opravdu není velký problém. Chlupaté robustní tělo velké cca 20cm a věrné pohyby nohou. Tarantule se pohybuje všemi směry. Vhodné do interiéru a na rovný povrch. Provoz na baterie: 1x 9V blok do DO a 4x 1,5V AA do pavouka (nejsou součástí) Vhodné pro děti od 6 let.

Wiky Děsivá Tarantule RC

Tarantule RC na dálkové ovládání. Velikost 22 cm. Frekvence 27 MHz. 4xAA pro pavouka a 1x9V baterie do ovladače nejsou součástí.

WILDROID Tarantule R/C

Po zapnutí plastové R/C tarantule v dolní části se jí rozsvítí oči, problikávají různými barvami a lze ovládačem nastavit směr buď dopředu nebo zatáčí doprava.

WILDROID - Tarantule R/C, krabice

Po zapnutí plastové R/C tarantule v dolní části se jí rozsvítí oči, problikávají různými barvami a lze ovládačem nastavit směr buď dopředu nebo zatáčí doprava.

Děsivá tarantule RC, WIKY, 280100

Děsivá tarantule RC WIKY Děsivá tarantule je tady! Chceš vystrašit své kamarády, sourozence, rodiče? Ovládej ze skrytého místa chlupatého pavouka velkého jako talíř. Realistické pohyby osmi nohou Děsivé tarantule doženou k úleku i tátu a donutí ségru vyskočit s vřískotem na židli. Tarantule se dokáže sama plížit po pokoji a umožní ti zažít mraky veselých lumpáren. Pavoukovi svítí oči ... zzzzz děsivé! 27 MHz Baterie (nejsou součástí balení): 4xAA tarantule 1x9V ovladač  Velikost: 22 cm

RC0251 DR RC pavouk tarantule na dálkové ovládání RTR 1:1

Jak víme, většina lidí nemá ráda pavouků. Pokud se někdo ve vaší rodině bojí pavouků, můžete vyzkoušet jak zareaguje na našeho malého pavouka. Je velmi dobrý, pokud si chcete z někoho vystřelit. Pavouk je ovládán dálkovým ovládáním a pohybuje se velmi realisticky.

WIKY - Děsivá Tarantula RC

Chceš vystrašit své kamarády, sourozence nebo rodiče? Ovládej ze skrytého místa chlupatého pavouka velkého jako talíř. Svítící oči Tarantule tomu dodají tu správnou strašidelnou atmosféru! Realistické pohyby osmi nohou Děsivá Tarantula dóze k úleku i tátu a donutí ségru vyskočit s vřískotem na židli. Tarantula se dokáže sama plížit po pokoji a umožní ti zažít mraky veselých zážitků. Frekvence: 27 MHz Velikost: 22 cm Baterie nejsou součástí balení - 4xAA tarantule, 1x9V ovladač.

9735 DR RC pavouk na ovládání No.787 Hnědý

Nová a netradiční hračka velký chlupatý pavouk na dálkové ovládání. Má velmi realistický vzhled, který vystraší všech vašich přátel. Vypadá jako skutečná tarantule.