Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Reciever 5 1

Nalezeno:    5 produktů

Podobné fráze:

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-XD, SM, 50km, 1550nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní, SPS-7350CIS (GLC-EX-SM OEM)

Formát SFP Typ přenosu 2 vlakna Typ konektoru LC duplex Pro vlákno/ kabel SM Přenosová rychlost 1,25Gbps Přenosový protokol 1Gbps Ethernet Přenosový protokol FIBRE CHANNEL 1x Dosah 50km Kompatibilita CISCO Vlnová délka 1550nm DMI diagnostika Ne Provozní rozsah teplot 0 až 70°C Typ vysílače (Tx) DFB LD Spektrální šířka (nm) 1 Typ detektoru (Rx) InGaAs PIN-TIA Transmiter power (dBm) -5 až 0 Reciever sensitivity (dBm) -24 Power Budget (dB) 19 Reciever overload (dBm) -3

Nanlite Světelný stativ LS-170

The NANLITE LS-170 light stand is a compact black anodized aluminum stand suitable for location and studio shoots. It rises to a height of 170cm and folds down to 73cm. The 5/8" stud top with a 1/4"-20 reciever makes it compatible with most standard equipment and offers exceptional stability up to 5kg.

CONNECT IT Combo bezdrátová černá klávesnice + myš, CZ + SK layout

CONNECT IT Combo bezdrátová černá klávesnice + myš, (+1x AAA +1x AA baterie zdarma), CZ + SK layout Určena pro domácí použití i pro vysokozátěžové profesionální použití v kancelářích a firmách CZ+SK lokalizace (české a slovenské znaky) Tento set kromě klasických funkcí disponuje 13 multimediálními klávesami, které Vám urychlí jakoukoliv práci na počítači. Klávesnice je výškově polohovatelná. Nízký profil kláves pomáhá proti únavě zápěstí při delších pracovních relacích. Samozřejmostí je 1 nano přijímač pro obě zařízení pro úsporu USB-A portů. K tomuto setu jsou v balení dodávány 2 tužkové baterie (1x AA + 1x AAA). Nízký profil kláves zaručí maximální pohodlí i při dlouhodobém použi...

CONNECT IT Combo bezdrátová bílo-růžová klávesnice + myš, CZ + SK layout

CONNECT IT Combo bezdrátová bílo-růžová klávesnice + myš, (+1x AAA +1x AA baterie zdarma), CZ + SK layout Určena pro domácí použití i pro vysokozátěžové profesionální použití v kancelářích a firmách CZ+SK lokalizace (české a slovenské znaky) Tento set kromě klasických funkcí disponuje 13 multimediálními klávesami, které Vám urychlí jakoukoliv práci na počítači. Klávesnice je výškově polohovatelná. Nízký profil kláves pomáhá proti únavě zápěstí při delších pracovních relacích. Samozřejmostí je 1 nano přijímač pro obě zařízení pro úsporu USB-A portů. K tomuto setu jsou v balení dodávány 2 tužkové baterie (1x AA + 1x AAA). Nízký profil kláves zaručí maximální pohodlí i při dlouhodobém...

CONNECT IT Combo bezdrátová bílá klávesnice + myš, CZ + SK layout

CONNECT IT Combo bezdrátová bílá klávesnice + myš, (+1x AAA +1x AA baterie zdarma), CZ + SK layout Určena pro domácí použití i pro vysokozátěžové profesionální použití v kancelářích a firmách CZ+SK lokalizace (české a slovenské znaky) Tento set kromě klasických funkcí disponuje 13 multimediálními klávesami, které Vám urychlí jakoukoliv práci na počítači. Klávesnice je výškově polohovatelná. Nízký profil kláves pomáhá proti únavě zápěstí při delších pracovních relacích. Samozřejmostí je 1 nano přijímač pro obě zařízení pro úsporu USB-A portů. K tomuto setu jsou v balení dodávány 2 tužkové baterie (1x AA + 1x AAA). Nízký profil kláves zaručí maximální pohodlí i při dlouhodobém použit...

Podobné fráze:

kino s reciever    •  predam reciever 5 1    •  prodam reciever 5 1    •  reciever 3d 4k    •  reciever 5 1    •  reciever 5 1 3 hdmi    •  reciever 5 1 lg    •  reciever 5 1 pouzity    •  reciever 5 2 bazar    •  reciever 7 1    •  reciever 7 2    •  reciever 7 2 prodam    •  reciever av    •  reciever hd    •  reciever sony 5 1    •