Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Retizek tommy hilfiger

Nalezeno:    138 produktů

Řetízek s přívěskem Tommy Hilfiger Classic

Součástí balení je dárková krabička a záruční list.

Náramek TOMMY HILFIGER 2780296

Darujte Vaší partnerce tento elegantní dámský náramek značky TOMMY HILFIGER. V ocelovém šperku se snoubí jemný řetízek s romantickými srdíčky, která potěší každou zamilovanou ženu.

Náhrdelník TOMMY HILFIGER 2700836

Nevšední dámský náhrdelník TOMMY HILFIGER oživí každý outfit. Jemný řetízek se honosí kulatou ozdobou osazenou čirými krystaly. Vyšperkujte svůj dekolt ocelovým doplňkem, se kterým ve společnosti zazáříte.

Náhrdelník TOMMY HILFIGER 2700720

Elegantní dámský náhrdelník TOMMY HILFIGER ozdobí dekolt každé ženy. Ocelový šperk tvoří kuličkový řetízek, který zdobí nejen jemná barva růžového zlata, ale také jiskřivý přívěsek osazený čirými krystaly.

Náhrdelník TOMMY HILFIGER 2700824

Stylový pánský náhrdelník značky TOMMY HILFIGER ocení na muži každá žena. Řetízek z ocelových kuliček zkombinovaný s přívěskem, který svým tvarem připomíná gotický štít, dodá Vašemu looku šmrnc.

Náhrdelník TOMMY HILFIGER 2780290

S tímto neotřelým dámským náhrdelníkem legendární značky TOMMY HILFIGER nebude Váš look nikdy všední. Ocelový řetízek zdobí romantické srdíčko, s jehož pomocí můžete upravovat délku tohoto fashion doplňku.

Náramek TOMMY HILFIGER 2780298

Tento krásný dámský náramek módní značky TOMMY HILFIGER potěší každou zamilovanou ženu i dívku. V elegantním šperku z růžově zlacené oceli se snoubí jemný řetízek s romantickými srdíčky.

Náramek TOMMY HILFIGER 2780327

Držte krok s módními trendy s tímto stylovým dámským náramkem z růžově zlacené oceli. Jemný řetízek oživují kulaté ozdoby, ve kterých se vyjímá logo legendární značky TOMMY HILFIGER.

Náhrdelník TOMMY HILFIGER 2700770

Tento moderní pánský náhrdelník Vám dodá šmrnc. Kuličkový řetízek z ušlechtilé oceli doplňuje stylová destička s kombinací bílé, modré a červené barvy, která reprezentuje módní značku TOMMY HILFIGER.

Náramek TOMMY HILFIGER 2700535

Tento dámský náramek potěší každou ženu. Ocelový řetízek s romantickým srdíčkem se pyšní jemnou barvou růžového zlata, díky které působí velmi elegantně. Vyšperkujte svůj outfit módní značkou TOMMY HILFIGER.

Náramek TOMMY HILFIGER 2700624

Tento dámský náramek potěší každou ženu. Pozlacený ocelový řetízek se pyšní romantickým srdíčkem osazeným třpytivými kamínky, jež podtrhují luxusní tón tohoto doplňku. Vyšperkujte svůj outfit se značkou TOMMY HILFIGER.

Náhrdelník TOMMY HILFIGER 2700838

Dámský náhrdelník TOMMY HILFIGER si Vás získá nejen elegantní barvou růžového zlata, ale také zajímavým designem. Jemný řetízek oživuje kulatá ozdoba osazená krystaly. Vyšperkujte svůj dekolt tímto fashion doplňkem.

Náhrdelník TOMMY HILFIGER 2700837

Nevšední dámský náhrdelník TOMMY HILFIGER oživí každý outfit. Jemný řetízek se pyšní kulatou ozdobou osazenou čirými krystaly. Vyšperkujte svůj dekolt doplňkem z pozlacené oceli, se kterým ve společnosti zazáříte.

Náramek TOMMY HILFIGER 2700903

Tento stylový dámský náramek módní značky TOMMY HILFIGER je vyroben z oceli pokryté jak barvou růžového zlata, tak stříbrnou. Výrazný řetízek oživují tři srdíčka, která ocení každá zamilovaná žena.

Náhrdelník TOMMY HILFIGER 2780073

Dokreslete svou image pravé dámy s tímto elegantním dámským náhrdelníkem oblíbené módní značky TOMMY HILFIGER. Jemný ocelový řetízek zdobí závěs s kuličkami, který se bude ve Vašem dekoltu vyjímat!

-->