Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Retro plechova cedule na zed

Nalezeno:    85 produktů

Retro plechová reklamní cedule zn. Hortim - A3

Nová, nepoužitá, plastická, nástěnná, reklamní, plechová cedule s vintage motivem a nápisem firmy značky HORTIM. Reprodukce. Originální plechová cedule s retro motivem vyráběna v Německu. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace. Cedule je nová, přímo z výroby, ofsetový tisk, plech síly 0,8 mm. Rozměr: 42,5 x 28,5 cm. ♥OSOBNÍ PŘEDÁNÍ možné v Praze na Budějovické (cca 1x týdně), nebo u Kamenice u Prahy (denně).

Half Moon Bay Plechová cedule na zeď Harry Potter - Common Room

Plechová cedule na zeď s grafikou podle příběhů o čarodějnickém učni Harry Potterovi.

Half Moon Bay Plechová cedule na zeď Harry Potter - Dobby (A5)

Plechová cedule na zeď (formát A5) se skřítkem Dobbym z příběhů o Harry Potterovi.

Postershop Plechová cedule: WC

Netradiční dekorace na zeď je vyrobena z kvalitního plechu s prolisem, který vytváří plastický povrch. Cedule má 4 otvory, které slouží pro pohodlné připevnění na zeď. Postershop Plechová cedule: WC bude vtipným doplňkem nejen do bytu, ale i do restauračních zařízení.

Plechová cedule Love pink

Plechová cedule s nápisem Love v růžové barvě pro všechny zamilované a milované. Rozměr 26x35 cm, vzadu s háčky pro zavěšení na zeď.

PLECHOVÁ CEDULE DOGS WELCOME..

La Finesse - Plechová cedule Dogs Welcome Vtipná retro cedule s anglickým nápisem Psi vítáni. Děti musí být na vodítku! poteší zejména milovníky psů se smyslem pro humor. Rozměry 30,5 x 13 cm. Cedule má na zadní straně dva háčky na zavěšení.

Half Moon Bay Plechová cedule na zeď Harry Potter - Order of Phoenix

Plechová cedule na zeď s grafikou podle příběhů o čarodějnickém učni Harry Potterovi.

Postershop Plechová cedule: Prosíme neparkovat

Originální dekorace na zeď je vyrobena z kvalitního plechu s prolisem, který vytváří plastický povrch. Cedule má 4 otvory, které slouží pro pohodlné připevnění. Postershop Plechová cedule: Prosíme neparkovat bude vtipným doplňkem nejen do bytu.

Plechová cedule Toilettes na zavěšení - 25*7 cm

Plechová cedule Toilettes na zavěšení - 25*7 cmMateriál : plechBarva : černá, bílá s odřením a patinouPlechová cedule s nápisem Toilettes bude krásným a veselým doplňkem na vaší stěnu. Cedulka je plechová kovová na zavěšení.Skvěle zapadne do vašeho vintage nebo retro interiéru doma, na chalupě nebo v kavárnách...

Plechová cedule 100% chance of wine

Plechová cedule vám  díky svým menším rozměrům skvěle vyzdobí například kuchyňskou linku. Podobně dobře se bude vyjímat také nad sbírkou vašich alko-miláčků. Ceduli je možné zavěsit na zeď díky kovovým úchytům na zadní straně nebo ji jen tak opřít o zeď či postavit na polici.  

Postershop Plechová cedule: Rum - 30x40 cm

Netradiční dekorace na zeď je vyrobena z kvalitního plechu s prolisem, který vytváří plastický povrch. Cedule má 4 otvory, které slouží pro pohodlné připevnění. Postershop Plechová cedule: Rum bude vtipným doplňkem nejen do bytu.

Plechová cedule Toilet - 30*8 cm

Plechová cedule Toilet - 40*10 cmMateriál : plechBarva : černá, bílá s odřením a patinouPlechová cedule s nápisem Toilet bude krásným a veselým doplňkem na vaší stěnu. Cedulka je plechová kovová s přiděláním na 2vruty nebo šroubky.Skvěle zapadne do vašeho vintage nebo retro interiéru doma, na chalupě nebo v kavárnách...

-->