Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Rohova sedaci souprava peter

Nalezeno:    12001 produktů

Rohová sedací souprava Mathias

Šířka 250 cm, výška 85 cm, hloubka 170 cm. Plocha na spaní 125 x 195 cm. Rohová sedací souprava rozkládací s úložným prostorem. Sedací souprava v univerzálním rohovém provedení.

Sedací souprava rohová Loren

Šířka 260 cm, plocha na spaní 125 x 190 cm. Sedací souprava rohová, levá a pravá varianta, 28 barevných variant. Sedací souprava má úložný prostor, spací plochu a všechny polohovatelné opěrky hlavy.

Rohová sedací souprava Felipe

Šířka 268 cm, výška 108 cm, hloubka 268 cm. Plocha na spaní 120 x 200 cm. Rohová sedací souprava rozkládací s úložným prostorem. Sedací souprava v univerzálním rohovém provedení. Čtyři polohovatelné opěrky pro maximální pohodlí a velká spací plocha.

Sedací souprava rohová Roxy

Šířka 325 cm, výška 75 cm, hloubka 220 cm. Rohová sedací souprava Roxy - pohodlí a design. Čtyři trendy barevné provedení.

Sedací souprava rohová Sabel

Šířka 300 cm, výška 98 cm, hloubka 190 cm. Plocha na spaní 110 x 240 cm. Rohová sedací souprava s úložným prostorem.

Rohová sedací souprava Skye

Šířka 275 cm, výška 98 cm, hloubka 200 cm. Rohová sedací souprava. Sedačka není rozkládací a nemá úložný prostor. Široká paleta potahových látek.

Rohová sedací souprava Malmo

Rohová sedací souprava v oblíbeném skandinávském stylu vytvoří příjemné pohodlí v obývacím pokoji. Elegantní zaoblené područky, velké polštáře a masivní dřevěné nohy navíc doplňuje praktická rozkládací funkce na příležitostné spaní a také úložné místo ukryté pod sedací částí.

Sedací souprava rohová Eira

Šířka 295 cm, výška 93 cm, hloubka 195 cm. Plocha na spaní 126 x 210 cm. Rohová sedací souprava rozkládací. Široká paleta potahových látek.

Sedací souprava rohová Alva

Šířka 265 cm, výška 95 cm, hloubka 197 cm. Plocha na spaní 125 x 190 cm. Rohová sedací souprava. Rozkládací s úložným prostorem. Polohovatelné opěrky hlavy. Široký výběr barev.

Rohová sedací souprava Doro

Šířka 275 cm, výška 98 cm, hloubka 205 cm. Plocha na spaní 125 x 210 cm. Rohová sedací souprava s funkcí rozkládání, s úložným prostorem a polohovatelnými opěrkami hlavy.

Sedací souprava Delore rohová

Šířka 314 cm, hloubka 224 cm, výška 90 cm. Rohová sedací souprava s originálním prošíváním a velkými polštáři. Stylové provedení vhodné do moderních obývacích pokojů, stylových salónků a společenských místností.

Rohová sedací souprava Corey

Šířka 225 cm, výška 105 cm, hloubka 160 cm. Plocha na spaní 110 x 200 cm. Menší rohová sedací souprava s úložným prostorem. Po rozložení získáte spací plochu. Výběr z široké palety barev.

Rohová sedací souprava Clarissa

Rohová sedací souprava Clarissa s vyššími opěráky, které zajišťují maximální pohodlí při sezení. Sedací souprava v klasickém designu s vyššími nožkami z tvrzeného plastu, což jistě ocení majitelé podlahových topení. Sedací souprava Clarissa je skvělým řešením do klasicky zařízených interiérů, kde je kladený velký důraz na praktické využití a maximální funkčnost nábytku. Sedací soupravu můžete variabilně uzpůsobit vašim představám, a to nejen volbou levého či pravého rohu, ale také za příplatek volbou rozkladu, úložného prostoru či funkcí relax (viz varianty). Volitelná funkce relax je umístěna v rohovém polštáři viz. obrázek v galerii. Úložný prostor je řešený zásuvkou. Rozklad je jednoduch...

Rohová sedací souprava Boogie

Menší rohová sedací souprava Boogie zaujme nejen tvarem ale také originálním proševem. Příjemně měkké a pohodlné sezení zajišťují sedáky z vysoce elastickou pěnou. Ozdobné nožičky jsou kovové pochromované. Dále si zvolte levý nebo pravý roh a případně také variantu s rozkladem a funkcí spaní. Mechanismus rozkládání "EASY LIFT" umožňuje snadné a rychlé rozložení pro spaní. Sedací souprava nemá úložný prostor. Doplňkové polštářky nejsou zahrnuty v ceně - můžete si je doobjednat (viz související produkty). Spací plocha po rozložení (pouze varianta s rozkladem) 130x208 cm.