Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Rotring kruzitko

Nalezeno:    13 produktů

Kružítko Rotring Universal Compact

Kružítko Rotring Compact je univerzální kružítko pro kružnice do průměru 320 mm, délka 130 mm. Rychlé a snadné nastavení poloměru. Nabízíme ho v sadě s náhradní tuhou.

Kružítko Rotring Centro Universal

Kružítko Rotring Centro Universal je velké univerzální kružítko pro kružnice do průměru 380 mm, délka 140 mm. Má rychlé a přesné nastavení poloměru, náhradní tuhy a jehlu.

Kružítko Rotring Geometry Compact

Kružítko Rotring Geometry Compact je kružítko pro kružnice do průměru 360 mm, délka 170 mm. Má ergonomické plastové prvky, obě ramena s kloubem. Přesné nastavení poloměru je možné díky stavěcímu šroubu. Nabízíme ho v setu s náhradní tuhou a jehlou.

Kružítko Rotring Rapid Compact

Kružítko Rotring Rapid Compact je kružítko pro kružnice do průměru 360 mm, délka 170 mm. Má ergonomické plastové prvky, obě ramena s kloubem. Přesné a rychlé nastavení poloměru je možné díky stavěcímu šroubu. Nabízíme ho v setu s náhradní tuhou a jehlou.

Kružítko Rotring Geometry Compact

* ergonomické plastové prvky, * stavěcí šroub pro přesné nastavení poloměru, * obě ramena s kloubem, * náhradní tuhy a jehla

Kružítko Rotring Rapid Compact

* ergonomické plastové prvky, * rychlé a přesné nastavení poloměru, * stavěcí šroub lze fixovat, * obě ramena s kloubem, * náhradní tuha a jehla

Kružítko Rotring Compact Set 4dílná sada

Kružítko Rotring Compact je univerzální kružítko pro kružnice do průměru 320 mm, délka 130 mm. Rychlé a snadné nastavení poloměru. Kružítko nabízíme v 4dílné sadě s nástavcem pro kružnice do průměru 480 mm.

Kružítko Rotring Compact Set 4dílná sada

SOUPRAVA OBSAHUJE:, * kružítko Compact, * prodlužovací nástavec, * univerzální držák, * balení tuh

Kružítko Rotring Giant Compact Set 4dílná sada

Kružítko Rotring Giant Compact je velké univerzální kružítko pro kružnice do průměru 360 mm. Má ergonomické plastové prvky a obě ramena s kloubem. Nastavení poloměru je rychlé a přesné. Délka je 160 mm.

Kružítko Rotring Giant Compact Set 4dílná sada

SOUPRAVA OBSAHUJE: , * kružítko Giant Compact, * prodlužovací nástavec, * univerzální držák, * náhradní tuhu a jehlu

Kružítko Rotring Centro Universal s nástavcem a držákem

Kružítko Rotring Centro Universal je velké univerzální kružítko pro kružnice do průměru 380 mm, délka 140 mm. Má rychlé a přesné nastavení poloměru. V setu s náhradní tuhou, jehlou, nástavcem a držákem.

Sada technických per Isograph Rotring College Set 0,25, 0,35 a 0,5 mm a mikrotužka Tikky

Sada obsahuje:, * 3 technická pera Isograph - šíře hrotu 0,25 mm, 0,35 mm a 0,5 mm, * mechanickou tužku Tikky 0,5 mm, * technickou pryž (gumu) Rapid B20, * balení náhradních tuh do mikrotužky HB 0,5 mm, * nástavec na kružítko, * černou tuš 23 ml