Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Rotring kruzitko

Nalezeno:    6 produktů

Kružítko Rotring Centro Universal

Kružítko Rotring Centro Universal je velké univerzální kružítko pro kružnice do průměru 380 mm, délka 140 mm. Má rychlé a přesné nastavení poloměru, náhradní tuhy a jehlu.

Kružítko Rotring Geometry Compact

Kružítko Rotring Geometry Compact je kružítko pro kružnice do průměru 360 mm, délka 170 mm. Má ergonomické plastové prvky, obě ramena s kloubem. Přesné nastavení poloměru je možné díky stavěcímu šroubu. Nabízíme ho v setu s náhradní tuhou a jehlou.

Kružítko Rotring Rapid Compact

Kružítko Rotring Rapid Compact je kružítko pro kružnice do průměru 360 mm, délka 170 mm. Má ergonomické plastové prvky, obě ramena s kloubem. Přesné a rychlé nastavení poloměru je možné díky stavěcímu šroubu. Nabízíme ho v setu s náhradní tuhou a jehlou.

Kružítko Rotring Compact Set 4dílná sada

Kružítko Rotring Compact je univerzální kružítko pro kružnice do průměru 320 mm, délka 130 mm. Rychlé a snadné nastavení poloměru. Kružítko nabízíme v 4dílné sadě s nástavcem pro kružnice do průměru 480 mm.

Kružítko Rotring Giant Compact Set 4dílná sada

Kružítko Rotring Giant Compact je velké univerzální kružítko pro kružnice do průměru 360 mm. Má ergonomické plastové prvky a obě ramena s kloubem. Nastavení poloměru je rychlé a přesné. Délka je 160 mm.

Kružítko Rotring Centro Universal s nástavcem a držákem

Kružítko Rotring Centro Universal je velké univerzální kružítko pro kružnice do průměru 380 mm, délka 140 mm. Má rychlé a přesné nastavení poloměru. V setu s náhradní tuhou, jehlou, nástavcem a držákem.