Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Rum legendario

Nalezeno:    14 produktů

Rum Legendario Aňejo 9YO 0,7l 40%

Typ: rum, Země: Kuba, Doba zrání: 9 let, Obsah alkoholu: 40 % %, Objem: 0,7 l, Servírování: Excelentní v koktejlech nebo mixovaných nápojích. °C, Další informace: Legendario Aňejo je devítiletý rum, který zraje v dubových sudech po bourbonu. Díky tomu získá vyváženou chuť po dubu a rozinkách. Barvu má tmavě jantarovou a chutná po jemné, sladké čokoládě a má aroma pečených banánů.

Rum Legendario Aňejo Blanco 4YO 0,7 40%

Typ: rum, Země: Kuba, Obsah alkoholu: 40 % %, Objem: 0,7 l, Servírování: Excelentní v koktejlech nebo mixovaných nápojích. °C, Další informace: Aňejo Blanco je čtyřletý bílý rum, který zraje do bodu, kde je těsně před spojením s dark rumem, čemuž je zabráněno, aby neztratil své vlastnosti.

Legendario Elixir de Cuba 7YO 34% vol., Rum, Legendario Ron, Cuba

Kubánský rum, který se vyrábí již od roku 1945 z nejlepší cukrové třtiny. Zlatá až jantarová barva, aroma rozinek a pomerančů přechází do bohaté, delikátní a jemně sladké chuti. Zraje sedm let v sudech z amerického dubu.

Legendario Rum Reserva 15Y 0,7l 40% L.E. (8500000038086)

Rum tropické zrání, destilace Column still, tmavě jantarová barva, aroma - dřevo, země původu Kuba, objem - 0,7 l. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Jde o unikátní rum zrající 15 let v sudech z bílého dubu. jedná se o omezené množství exkluzívních keramických lahví, zabalených do dřevěné krabice. každá láhev nese své unikátní registrační číslo, a proto tento spadá do kategorie limitovaných edicí.

Legendario Elixir De Cuba 7Y 0,7l 34% + 2x sklo GB (8437012208391)

Rum tropické zrání, destilace Column still, jantarová barva, aroma - karamel a rozinky, země původu Kuba, objem - 0,7 l, doba zrání 7 let. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Dokážete si vychutnat pití rumu v klidném prostředí domova? Pak vaše chuťové i čichové buňky zaujme Legendario Elixir De Cuba 7Y 0,7l 34% + 2x sklo GB. Vůně bude to první, co vás po otevření lahve osloví. Tu v tomto případě tvoří karamel a rozinky. K dozrávání tohoto rumu bylo zvoleno tropické podnebí, které se postará o jeho intenzivní vůni a plnou chuť. K jeho výrobě byla zvolena tzv. column still destilační kolona, která zodpovídá za skutečnost, že je rum opravdu lehký. ...

Ron Legendario Legendario Gran Reserva 15 yo 0,7 l

Legendario Ron Gran Reserva je patnáctiletý rum z Kuby, zrající v dubových sudech. Každá láhev nese své unikátní registrační číslo, a proto tento rum spadá do kategorie limitovaných edicí. Má tmavě jantarovou barvu. Jeho vůně je jemná, osobitá a dlouhá. Chuť tohoto rumu je suchá, dřevitá a kořenitá s dlouho přetrvávající dochutí.

Ron Legendario Legendario Ron Anejo 9 yo 0,7 l

Kubánský rum, který zraje 9 let v dubových sudech po bourbonu. Destilát má pak jedinečnou chuť po rozinkách. Tento rum byl 2x za sebou v letech 2005 a 2006 vyznamenán jako nejlepší kubánský rum. Barva: tmavě jantarová Aroma: rozinek, čokolády, pečených banánů Chuť: jemná, sladká čokoládová s dlouhotrvajícím koncem

Ron Legendario Legendario Ronssé Punch au Rhum 0,7 l

Růžové lihoviny jsou v současné době trendy. O to větší pozornost si zaslouží Legendario Ronssé Punch au Rhum. Netrpělivě očekávaná novinka od známé karibské palírny je představena v elegantní barvě jasně růžové s ženským nádechem. Má to dobrý důvod, protože tento rum založený na rumu z Kuby byl mimo jiné. ochucený jahodami. Apeluje také na začátečníky.

Ron Legendario Legendario Elixir De Cuba 7 yo 0,7 l

Kubánský rum s bohatou jemnou sladkou chutí – odlišný od klasických rumů z Kuby. Na Kubě se vyrábí již od roku 1945 a to z nejlepší vybrané cukrové třtiny. V tomto rumu jsou macerované rozinky, díky kterým rum dostává jedinečně jemné aroma a chuť. Zraje 7 let v sudech z amerického dubu. Barva: jantarová Aroma: rozinek, pomerančů Chuť: bohatá, delikátní, jemná a sladká

Legendario S.L. Legendario Carta Blanca Superior, 40%, 0,7l

Legendario se vyrábí na Kubě od roku 1945, a to z nejlepší vybrané cukrové třtiny. Vanilkové tóny, jemná a příjemná chuť, díky krátkému zrání v dubových sudech. Tento rum je charakteristický svým jemným a výjimečným bouquetem. Jemný a sladký, delikátní na konci, použitím tradičních metod a zručnosti.

Legendario Dorado 5Y 0,7l 38% (8500000194201)

Rum , destilace Column still, zlatá barva, aroma - svěží, země původu Kuba, objem - 0,7 l. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Kubánský rum zrající 5 let v sudech z bílého amerického dubu. Jeho lehká chuť je vhodná pro míchání prémiových koktejlů.

Legendario Elixir De Cuba 7Y 0,7l 34% (8500000191026)

Rum , aroma - karamel a rozinky, země původu Kuba, objem - 0,7 l, doba zrání 7 let. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Dokážete si užít pití rumu a rádi si jej dopřáváte v domácím prostředí? Pak vám určitě zachutná Legendario Elixir De Cuba 7Y 0,7l 34%. Vůně, která se po otevření lahve bude linout, bude tím prvním, co vás osloví. Tu v tomto případě tvoří karamel a rozinky. Jestliže vás jako magnet přitahuje země, kde má kořeny tento rum, pak by vás vaše smysly měly nasměrovat k zemi, kterou je Kuba. Abychom vnímali jeho typickou chuť a vůni, zraje v sudech 7 let. Rum Carupano v sobě obsahuje 34 % alkoholu. Významné vlastnosti rumu Legendario Elix...

Legendario Aňejo Blanco 4Y 0,7l 40% (8500000194195)

Rum , destilace Column still, průzračná barva, aroma - svěží, země původu Kuba, objem - 0,7 l. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Aňejo Blanco je čtyřletý bílý rum, který zraje do bodu, kde je těsně před spojením s dark rumem, čemuž je zabráněno, aby neztratil své vlastnosti. Excelentní v koktejlech nebo mixovaných nápojích.

Legendario Elixir de Cuba 7YO 0,7l 34%

Typ: třtinový rum, Výrobce: Bartida, Doba zrání: 7 let, Obsah alkoholu: 34 % %, Objem: 0,7 l, Složení: destilát z cukrové třtiny, cukr, macerát z rozinek, karamel, Další informace: Legendario Elixir de Cuba je kubánský rum s bohatou a jemnou sladkou chutí. Je vyroben z pravého rumu Anejo, který leží 7 let v sudech z bílého amerického dubu, ve kterých předtím zrála americká whisky (bourbon). Následně se v něm minimálně měsíc macerují rozinky, po maceraci se vymačkají a lahodná šťáva se přidává do rumu. Legendario Elixír je tím odlišný od klasických rumů z Kuby. Vůně nabízí jemnou ovocnou sladkost kombinovanou s typickou příchutí panenské šťávy vysoce kvalitní kubánské cukrové třtiny. Žádný j...