Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Rustikalni nabytek z masivu

Nalezeno:    3421 produktů

Komoda z masivu K2 Z

Komoda z masivu - Styler - K2 Z od Hezký Nábytek Komoda z masivu K2 Z Vám doručíme do 35 dní Nábytek pro dům a byt a bytové doplňky od Hezky Nábytek. Popis Komoda z masivu K2 Z: Komoda K2Z se dvěma zásuvkami.

Komoda z masivu K4 Z

Komoda z masivu - Styler - K4 Z od Hezký Nábytek Komoda z masivu K4 Z Vám doručíme do 35 dní Nábytek pro dům a byt a bytové doplňky od Hezky Nábytek. Popis Komoda z masivu K4 Z: Komoda K4Z se čtyřmi zásuvkami.

Komoda z masivu N4 Z

Komoda z masivu - Styler - N4 Z od Hezký Nábytek Komoda z masivu N4 Z Vám doručíme do 35 dní Nábytek pro dům a byt a bytové doplňky od Hezky Nábytek. Popis Komoda z masivu N4 Z: Komoda N4Z se čtyřmi zásuvkami.

Komoda z masivu K3 Z

Komoda z masivu - Styler - K3 Z od Hezký Nábytek Komoda z masivu K3 Z Vám doručíme do 35 dní Nábytek pro dům a byt a bytové doplňky od Hezky Nábytek. Popis Komoda z masivu K3 Z: Masivní komoda se třemi zásuvkami.

Komoda z masivu S4 Z

Komoda z masivu - Styler - S4 Z od Hezký Nábytek Komoda z masivu S4 Z Vám doručíme do 35 dní Nábytek pro dům a byt a bytové doplňky od Hezky Nábytek. Popis Komoda z masivu S4 Z: Komoda S4Z se čtyřmi zásuvkami se skleněnými pásy na každé zásuvce.

Komoda z masivu M4 Z

Komoda z masivu - Styler - M4 Z od Hezký Nábytek Komoda z masivu M4 Z Vám doručíme do 35 dní Nábytek pro dům a byt a bytové doplňky od Hezky Nábytek. Popis Komoda z masivu M4 Z: Komoda M4Z se čtyřmi zásuvkami se skleněným pásem na vrchní zásuvce.

Komoda z masivu Petra P1 Z

Komoda z masivu - Styler - Petra - P1 Z od Hezký Nábytek Komoda z masivu Petra P1 Z Vám doručíme do 35 dní Nábytek pro dům a byt a bytové doplňky od Hezky Nábytek. Popis Komoda z masivu Petra P1 Z: Komoda Petra P1 Z se čtyřmi zásuvkami.

Komoda z masivu Petra P2 Z

Komoda z masivu - Styler - Petra - P2 Z od Hezký Nábytek Komoda z masivu Petra P2 Z Vám doručíme do 35 dní Nábytek pro dům a byt a bytové doplňky od Hezky Nábytek. Popis Komoda z masivu Petra P2 Z: Komoda Petra P2 Z se čtyřmi zásuvkami.

Toaletní stolek z masivu

Toaletní stolek z masivu od Nábytek Forliving Cena dopravy za Toaletní stolek z masivu je 199 Kč Nábytek Forliving nabízí kvalitní a stylový nábytek online pro každou domácnost. Toaletní stolek z masivu patří mezi kvalitní výrobky od předního výrobce nábytku.   Masiv - smrk. 6x zásuvka, (váha vršku 8,5 kg). Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Rozměry: ší...

Belluno Elegante 2d, dřevěná vitrína z masivu, bílá Montáž: Bez montáže

Vitrína je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.  Většina nábytku je dodáváma v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.  

Belluno Elegante 2d, dřevěná vitrína z masivu, bílá Montáž: S montáží

Vitrína je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.  Většina nábytku je dodáváma v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.  

Jídelní židle z bukového masivu v dekoru olše F1326

Moderní jídelní židle je vyrobená z bukového masivu, který je mořen do odstínu olše, sedák je v šedé látce. Židle jsou vhodné nejen do domácnosti, ale i do restaurací. Díky kvalitnímu dřevu jsou židle pevné a stabilní. K povrchové úprvě dřeva jsou použity pouze ekologické materiály které jsou šetrné k životnému prostředí. Židli nabízíme v několika dekorech a i v jiném provedení. Židle jsou dodávány smontované, bez nutnosti montáže.

Komoda z dubového masivu

Komoda z dubového masivu od Nábytek Forliving Cena dopravy za Komoda z dubového masivu je 0 Kč Nábytek Forliving nabízí kvalitní a stylový nábytek online pro každou domácnost. Komoda z dubového masivu patří mezi kvalitní výrobky od předního výrobce nábytku.   Komoda - 2 dvířka, 4 zásuvky. Materiál kombinace dubového masivu (horní deska, přední rám, rám dveří, čelo zásuvky) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nec...

Jídelní židle z bukového masivu v dekoru dub sonoma F1326

Moderní jídelní židle je vyrobená z bukového masivu, který je mořen do odstínu dub sonoma, sedák je v hnědé látce. Židle jsou vhodné nejen do domácnosti, ale i do restaurací. Díky kvalitnímu dřevu jsou židle pevné a stabilní. K povrchové úprvě dřeva jsou použity pouze ekologické materiály které jsou šetrné k životnému prostředí. Židli nabízíme v několika dekorech a i v jiném provedení. Židle jsou dodávány smontované, bez nutnosti montáže.

Toaletní stolek z masivu

Masiv - smrk. 6x zásuvka, (váha vršku 8,5 kg). Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 20 kg. Rozměry: - šířka 100 cm - hloubka 45 cm - výška 117 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouz...