Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sacky do sterilizatoru

Nalezeno:    3 produkty

Medela Quick Clean sterilizační sáčky do mikrovlnné trouby 5 ks

Sterilizační sáčky do mikrovlnné trouby. Rychle, bezpečně a pohodlně - unikátní řešení pro sterilizaci doma. Ideální pro čištění lahviček na mléko, dudlíků, prsních nástavců a hadiček. Nahrazuje déletrvající sterilizaci ve vodě nebo sterilizátoru.

BabyOno Sáčky do mikrovlnné trouby k sterilizaci

5ks, nr.kat. 1038, BO <strong>Sáčky do mikrovlnné trouby k sterilizaci Baby Ono.</strong> <br /> <br />Sterilizační sáčky do mikrovlnné trouby je rychlý, jednoduchý a bezpečný způsob, jak sterilizovat láhve, dudlíky, odsávačky mateřského mléka a dalších produktů pro děti. Tento produkt nahrazuje tradiční sterilizátor. Sterilizace trvá pouze 1,5 minuty. Každý sáček lze použít až 20-krát.Výrobek je vyroben z odolných a bezpečných materiálů, zcela bez Bisfenolu A. <br /> <br />Bez použití chemických látek, zlikviduje 99,9% bakterií a choroboplodných zárodků. <br /> <br />Sterilizace výrobků v několika snadných krocích. <br />Ideální pro st...

Sterilizační vak do mikrovlnné trouby 3ks

SKLADEM - Sterilizační sáčky do mikrovlnné trouby jsou ideálním řešením pro domácí sterilizaci a sterilizaci na cestách. Sáčky jsou jedičné řešení pro čištění lahviček na mléko, dudlíků, prsních nástavců a hadiček. Sterilizace v sáčcích nahrazuje déletrvající sterilizace ve vodě nebo sterilizátoru. Rychlé a pohodlné čištění během 3 minut. Čištění parou odstraňuje 99,9% nejběžnějších bakterií. Sáček je možné použít až 20x. Balení obsahuje 3 kusy sáčků = 60 použití.

-->