Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sada drevenych raminek pro deti

Nalezeno:    428 produktů

Sada 2 dřevěných ramínek Orion

Správná ramínka jsou základem šatníku. Důležitá ovšem není jen bytelná konstrukce, ale také správné určení vyhovujícího ramínka pro daný typ ošacení.

Brilanz Sada dětských dřevěných ramínek COLOR, 5 ks

Sada dětských barevných ramínek obsahuje 5 ks dřevěných šatních ramínek s kovovými háčky na věšení nejrůznějšího prádla. Šířka ramínek je 32 cm, vhodná pro dětské oblečení. Mix barev - červená, žlutá, růžová, modrá a zelená.

Brilanz Sada dětských dřevěných ramínek COLOR, 5 ks

Sada dětských barevných ramínek obsahuje 5 ks dřevěných šatních ramínek s kovovými háčky na věšení nejrůznějšího prádla. Šířka ramínek je 32 cm, vhodná pro dětské oblečení. Mix barev - červená, žlutá, růžová, modrá a zelená.

2150 Sada dřevěných zvířátek

Sada 3 kusů dřevěných zvířátek je skvělý dárek pro malé děti, kluky i holky. Sada obsahuje delfína pejska a kozu. Materiál: přírodní opracované dřevo. Rozměry : 4-8 x 4-5 x 2,6cm

Sada dřevěných vajec John

Krabička na vajíčka se 6 dřevěnými vajíčky. Tři z nich lze otevřít - s odnímatelným žloutkem! Pěkný doplněk pro Kaufl aden a kuchyňku na hraní. Podrobnosti o produktu: Materiál: dřevo Krabička na vejce se 6 vejci lze otevřít 3 vejce s vyjímatelným žloutkem Věk: od 3 let Pozor Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které lze spolknout. Nebezpečí udušení!

KIDKRAFT Sada dřevěných figurek Povolání

Sada figurek nejen pro tvůj domeček od výrobce KidKraft . Balení obsahuje celkem 7 figurek (hasiče, zdravotní sestru, stavebního dělníka, doktora, policistu, kuchaře a businessmana. Rozměr jedné figurky: 5 x 3 x 11 cm Vhodné pro děti od 3 let.

KIDKRAFT Sada dřevěných figurek Rodina

Výrobce KidKraft nabízí figurky tří generací - prarodiče, rodiče, syn, dcera a malé dítě. Tato sada je ideální pro zabydlení všech domečků od výrobce KidKraft . Figurka má ohebné končetiny. Sada obsahuje 7 figurek. Rozměry hračky: cca 10 cm, dítě cca 3 cm. Vhodné pro děti od 3 let.

Sada dřevěných korálků v boxu

Sada barevných dřevěných korálků v praktickém boxu potěší malé i velké korálkářky. Dřevěné korálky mají velké možnosti použití. Hodí se i na výrobu náhrdelníků, náramků i náušnic, jejich velikou výhodou je lehká hmotnost. Jsou velice oblíbené na macrame i v kombinaci s pedigem, své využití najdou i při výrobě lapačů snů. Box je rozdělený na 10 přihrádek. Každá obsahuje jinou barvu korálků v počtu cca 60 ks. Dohromady box obsahuje cca 600 ks korálků. Nevhodné pro děti do 3 let - nebezpečí spolknutí

Sada dřevěných korálků v boxu

Sada dřevěných korálků v praktickém boxu potěší malé i velké korálkářky. Dřevěné korálky mají velké možnosti použití. Jsou velice oblíbené na macrame i v kombinaci s pedigem, své využití najdou i při výrobě lapačů snů. Jejich přírodní nelakovaný povrch můžete upravit např. barevným mořením, které krásně zvýrazní samotné dřevo a jeho letokruhy. Můžete využít i různé typy laků a olejů. Ale není to nutné, korálky jsou zajímavé i v jejich přirozené přírodní podobě. Hodí se i na výrobu náhrdelníků a náramků. Jejich velikou výhodou je lehká hmotnost. Box je rozdělený na 8 přihrádek. Obsahuje korálky o Ø8, 10, 12, 14, 16, 18 a 20 mm. Dohromady obsahuje cca 288 ks korálků. Nevhodné pro děti do 3 l...

Sada dřevěných korálků v boxu

Sada dřevěných korálků v praktickém boxu potěší malé i velké korálkářky. Dřevěné korálky mají velké možnosti použití. Jsou velice oblíbené na macrame i v kombinaci s pedigem, své využití najdou i při výrobě lapačů snů. Jejich přírodní nelakovaný povrch můžete upravit např. barevným mořením, které krásně zvýrazní samotné dřevo a jeho letokruhy. Můžete využít i různé typy laků a olejů. Ale není to nutné, korálky jsou zajímavé i v jejich přirozené přírodní podobě. Hodí se i na výrobu náhrdelníků a náramků. Jejich velikou výhodou je lehká hmotnost. Box je rozdělený na 8 přihrádek. Obsahuje korálky o Ø6, 8, 10, 12, 16 a 20 mm. Dohromady obsahuje cca 1100 ks korálků. Nevhodné pro děti do 3 let -...

Vekr Sada dřevěných skládaček 155 dílů

Sada 155 dřevěných dílků různých tvarů a barev rozvíjí u dětí motoriku, koordinaci pohybů a jejich smyslové vnímání. Skvělý doplněk pro dlouhé zimní večery a letní odpoledne! Dokonalá zábava pro všechny holky, kluky a rodiče - od tří do sta roků. Vhodné pro děti od 3 let.

Playbox Sada náramky z dřevěných korálků

<p>Vytvořte si krásné náramky pro své kamarády. Balení obsahuje obrázkový návod, 65 ks dřevěných náramků, 1 x šňůrka - 1,5 m. Vhodné pro děti od 5 let.</p>

Sada dřevěných skládaček – Puzzle 155 dílů

  Skládačka umožňuje dětem během hry procvičovat koncentraci, zatímco porovnáním jednotlivých prvků se naučí rozlišovat mezi tvary, velikostmi a množstvím. Všechny dílky jsou vyrobeny z netoxického dřevěného a odolného materiálu, s jemně obroušenými hranami a natřené, aby tak zajistily bezpečnost vašeho dítěte.   Podrobnosti: Skvělý doplněk pro dlouhé zimní večery a letní odpoledne! Dokonalá zábava pro všechny holky, kluky a rodiče Materiál: dřevo Vhodné pro děti od 3 let. Obsah balení: 155 dřevěných barevných dílků - 6 různých tvarů a barev 24 ks vzorových karet 1 ks úložný pytlík Hra podporuje: psychomotorický vývoj dětí pracovní paměť smys...

Pan Káč - sada dvou dřevěných káč

Skvělá zábava pro všechny bez rozdílu věku. Vyzkoušejte svoje dovednosti a roztočte Pana Káče a jeho kamaráda. Pan Káč je moderní variantou klasické dřevěné káči. V balení najdete 2 Pan Káče, abyste si mohli porovnávat, komu se bude točit déle. Roztáčí se pomocí provázku a pro děti je výzvou Pan Káče pořádně roztočit. Trénuje jejich motorické dovednosti a trpělivost:-)

Sada dřevěných razítek - Smajlíci 3 ks - neuveden

Publikace: Sada dřevěných razítek - Smajlíci 3 ks - neuveden. Tato vysoce kvalitní dřevěná sada razítek je ideální pro odměňování dětí motivujícími motivy známek a propagaci zábavy při učení. S praktickým stolním stojanem jsou razítka úhledně uložena, vždy po ruce a vše zůstává čisté. Velikost jednotlivého razítka: cca O 2,5 cm, výška cca 2,8 cm Publikace: Sada dřevěných razítek - Smajlíci 3 ks - neuveden.