Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sada hrncu tescoma tulip

Nalezeno:    39 produktů

Tescoma President 10dílná sada hrnců

Luxusní kuchyňské nádobí se sklonerezovými poklicemi, masivními nerezovými úchyty, extra silným sendvičovým dnem a odměřovací stupnicí. Rendlík s nálevkou je opatřen cedicí poklicí s malými a velkými otvory pro komfortní cezení. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli 18/10, vhodné pro všechny typy sporáků - plynové, elektrické, sklokeramické a indukční. Nerezové úchyty jsou vodotěsné, nádobí je vhodné do myčky. 5 roků záruka. Sada obsahuje: hrnec PRESIDENT s poklicí pr. 22 cm, objem 5,5 l hrnec PRESIDENT s poklicí pr. 18 cm, objem 3 l kastrol PRESIDENT s poklicí pr. 22 cm, objem 4 l kastrol PRESIDENT s poklicí pr. 18 cm, objem 2 l rendlík PRESIDENT s cedicí poklicí pr. 16 cm, objem 1,5 ...

Tescoma sada TULIP 11ks 724011.00 (724011.00)

Sada nádobí 11ks, sada obsahuje typ nádobí: kastrol, rendlík, sady, pánev, hrnec, kastrol, rendlík, pánev a hrnec, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, nerezová ocel 18/10, vnitřní povrch nerezový, Sada Tescoma TULIP promění vaše vaření v dokonalý zážitek. Jedenáctidílná sada obsahuje dva hrnce s poklicí, dva kastroly s poklicí, rendlík s poklicí a pánev Tescoma. Nádobí je vyrobeno z ušlechtilé nerezavějící oceli s vysokým obsahem chromu a niklu. Vysoká jakost tohoto materiálu zajistí dlouholetou výdrž hrnců a spokojenost i těch nejnáročnějších kuchařů. Vnější povrch hrnců se vyznačuje vysokým leskem, vnitřek hrnců je pak matný. Hrnce Tescoma jsou &q...

Sada hrnců Tescoma ULTIMA 10 ks

V této vysoce kvalitní luxusní sadě nádobí najdete dva hrnce, dva kastroly a jeden rendlík, všechny včetně poklice. Hrnce z nerezové oceli mají unikátní sklo-nerezové poklice s patentovaným systémem regulace páry a cezení, plus chytrý způsob odkládání poklic během vaření. S jejich pomocí můžete při vaření měnit funkce - rychlé dosažení varu, vaření bez překypění/cezení malých částí potravin nebo intenzivní vaření bez překypění/cezení brambor či těstovin. Hrnce mají sendvičové dno pro rovnoměrné vaření bez připalování, které udržuje teplo i po vypnutí hořáku - můžete tak více šetř...

Sada hrnců Tescoma Presto 11 dílů

Sada kvalitního nerezového nádobí se sklonerezovými poklicemi, extra silným sendvičovým dnem a ergonomickými úchyty vhodná pro všechny typy sporáků.

Sada hrnců Tescoma Ultima 10 dílů

Luxusní a naprosto výjimečná 10-dílná sada kuchyňského nádobí ULTIMA s revolučním systémem regulace páry a cezení a chytrým odkládáním poklic.

Sada hrnců Tescoma Viva, 10 dílů

Komfortní desetidílná sada nerezového nádobí s třívrstvým dnem a sklonerezovými poklicemi vyniká svými masivními vodotěsnými úchyty. Vhodná na všechny typy varných desek.

Sada hrnců Tescoma VISION 10 dílů

Luxusní sada prvotřídního nerezového nádobí se sklonerezovými poklicemi, masivním sendvičovým dnem a nerezovými úchyty. Vhodná pro všechny typy tepelných zdrojů, i myčky nádobí.

Sada hrnců Tescoma Ambition, 10 dílů

Desetidílná sada kvalitního nerezového nádobí s termoakumulačním sendvičovým dnem a sklonerezovými poklicemi vyniká svými masivními vodotěsnými úchyty. Vhodná pro všechny typy tepelných zdrojů.

13dílná sada hrnců HOME PROFI, Tescoma

 Sada nádobí HOME PROFI je ideální pro použití v domácnostech i profesionálních kuchyních - jako jediná obsahuje v sadě praktický mlékovar! Nádobí HOME PROFI je vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, opatřeno extra silným sendvičovým dnem a masivními širokými úchyty. 5 let záruka. Sada obsahuje: hrnec s poklicí 16 cm, 2 l hrnec s poklicí 20 cm, 4 l kastrol s poklicí 24 cm, 5 l kastrol s poklicí 20 cm, 3 l kastrol s poklicí 16 cm, 1,5 l rendlík 16 cm, 1,5 l rendlík 14 cm, 1 l mlékovar s nálevkou 14 cm, 1,8 l

Sada hrnců Tescoma President 10 dílů

Luxusní nerezové nádobí s extra silným sendvičovým dnem, sklonerezovými poklicemi a vnitřní odměřovací stupnicí. Vhodné na všechny typy varných desek včetně indukce.

-->