Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sada nadobi tefal duetto 7 dilu

Nalezeno:    3 produkty

Tefal Sada Duetto 10 dílů G703SA74

Nerezová sada nádobí Tefal ze série Duetto obsahuje pánev 26cm, rendlík 16cm, hrnec 18/20/24cm s poklicí a vysoký hrnec 22cm s poklicí. Na toto nádobí můžete použít kovové kuchyňské náčiní a je vhodné na všechny typy ohřevu včetně indukce.

Tefal Sada Duetto 7 kusů A705A835

Tefal nerezové nádobí Duetto má robustní nýtované rukojeti a hladinové značky na vnitřní stěně nádobí. Balení obsahuje tři různě veliké kastroly s poklicí na cezení a jeden rendlík.

Tefal KIDS sada dóza plast+láhev tritan 0,4 L žlutá-liška Tefal K3169414

TEFAL KIDS K3169414 set žlutá-liška Pro děti na cesty byla vyvinuta sada Tefal Kids obsahující svačinovou krabičku a cestovní lahev o objemu 0,4 l s motivem lišky, který jistě ocení jak kluci, tak holky. Všechny součásti setu jsou 100% zdravotně nezávadné a pro děti bezpečné. Krabička na svačinu Variabolo vyrobená z vysoce kvalitního plastu se skládá celkem ze tří dílů - zeleného dna, průsvitného víčka s obrázkem a dělící přepážky. Přepážkou můžete oddělit jednotlivé potraviny (například malý chlebíček od ovoce či zeleniny) v poměru, jaký si zvolíte, popřípadě ji úplně odstranit, pokud je k svačině třeba větší sendvič. Svačinová krabička Tefal Variabolo o rozměrech 16 x 11 x 7 cm nabízí kva...

-->