Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sala nebelvir

Nalezeno:    6 produktů

imago Šála Nebelvír

Chcete přečkat zimu v Bradavicích? Nezapomeňte na šálu v barvách své oblíbené koleje! Dlouhá hřejivá šála vyrobená dle filmové předlohy - šály kterou nosili žáci Nebelvírské koleje ve filmech Harry Potter (kupříkladu Harry Potter Hermiona Grangerová nebo Ron Weasley). Šála je vyrobena z velice příjemného materiálu, na jednom konci je zdobená erbem Nebelvíru.

Cinereplicas Šála Nebelvír - Harry Potter

Šála Nebelvír - Harry Potter délka: cca 190 cm šířka cca 25 cm materiál: 100% polyakryl Hřejivý šál vyrobený podle filmové předlohy - Nebelvírského šálu z filmů Harry Potter. Zaručeně zahřeje (nejen na srdci) každého fanouška Harryho Pottera!

Cinereplicas Šála Nebelvír De Luxe 250 cm

Extra dlouhá hřejivá šála vyrobená dle filmové předlohy - šály kterou nosili žáci Nebelvírské koleje ve filmech Harry Potter (kupříkladu Harry Potter, Hermiona Grangerová nebo Ron Weasley). Šála je vyrobena z velice příjemného materiálu, na jednom konci je zdobená erbem Nebelvírské koleje. Rozměry nášivky - erbu jsou cca 11 x 8 cm.

Šála Harry Potter - Nebelvír - teplá

Hřejivá šála vyrobená dle filmové předlohy - Nebelvírské šály z filmů Harry Potter. Délka šály je 160 cm,šířka 16 cm materiál: 100% polyacryl - teplejší - vhodná i na zimu na běžné nošení

Cinereplicas Nekonečná šála Harry Potter - Nebelvír

Až budete opět fandit pod širým nebem ve hře famfrpál, váš krk bude hřát příjemná šála v barvách, které nosili žáci Nebelvíru (Gryffondor) ve filmovém zpracování Harry Potter. Film je natočený podle oblíbeného románu od autorky J. Rowlingové Harry Potter a Kámen mudrců. Šála je navržena v červené a žluté barvě a doplněna o erb koleje.

ŠÁLA Harry Potter

Šála Harryho Pottera, reprezentující kolej Nebelvír ve Škole čar a kouzel v Bradavicích. Nejen uniforma, ale i šála udává, do jaké koleje student patří. Kouzelný klobouk zařadil Harryho Pottera do koleje Nebelvír, stejně jako kdysi jeho rodiče. Šála je tedy vínové barvy se žlutými proužky. Tato šála je skvělým doplňkem kostýmu Harryho Pottera. V naší nabídce si vyberete mnoho dalších doplňků a dekorací pro snadnou kombinaci s touto tématikou